سینک اخوان - کد 330

ارزان شد! سینک ظرفشویی اخوان محصولات اخوان - مدل 330 بزرگنمایی

نو

سینک اخوان مدل 330

 • سینک اخوان کد 330 
 • خانواده محصول باکسی دست ساز
 1. نوع سینک  توکار
 2.  طول سینک120 سانتی متر
 3.  عرض سینک50 سانتی متر
 4. همراه با سیفون و زیرآب
 5. همراه با قطعات جانبی
 6. ضخامت استیل 1 میلی
 7. تخته گوشت بر شیشه ای + سبد میوه شور تمام استیل + جا مایع 
 8. دارای بست فلزی و نوار جهت آب بندی بهتر
 9. دارای لگن عمیق لگن راست  - لگن چپ 
 10. 10 سال گارانتی شرکت اخوان

جزییات بیشتر

11,210,220 ريال

-18%

13,671,000 ريال

سینک اخوان کد 330


یکی از پرکاربرد ترین و با اهمیت ترین تجهیزات مورد نیاز در آشپزخانه منازل مسکونی سینک ظرفشویی می باشد که وجود آن در هر آشپزخانه ای ضروری است. از این رو بهتر است برای خرید نوع مناسب سینک ظرفشویی به ابعاد و ویژگی های ظاهری سینک همین طور اندازه آشپزخانه توجه شود.
سینک اخوان مدل 330 از انواع سینک های توکار شرکت اخوان با ویژگی های خاص می باشد که می تواند در آشپزخانه های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گیرد و کارایی مطلوبی را ارائه می دهد.زیبایی ظاهری و کارایی مناسب برای این مدل از سینک اخوان این محصول را تبدیل به محصولی پرطرفدار کرده است.

سینک اخوان کد 330

مشخصات سینک اخوان کد 330


سینک اخوان مدل 330 با ابعاد 120 سانتی متر در 50 سانتی متر به تولید می رسد و همراه با قطعات پلاستیکی جانبی به مشتری ارائه می شود. این مدل از سینک اخوان در ردیف سینک های باکسی قرار می گیرد که علاوه بر زیبایی از کیفیت و کارکرد خوبی برخوردار است.
از سینک اخوان که با استفاده از داربست فلزی و نوارهای مخصوص تجهیز شده است به منظور آب بندی بهتر استفاده می شود و در آشپزخانه های مختلف نصب می گردد.این مدل از سینک به صورت توکار طراحی شده است از این رو زیبایی خاصی را در آشپزخانه ها و در طراحی مناسب کابینت ها به وجود می آورد.عمق لگن این سینک 20 سانتی متر می باشد که برای شستشوی راحت مواد غذایی دارای کاربردی مطلوب می باشد.ضخامت ورق به کار رفته برای ساخت سینک اخوان در این مدل یک میلی متر می باشد.


کاربرد مناسب برای سینک اخوان کد 330

این سینک امکان شستشوی انواع میوه جات، سبزیجات و ظروف را به دلیل ابعاد بزرگ و مناسب و عمق مطلوب با حجم بالا برایتان فراهم می سازد. این سینک دارای لگن عمیق راست لگن یا چپ لگن می باشد تا با طراحی متفاوت آشپزخانه و کابینت های مختلف قابل استفاده باشد.
این مدل از سینک اخوان مدل 330 همراه با خروجی جا اسکاجی و جا مایع به تولید می رسد که مناسب برای آشپزخانه های مدرن با سبک زندگی امروزی طراحی شده است و بدین ترتیب امکان شستشوی راحت انواع ظروف و میوه جات را به نحو احسن برایتان مهیا می سازد.
به منظور افزایش کارآیی سینک اخوان مدل 330 همراه با سیفون و زیرآب طراحی شده است که موجب افزایش کیفیت و کارکرد آن می گردد. برای خرید سینک اخوان مدل 330 می توانید به جای مراجعه حضوری به فروشگاه های لوازم خانگی با عضویت در سایت شرکت اخوان این محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید. سینک اخوان مدل 330  با هدف رفع نیازهای خانواده در مقیاس بزرگ و کوچک به بازار عرضه شده است که مطابق با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از باکیفیت ترین استیل که از ماندگاری بالایی برخوردار است به تولید می رسد.
از مهم ترین ویژگی سینک اخوان مدل 330 طراحی مناسب و هماهنگی با انواع کابینت آشپزخانه با سبک های مختلف می باشد.

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان

29 سایر محصولات این شاخه: