گاز صفحه ایی اخوان - مدل V25 ونوس

ارزان شد! گاز صفحه ایی اخوان - مدل V25 ونوس بزرگنمایی

نو

گاز صفحه ای اخوان مدل V25(ونوس)

 • ابعاد:50*86 سانتی متر
 • نمای ظاهری شیشه مشکی
 • تعداد شعله پنج شعله
 • جنس صفحه شیشه
 • جنس شعله پخش کن چدن
 • داراي وک
 • شعله پخش کن 3 تیکه
 • طول گاز 86 سانتی متر
 • عرض گاز 50 سانتی متر

جزییات بیشتر

9,077,400 ريال

-18%

11,070,000 ريال

آشنایی با گاز صفحه ای اخوان، مدل V25 (ونوس)

اجاق گاز صفحه ای اخوان، مدل V25، یکی از اجاق گازهای سری ونوس و جزءِ سری جدید تولیدات ایتالیایی شرکت اخوان می باشد که از ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده برخوردار است. همان طور که می دانید، اجاق گازهای صفحه ای و رومیزی، این روزها طرفداران بسیاری دارند و در آشپزخانه های بزرگ و کوچک بسیاری، مورد استفاده قرار می گیرند. اجاق گاز صفحه ای اخوان، مدل V25، جای بسیار کمی را در آشپزخانه اشغال می کند و در عین حال تمام نیازهای یک خانواده را، به نحو احسن برآورده می سازد. در این بخش با ویژگی های فیزیکی و فنی این اجاق گاز صفحه ای آشنا خواهیم شد و به شرح و توضیح هر یک از این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

گاز صفحه ای اخوان

ویژگی های فیزیکی اجاق گاز صفحه ای اخوان، مدلV25

اجاق گاز صفحه ای اخوان، مدلV25، اجاق گازی 5 شعله است که از ظاهری شیک و لوکس بهره می برد. نمای ظاهری این اجاق گاز از شیشه ی مشکی و شعله پخش کن های آن از جنس چدن و بسیار مقاوم و محکم می باشند. صفحه ی زیرین این گاز نیز شیشه ای بوده و فضایی به اندازه ی 86 در 50 سانتی متر را به خود اختصاص می دهد. این اجاق گاز دارای وک نیز می باشد و در کنار تمام این ویژگی های فیزیکی که آن را تبدیل به گزینه ای ایده آل جهت استفاده در آشپزخانه های می کنند، دارای ویژگی های فنی و عملکردی فوق العاده ای نیز می باشد.

ویژگی های فنی اجاق گاز صفحه ای اخوان، مدلV25

همان طور که می دانید، کارایی و عملکرد اجاق گاز در آشپزخانه ها، بسیار مهم و حیاتی بوده و یکی از مهم ترین نیازهای افراد را بر آورده می سازد. این اجاق گاز که از اجزا و قطعات ایتالیایی ساخته شده است، دارای ایمنی بسیار زیاد و عملکرد بسیار خوبی می باشد. بازده حرارتی این اجاق گاز، 25 درصد بیشتر از حد استاندارد است و آلایندگی بسیار کم تری دارد. لازم به ذکر است که این اجاق گاز منواکسید کربن را 49 درصد کاهش می دهد. اجاق گاز اخوان، مدلV25، مصرف گاز بسیار کمی دارد و در عین حال موجب صرفه جوبی در زمان پخت مواد غذایی شده و زمان جوشیدن آب را بسیار کاهش می دهد. این محصول دارای ترموکوبل اتوماتیک و فندک بسیار سریع می باشد که این ویژگی استفاده از این اجاق گاز را، بسیار راحت تر سریع تر می نماید. ضمنا شعله پخش کن های این محصول دارای قفل و بست بسیار محکمی هستند و هرگز به هنگام استفاده، دچار لرزش و یا تکان نمی شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید، به دفترچه راهنمای این محصول، در سایت اخوان مارکت مراجعه کنید، و در صورت تمایل، آن را از همین وبسایت خریداری نمایید و از 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان جم نیز بهره مند شوید.

ویژگی گاز های صفحه ایی سری ونوس:

 1.     اجزا و قطعات SABAF ايتاليايي
 2.     راندمان حرارتی 25 درصد بالاتر از حد استاندارد
 3.     جوش آمدن سریعتر آب بطور قابل ملاحظه نسبت به سایر اجاق ها
 4.     کاهش زمان پخت
 5.     کاهش مصرف گاز وآلایندگی کمتر
 6.     کاهش 49 درصدی منواکسید کربن
 7.     ترموکوپل اتوماتیک و فندک زیر 3 ثانیه
 8.     شعله پخش کن های دارای قفل وبست که به راحتی تکان نمی خورند
 9.     با 20 ماه گارانتي اصلی شرکت اخوان جم30 سایر محصولات این شاخه: