سینک اخوان - کد 306

ارزان شد! سینک اخوان - کد 306 بزرگنمایی

نو

سینک توکار اخوان، مدل 306

ابعاد : 50*100 سانتی متر

  • خانواده محصول باکسی طرح سینی مربع برجسته شیبدار
  • نوع سینک  توکار 
  • همراه با سیفون و زیرآب
  • همراه با قطعات جانبی
  • تخته گوشت بر شیشه ای + تخته گوشت پلاستیکی باکسی + سبد میوه شور
  • پلاستیکی باکسی + لگن پلاستیکی باکسی+ جا مایع 
  • دارای بست فلزی و نوار جهت آب بندی بهتر
  • دارای لگن عمیق لگن راست - لگن چپ 
  • 10 سال گارانتی شرکت اخوان

جزییات بیشتر

6,232,820 ريال

-18%

7,601,000 ريال

آشنایی با سینک توکار اخوان، مدل 306 (Medel Yasmina-120-R25)

سینک ظرفشویی، و نواحی اطراف آن معمولا، نقش بسیار مهمی را در آشپزخانه ها ایفا می کنند و شست و شوی ظروف، میوه جات و سبزیجات و آماده سازی مواد اولیه جهت پخت و پز، در این قسمت انجام می شود. بنابراین کیفیت سینک ظرفشویی و همچنین تجهیزات جانبی آن، از اهمیت بسیار برای خانواده ها و به ویژه خانم خانه برخودارند و از این رو باید به بهترین نحو گزینش شوند. سینک اخوان مدل 30، که مدلی لوکس و زیبا است، از کیفیت و کارایی بسیار زیادی برخودار است و امکانات بسیاری را برای کاربران فراهم می کند که در این بخش به شرح و توضیح هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

سینک اخوان کد 306

ویژگی های سینک توکار اخوان، مدل 306

سینک توکار اخوان مدل 306 که جزءِ مجموعه سینک های باکسی این شرکت است، ضمن برخورداری از ظرافت و زیبایی، دارای ویژگی های بسیار خوب و کارآمدی نیز می باشد. ابعاد این سینک 100 در 50 سانتی متر است و دارای سیفون و زیر آب در ساختار خود می باشد که این امکانات، موجب بهبود عملکرد این سینک شده و کارایی و دوام آن را بیشتر می کنند. این سینک دارای بست فلزی و نوار مخصوصی برای نصب سینک بر روی کابینت آشپرخانه می باشد و آب بندی آن به کمک این بست ها و نوار ها، به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد. وجود دو لگن عمیق در این سینک و همچنین سینی بزرگی که در طرف سینک راستی قرار گرفته است، موجب راحتی و رفاه هرچه بیشتر افراد در آشپرخانه شده و انجام امور مربوط به شست و شو را بسیار آسان تر و راحت تر می نماید.

سینک اخوان مدل 306

تجهیزات جانبی سینک توکار اخوان کد 306

سینک های ظرفشویی، نه تنها خود دارای اهمیت بسیاری در آشپزخانه ها هستند، بلکه تجهیزات جانبی و ابزار و اشیای همراه آن ها نیز، دارای نقش کلیدی در آشپزخانه می باشند و انجام امور مربوط به شست و شو و پخت و پز را، برای افراد آسان تر و سریع تر می نمایند. سینک اخوان کد 306 ، دارای تخته ی گوشت بر شیشه ای، تخته گوشت پلاسیتکی باکسی، سبد میوه شور باکسی، لگن پلاستیکی باکسی و همچنین جا مایعی بسیار زیبا و کارآمدی می باشد که وجود آن ها در آشپزخانه، لازم و ضروری بوده و امکان بسیاری از فعالیت های روزمره را برای افراد فراهم می کند و به انجام امور سرعت می بخشد.


اگر شما نیز به دنبال خرید سینکی مناسب برای آشپزخانه ی خود هستید، به راحتی می تواندی، خرید خود را از سایت اخوان مارکت انجام داده و ضمنا از 10 سال گارانتی اصلی شرکت اخوان جم نیز بهره مند شوید. با خرید از سایت اخوان مارکت، خریدی آسان و مطمئن را تجربه خواهید کرد و کالای خریداری شده را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهید نمود.

30 سایر محصولات این شاخه: