فر توکار اخوان - مدل F25

ارزان شد! فر توکار اخوان محصولات اخوان - مدل F25 بزرگنمایی

نو

نوع : برقی - شیشه ای - توکار  دانلود دفترچه راهنما 

 • طول فر 60cm
 • عرض فر 60cm
 • عمق فر 55cm
 1. نمای شیشه مشکی ابزار خورده آيينه ای
 2. با کارکرد تمام برقی داراي چهار المنت 
 3. مجهز به مو تور جوجه گردان
 4. دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم برنامه 8 پخت
 5. دارای فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت 
 6. دارای شلف به همراه ريل تلسكوپي
 7. دارای حسگر پخت 
 8. برنامه يخ زدايی

جزییات بیشتر

13,625,940 ريال

-18%

16,617,000 ريال

آشنایی با فر توکار اخوان، مدل F25

با ورود به آشپزخانه های مدرن و امروزی در می یابیم که نحوه ی قرار گرفتن ابزار و تجهیزات آشپزخانه ها، تغییرات بسیاری کرده است و همه چیز به صورت توکار، در فضاهایی که از پیش برای قرار گرفتن آن تجهیزات در نظر گرفته شده اند، قرا گرفته اند. فر توکار اخوان، مدل F25 نیز، یکی از تجهیزات مدرن آشپزخانه است که موجب زیبایی و لوکسی محیط آشپزخانه ی شما شده و ضمنا کارایی بسیار خوبی نیز دارد و تمام نیازهای یک خانواده را، در زمینه ی پخت و پز غذا در فر بر طرف می نماید.

فر توکار اخوان 25

ویژگی های ساختاری فر توکار اخوان مدلF25

فر توکار اخوان مدلF25، یکی از زیباترین فر از مجموعه فر های برقی اخوان است که دارای ابعاد60 در 60 و عمق 55 سانتی متری می باشد. این فر توکار از فضای کافی برای انواع پخت و پز در مقیاس کم و زیاد برخودار است و هیچ نگرانی در مورد حجم آن وجود ندارد. نمای بیرونی این فر به طور کامل از شیشه است و همین مساله زیبایی آن را دوچندان نموده است. کارکرد این فر توکار کاملا برقی است و از سه المنت برای تامین حرارت داخل فر استفاده می کند. وجود فن داکتی داخلی در درون این فر، موجب پخش شدن یکنواخت حرارت در محیط داخلی فر شده و بدین ترتیب بر کیفیت پخت و پز شما می افزاید. این محصول دارای تایمر تاچ اسکرین و همچنین 8 برنامه ی از پیش آماده شده برای پخت انواع مواد غذایی می باشد که به راحتی می تواند، از آن ها در طبخ غذاهای مختلف کمک بگیرید. ضمنا از دیگر ویژگی های بسیار مثبت این دستگاه، وجود حسگر پخت و برنامه ی یخ زدایی در آن می باشد که اولی مانع از تباه شدن غذای شما شده و دومی در استفاده از مواد غذایی منجمد بسیار مفید و کاربردی است.

فرتوکار اخوان 25

تجهیزات جانبی و سایر ویژگی های فر توکار اخوان مدلF25

از جمله تجهیزات جانبی این فر می توان، به موتور جوجه گردان و همچنین شلف به همراه ریل تلسکوپی اشاره کرد که عملکرد دستگاه را ارتقا بخشیده و کارایی آن را افزایش می دهند و شما را در زمینه ی پخت و پز غذا در فر، کاملا بی نیاز می نمایند. این محصول دارای دفترچه راهنمایی کامل می باشد که سایت اخوان مارکت آن را، جهت آگاهی کامل شما از ویژگی های این محصول بر روی سایت قرار داده است. با مراجعه به آن می توانید از جزئیات بیشتری در خصوص این فر توکار مطلع شوید و در صورت تمایل، آن را از فروشگاه اینترنتی اخوان مارکت خریداری نمایید و ضمنا از 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان جم نیز بهره مند شوید.

مشخصات فنی فر توکار اخوان F25 

ابعاد : 55*60*60 سانتی متر
 •  فر اخوان مدل F25
 • طول فر 60 سانتی متر
 • عرض فر 60سانتی متر
 • عمق فر 55سانتی متر
 1. نمای شیشه مشکی ابزار خورده آيينه ای
 2. با کارکرد تمام برقی داراي چهار المنت 
 3. مجهز به موتور جوجه گردان
 4. دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم برنامه 8 پخت
 5. دارای فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت 
 6. دارای شلف به همراه ريل تلسكوپي
 7. دارای حسگر پخت 
 8. دارای برنامه يخ زدايی
 9. با 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان جم
 10. Easy to clean 

30 سایر محصولات این شاخه: