سینک اخوان - کد 326

ارزان شد! سینک اخوان - کد 326 بزرگنمایی

نو

سینک یک متری اخوان مدل 326

 • نوع : باکسی - توکار
 • ابعاد : 50*100 سانتی متر  
 1. جنس سینک استیل
 2. طول سینک 120سانتی متر  
 3. عرض سینک 50سانتی متر  
 4. عمق لگن 20 سانتی متر  
 5. ضخامت ورق 1 میلیمتر
 6. همراه با سیفون و زیرآب
 7. تخته گوشت شیشه ای + تخته گوشت پلاستیکی باکسی + سبد میوه شور پلاستیکی باکسی + لگن پلاستیکی باکسی + جا مایع 
 8. دارای بست فلزی و نوار جهت آب بندی بهتر
 9. دارای لگن عمیق راست لگن - چپ لگن

جزییات بیشتر

6,681,360 ريال

-18%

8,148,000 ريال

سینک اخوان کد 326

سینک اخوان کد 326 یکی از انواع سینک های ظرفشویی دولنگه توکار با جنس مرغوب است که با داشتن کیفیت و دوام بالا جهت استفاده در انواع آشپزخانه از لوازم ضروری محسوب می گردد. انتخاب بهترین نوع سینک ظرفشویی علاوه بر زیبایی با حفظ کیفیت و دوام بالا برای مدتی طولانی در آشپزخانه قابل استفاده می باشد و پس از شستشو و استفاده در طولانی مدت تغییر رنگ و افت کیفیت ندارد.

سینک اخوان مدل 326


مشخصات و ویژگی های سینک اخوان کد 326

سینک اخوان مدل 326 از نوع سینک های توکار و باکسی می باشد که با ابعاد 100 در 50 سانتی متر ساخته می شود. از آنجایی که برای ساخت این سینک از استیل مرغوب با ضخامت ورق ا میلی متر استفاده شده است این امر تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر مفید سینک دارد و زیبایی و براق بودن خود را در زمان استفاده بلند مدت حفظ می نماید.سینک 326 از انواع سینک های دولگنه که جهت استفاده برای شستشو و آبکشی به صورت جداگانه مناسب هستند نصب می شوند. سینک مورد نظر دارای عمق مناسب و در واقع از انواع سینک با لگن عمیق می باشد از این رو برای حجم بالایی شستشو قابل استفاده می باشد و می توان از میوه و سبزیجات در حجم زیاد استفاده کرد.
در ساختار سینک اخوان مدل 326 از سیفون و زیرآب استفاده شده است و برای نصب آن بر روی کابینت از بست فلزی و نوارهای مخصوص استفاده می شود. به کارگیری بست های فلزی و نوارهای با کیفیت تاثیر بسزایی در آب بندی بهتر آن دارد. دو لگن موجود در سینک دارای اندازه ای مشابه با طراحی ظاهری خاص خود می باشند که زیبایی بی نظیری را با هارمونی مطلوب جهت نصب در انواع کابینت های سبک مدرن و کلاسیک دارند.محل نصب شیر آلات بر روی سینک بین دو لگن به زیبایی تعبیه شده است از این رو پس از نصب شیر زیبایی مناسب خود را حفظ می کند و راحتی در هنگام نصب شیر احساس می شود.این سینک دارای یک سینی باریک است که بر بروی آن شیارهای زیبایی وجود دارد که با عمق مناسبی از لبه طراحی شده اند تا آب به خارج از سینی سرریز نکندو از طریق آبریزها خارج شود و بوی فاضلاب نگیرد .


تجهیزات جانبی و سایر ویژگی ها

با توجه به اهمیت تجهیزات جانبی در آشپزخانه های امروزی سینک اخوان مدل 326 دارای تخته ی گوشت بر شیشه ای، تخته گوشت پلاستیکی باکسی، سبد میوه شور باکسی، لگن پلاستیکی باکسی و جا مایع کارآمد می باشد که موجب افزایش رفاه خانواده به ویژه خانم های خانه دار شده است.
نوع سینک از نظر نصب به صورت چپ و راست لگن با توجه انواع طراحی کابینت ها قابل تهیه می باشد.
شرکت اخوان به منظور فراهم نمودن آسایش و رفاه مشتریان برای سفارش و خرید انواع محصولات خود سایت اخوان مارکت را راه اندازی کرده است که مشتریان می توانند بدون پیمودن مسافت زیاد برای مراجعه حضوری به صورت اینترنتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند و از 10 سال گارانتی اصلی شرکت اخوان جم استفاده کنند.

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان

30 سایر محصولات این شاخه: