هود اخوان - مدل H55

ارزان شد! هود آشپزخانه اخوان محصولات اخوان - مدل H55 بزرگنمایی

نو

 هود اخوان مدل H55

جزییات بیشتر

5,894,160 ريال

-18%

7,188,000 ريال

هود اخوان کد H55


هود اخوان کد H55 نمونه ای از کارآمدترین و زیباترین انواع هودهای به تولید رسیده می باشد که از نظر شکل ظاهری در ردیف خانواده محصول مورب قرار می گیرد.این هود کم صدا با ویژگی های مناسب از لحاظ عملکرد و کارایی به عنوان یکی از انواع هودهای مرغوب شرکت اخوان برای انواع آشپزخانه با طراحی مدرن و کلاسیک قابل استفاده می باشد.

هود اخوان مدل 55ویژگی های ظاهری هود اخوان کد H55


برای ساخت بدنه این هود از رنگ مشکی شیشه ای استفاده شده است و برای طراحی شیشه این هود از چند خط راه راه استفاده شده است که تاثیر بسزایی در افزایش زیبایی ظاهری این هود دارد. هود اخوان مدل H55 با عرض 90 سانتی متر در عمق 50 سانتی متر به تولید می رسد و این محصول باکیفیت را می توانید در محیط آشپزخانه های کوچک و بزرگ که دارای سبک های متفاوت می باشد مورد استفاده قرار دهید. مدل خاص شومینه ای این هود در عین سادگی جلوه مناسبی را به کابینت ها می دهد.به منظور سهولت آشپزی در شب در ساختار هود اخوان مدل H55 از لامپ SMD استفاده شده است که دارای طول عمر بالایی می باشد و در فراهم کردن محیطی روشن برای آشپزی در آشپزخانه های کم نور تاثیرگذار است.


مشخصات فنی هود اخوان کد H55


از مهم ترین ویژگی های هود اخوان مدل H55 این است که دارای مکش بسیار قوی با حدود 800 متر مکعب می باشد و با صدای بسیار کم طراحی شده است و این امر سهولت امور مربوط به کارهای روزمره و آشپزی را برای خانم های خانه دار فراهم می کند و تاثیری مطلوب در پاکیزه ماندن محیط آشپزخانه و فضای اطراف آن دارد. با توجه به این که قدرت موتور هود تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد آن برای جذب دود و روغن به هنگام پخت انواع غذا دارد، در ساختار هود اخوان مدل  H55 از یک تک موتور توربو چهار دور همراه با فیلتر آلمینیومی چند لایه استفاده شده است. 
توان مصرفی برق هود در حدود 140 وات و سطح انرژی مصرفی آن A می باشد.
به منظور راحتی کار با هود برای روشن و خاموش کردن و تنظیمات موتور هود اخوان مدل H55 این دستگاه مجهز به سیستم کنترل از راه دور می باشد که علاوه بر این که زیبایی ظاهری هود را دو چندان جلوه می دهد تاثیر بسزایی در پاکیزه ماندن هود برای روشن و خاموش کردن آن به هنگام آشپزی دارد. با توجه به این که علاوه بر زیبایی ظاهری و نحوه قدرت و عملکرد هود برای جذب بو، دود و روغن نوع سیستم ایمنی به کار گرفته شده برای ساخت انواع هود آشپزخانه نیز حائز اهمیت می باشد، در ساختار هود اخوان مدل H55 از سنسور دود و حرارت استفاده شده است که در مواقع ضروری فعال می شود و تاثیر بسزایی در افزایش رفاه و آسایش خانواده دارد. شرکت اخوان این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که برای خرید انواع محصولات خود به سایت اخوان مارکت مراجعه کنند و با انتخاب محصول دلخواه از گارنتی اصلی این شرکت استفاده کنند. برای هود اخوان مدل H55 گارانتی 20 ماهه شرکت اخوان در نظر گرفته شده است.

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان

30 سایر محصولات این شاخه: