نماد اعتماد الکترونیکی

گاز شیشه استیل اخوان 

خرید گاز شیشه استیل اخوان

شرکت اخوان


در طراحی گاز صفحه‌ای استیل شیشه اخوان از شیشه مقاوم و استیل براق در کنار هم استفاده شده است تا ماندگاری این برند سرشناس را در صنعت تولید گازی‌های رومیزی همیشگی کند.بسیاری از افراد هنگام انتخاب یک گاز رومیزی با دنیایی از تردیدها مواجه هستند و نمی‌توانند تصمیمگیری درستی داشته باشند؛ زیرا با توجه به تنوع بالای گاز رو...

خرید گاز شیشه استیل اخوان

شرکت اخوان


در طراحی گاز صفحه‌ای استیل شیشه اخوان از شیشه مقاوم و استیل براق در کنار هم استفاده شده است تا ماندگاری این برند سرشناس را در صنعت تولید گازی‌های رومیزی همیشگی کند.بسیاری از افراد هنگام انتخاب یک گاز رومیزی با دنیایی از تردیدها مواجه هستند و نمی‌توانند تصمیمگیری درستی داشته باشند؛ زیرا با توجه به تنوع بالای گاز رومیزی استیل و شیشه‌ای انتخاب گزینهای مناسب تا حدودی مشکل خواهد بود.اگر شما هم از افرادی هستید که به گازهای شیشه‌ای و شفافیت آن‌ها علاقه خاصی دارید اما نمی‌توانید از درخشندگی یک گاز رومیزی استیل و درخشندگی آن چشم پوشی کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم گازهای رومیزی شیشه استیل را انتخاب و خریداری نمایید.

در طراحی این گازها تضاد شیشه و استیل به گونه‌ای هنرمندانه در کنار هم استفاده شده است و جلوه هیجان انگیزی را به وجود آورده است. به گونه‌ای که اگر از طراحی مدرن در آشپزخانه استفاده کرده باشید و تمام وسایل را به رنگ سیلور انتخاب کرده باشید یا با طراحی‌های ساده رنگ سفید را جهت چیدمان در نظر گرفته باشید. در هر دو صورت این گاز رومیزی استیل شیشه‌ای اخوان با طراحی‌های اجرا شده از هماهنگی مناسبی برخوردار خواهد بود.

خدمات : گاز رومیزی اخوان گاز صفحه ای اخوان - گاز شیشه دور استیل اخوان - اجاق گاز اخوان - قیمت اجاق گاز شیشه استیل اخوانگاز صفحه ای شیشه استیل اخوان


بهترین گاز صفحه‌ای استیل شیشه اخوان


گاز صفحه‌ای استیل شیشه اخوان با وجود طراحی منحصر به فردی که دارد ویژگی‌های دو گاز صفحه‌ای را در قالب یک گاز به شما ارائه می‌کند. صفحه شیشه‌ای طراحی شده در این گاز از مقاومت بالایی در برابر حرارت و سرد و گرم شدن برخوردار است و در برابر سرد و گرم شدن دمای گاز هنگام پخت و پز دچار آسیب نمی‌شود. گاز صفحه شیشه‌ای اخوان در برابر خط و خش مقاوم است و به راحتی می‌توانید آن را با استفاده از یک دستمال نم دار در یک چشم بر هم زدن تمیز کنید. بنابراین اگر قابلمه شیر بر روی گاز سر رفته است یا هنگام سرخ کردن سیب زمینی روغن به روی صفحه گاز پاشیده شده است دیگر نگرانی از بابت تمیز کردن آن نخواهید داشت.در صورتی که در سایر  گاز صفحه استیل اخوان یا لعابی باید ساعت‌ها زمان صرف کنید تا بتوانید آثار چربی و مواد غذایی را از روی صفحه گاز پاک کنید. حتی برخی از مواقع باز وجود استفاده از چندین مواد شوینده باز هم لکه‌ها را می‌توان به وضوح بر روی این گازها مشاهده کرد.


نوار استیل طراحی شده در اطراف این گاز از دوام و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در برابر رطوبت دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی‌شود. این طراحی سبب شده است که استحکام گاز صفحه‌ای افزایش پیدا کند؛ زیرا استیل اطراف گاز، صفحه شیشه‌ای را به خوبی در بر گرفته است تا دچار ضرب دیدگی نشود. بنابراین گاز صفحه‌ای استیل شیشه اخوان نسبت به سایر محصولات عرضه شده در بازار از دوام بیشتری برخوردار است.

درجه‌های تنظیم حرارت نیز با تبعیت از حاشیه استیل این گاز به صورت استیل طراحی شده‌اند و از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. همچنین با وجود استیل بودن درجه‌های تنظیم حرارت تمیز کردن آن‌ها نیز ساده‌تر شده است.این گاز صفحه ای از 5 شعله جهت پخت و پز برخوردار است که توسط چدن‌هایی بسیار مناسب احاطه شده‌اند. همچنین وجود فندک اتوماتیک و قطعات ایتالیایی سبب شده است که هنگام استفاده مداوم نگرانی از بابت روشن کردن شعله یا آسیب دیدن اجزای مختلف گاز نداشته باشید.

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان

انواع اجاق گاز رومیزی اخوان : 

اجاق گاز به سه دسته اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز توکار یا صفحه‌ای و اجاق گاز مبله تقسیم می‌شود. در اجاق گاز صفحه‌ای، گاز و فر از هم جدا بوده و هر کدام باید جداگانه خریداری شوند، از اینرو تنوع بیشتری در انتخاب اجاق گاز و فر خواهیم داشت و نکته مثبت دیگر این که اجاق گاز توکار فضای کمتری را نسبت به اجاق گاز مبله اشغال می‌کند. اجاق گاز رومیزی ارزان‌ترین نوع اجاق گاز است؛ و بیشتر مناسب آشپزخانه‌هایی با پخت و پز کم یا شرکت‌ها می‌باشد.

منبع : ویکی پدیا

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    نمای ظاهری
    طول
    عرض
    جنس صفحه