آیا قیمت سینک اخوان مناسب است !!

آیا قیمت سینک اخوان مناسب است !!

چرا قیمت سینک اخوان برای همه مناسب و به‌صرفه است؟

اگر قصد خرید سینک دارید احتمالا تا الان بارها نام سینک ظرفشویی اخوان به گوش شما خورده است و احتمالا دوست دارید بدانید چرا نام اخوان در محصولات آشپزخانه انقدر بین مردم شناخته شده است؟ قابلیت‌ها و امکانات سینک اخوان را می‌شناسید؟

در این مقاله به سینک ظرفشویی اخوان خواهیم پرداخت تا به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن به طور کامل اشراف داشته باشید و در کنار آن تحلیلی بر قیمت سینک اخوان خواهیم داشت و در مواقعی سعی خواهیم کرد با نمونه‌های خارجی و داخلی هم مقایسه کنیم تا تصمیمی منطقی و مطمئن در مورد خرید بهترین سینک داشته باشید.

قابلیت‌های سینک اخوان

در مقالات زیادی به قابلیت‌های سینک اخوان پرداخته‌ایم، اگر این مقالات را مطالعه نکرده‌اید جای نگرانی نیست و در این قسمت مروری خلاصه بر امکانات و قابلیت‌های مهم این سینک خواهیم داشت.

به نظر شما یک سینک باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ به نظر می‌رسد هر کس معیارهای خاص خودش را دارد. برای یک نفر تمیز شدن سریع سینک اهمیت دارد و برای فرد دیگری عمق سینک مهم است. برای بعضی‌ها یک یا دو لگنه بودن سینک جزو بخش‌های مهم آن است و برخی نیز به جنس سینک و توکار و یا روکار بودن آن اهمیت می‌دهند.

اما سینک اخوان از چه نوعی است؟ سینک های اخوان در مدل‌های مختلف برای تمام سلیقه‌ها طراحی شده است. از این رو برای یک نفر که قصد خرید دارد با مقداری جستجو در بین سینک‌ها می‌تواند سینک دلخواهش را از بین گزینه‌های مختلف پیدا کند.

سینک‌های اخوان عموما از جنس استیل ضدخش و استیل معمولی هستند که مناسب‌ترین فلز برای سینک می‌باشد چرا که اولا تمیز کردن آن به راحتی صورت می‌گیرد و در ثانی رنگ و درخشندگی استیل فضایی جذاب و زیبا را در آشپزخانه به وجود می‌آورد، جالب‌تر این است که رنگ و درخشندگی سینک اخوان ثابت می‌ماند و اگر به خوبی تمیز شود تا سال‌ها در آشپزخانه شما خواهد درخشید.

عمق داخلی سینک اخوان و همچنین ابعاد طول و عرض‌ آن چه در نوع تک لگنه و چه در نوع دو لگنه کاملا استاندارد می‌باشد و بدون هر مشکلی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این ابعاد برای قرارگیری شیرآلات اخوان در جای دقیق خود بسیار مناسب هستند و امکان وصل کردن شیرآلات به سینک نیز به سادگی فراهم شده است تا نصب شیرآلات متصل به سینک چندان سخت نباشد. در حال حاضر لگن‌های عمیق بیشترین میزان استفاده را در میان سینک‌های مختلف دارند چون عمق سینک باعث می‌شود تا شستشوی ظرف‌ها در داخل آن راحت‌تر باشد و ظرف‌های زیادی نیز داخل سینک جا شوند.

این سینک‌ها در دو نوع توکار و روکار وجود دارند و نصب آسان‌ها و همخوانی لبه‌های سینک با کابینت‌ها و فضای آشپزخانه یکی دیگر از ویژگی‌های مهم سینک اخوان می‌باشد. در ضمن نکته‌ی مهمی که همیشه در مورد سینک‌ها فراموش می‌شود توجه به وضعیت زیرآب می‌باشد چون یکی از مسائلی که در مورد سینک‌ها معمولا مشکل‌آفرین می‌شود بند آمدن زیرآّب فاضلاب می‌باشد که در سینک اخوان به دلیل استفاده از سیفون و زیرآب مناسب این مشکلات خیلی کم پیش می‌آیند و از این نظر بسیار مطمئن است.

قیمت سینک ظرفشویی اخوان

قیمت سینک اخوان و مقایسه با سایر برندهای خارجی و داخلی

بازار آشفته ارز در ایران جایی برای صحبت کردن در مورد قیمت وسایل برندهای خارجی نگذاشته است و همه‌ی ما می‌دانیم که اجناس خارجی چگونه در مدت کمی قیمت آن‌ها چند برابر شد. با همین برنامه قیمت کالاهای ایرانی تغییر چندانی نداشت و توانستند تا حد زیادی نبض بازار را در دست بگیرند. قیمت سینک اخوان در این بحران اقتصادی چندان تغییری نداشته و از این نظر با مقایسه آن با برندهای خارجی می‌توان تضمین کرد که کاملا به صرفه تر است.

نکته مهم در طراحی سینک اخوان، توجه کامل و کافی به کیفیت است و علی رغم نظر بسیاری که فکر می‌کنند کالاهای ایرانی از نظر کیفی به پای نمونه‌های خارجی نمی‌رسند. اینجا دیگر به بن بست می‌رسند. چرا که مهم‌ترین مسئله در اخوان کیفیت است و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و توجه به نکات مهندسی و طراحی و اجرای دقیق یکی از مهم‌ترین المان‌های تولید سینک اخوان می‌باشد.

با این حال قیمت سینک اخوان در انواع مختلف آن متفاوت است، مسلما قیمت سینک استیل ضدخش و استیل معمولی تفاوت‌هایی با هم دارند. همچنین ابعاد و اندازه‌ها و تعداد لگنه‌ها و کیفیت ساخت و اتصالات، همگی در قیمت سینک موثرند و این یک امتیاز دیگر محسوب می‌شود. چرا که مدل‌های مختلف سینک اخوان می‌توانند نیازهای خانواده‌های ایرانی را تا حد مطلوبی پوشش دهند و برای هر بودجه ای مناسب می‌باشند.

این سینک‌ها برای خانه‌های دانشجویی کوچک تا آشپزخانه‌های بزرگ کاربرد دارند و قیمت آن‌ها نیز در این بازه‌ها به تناسب نوع استفاده و نوع کاربرد آن‌ها متفاوت است. درست است که قیمت یک کالا هیچگاه نمی‌تواند کیفیت آن را اثبات کند و اگر قصد خرید دارید سعی کنید ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن را کامل بررسی کنید و سپس به جنبه‌های قیمتی آن بپردازید.

از نظر مقایسه سینک اخوان با برندهای داخل هم باید گفت که اخوان همیشه سعی کرده است تا قیمت‌های رقابتی خود را حفظ کند و این یکی از مزیت‌های اخوان نسبت به بقیه است. قیمت‌های رقابتی و متعادل سینک و محصولات اخوان می‌تواند یک تکیه‌گاه برای صرف هزینه‌های کمتر و داشتن وسایل و لوازم آشپزخانه با بهترین کیفیت است. این قیمت‌های رقابتی نه تنها در سینک بلکه در سایر محصولات نظیر فر توکار اخوان، شیرآلات و اجاق گاز اخوان نیز به طور کامل مشهود است.

خرید سینک اخوان

جمع بندی

امکاناتی که برای سینک اخوان گفتیم را یادتان هست؟ جنس مقاوم آن و درخشندگی استیل در آشپزخانه و کیفیت تمیز شدن مناسب سینک اخوان جزو ویژگی‌های مهم این سینک می‌باشند. سینک‌های عمیق و در انواع مختلف تک لگنه و دو لگنه برای استفاده‌های مختلف چه در آشپزخانه‌های کوچک و چه آشپزخانه‌های بزرگ مناسب می‌باشد.

در مورد قیمت هم می‌توان گفت که اخوان همیشه به دنبال رقابت سالم بوده و قیمت‌های رقابتی خود را حفظ می‌کند و از نظر مقایسه با برندهای خارجی هم می‌توان گفت که سینک‌های اخوان با حفظ کیفیت و کارایی، قیمت‌هایی بسیار کمتر دارد و جزو کالاهای باکیفیت ایرانی می‌باشند.

نظرات بازدیدکنندگان