بهترین سینک اخوان

بهترین سینک اخوان 

سینک اخوان کد 304 به عنوان یکی از بهترین محصولات برند اخوان زیبایی و کیفیتی مطلوب دارد و انتخابی شایسته برای افراد باسلیقه است که به دوام و کیفیت محصولات آشپزخانه اهمیت می دهند و می توان آن را برای دکوراسیون مدرن در آشپزخانه های امروزی به زیبایی مورد استفاده قرار داد. 

معرفی بهترین سینک ظرفشویی

بهترین سینک اخوان کد 304 از جنس استیل مرغوب و باکیفیت تولید شده است. ورق استیل به کار رفته در ساختار این سینک برابر با یک میلی متر می باشد و از این رو دارای دوام و کیفیت مطلوبی برای استفاده به عنوان یک محصول فوق العاده دارد. شرکت اخوان به عنوان تولید کننده لگن R25 بهترین سینک خود با کد 304 را برای مشتریان عرضه کرده است. این سینک با کاربری فوق العاده ای که دارد توانسته مشتریان و طرفداران زیادی را در مدتی کوتاه به خود اختصاص دهد. همراه با سینک اخوان کد 304 تخته گوشت نشکن که از نوع متحرک و جنس عالی می باشد عرضه می گردد تا خریداران این محصول بتوانند از مزایای این تجهیزات جانبی جهت سهولت در انجام کارهای مرتبط با شستشو و آشپزی بهره مند گردند.

خرید بهترین سینک اخوان


سینک اخوان کد 304 به عنوان یکی از بهترین مدل های سینک های اخوان دارای دو لگن می باشد که عمق این لگن ها برابر با 22 سانتی متر است. عمق مناسب و اندازه مطلوبی که برای هر یک از لگن های این سینک در نظر گرفته شده است سهولت در شستشو را به همراه دارد به گونه ای که می توان از آنها برای شستشوی حجم بالایی از ظروف و مواد غذایی استفاده کرد. در ضمن هنگام شستشوی ظروفی با ابعاد بزرگتر نیز این لگن ها دارای کاربری مطلوبی هستند و در هنگام استفاده از آنها آب به بیرون از لگن ها سرازیر نمی شود به دلیل این که فضای کافی برای شستشو وجود دارد. 


طراحی سینک اخوان کد 304

طراحی استاندارد همراه با زیبایی بی نظیری که برای بهترین سینک اخوان کد 304 در نظر گرفته شده است سبب می شود که این محصول برای استفاده در آشپزخانه هایی که دارای طراحی مدرن هستند یک انتخاب شایسته باشد. در این محصول زیبایی توام با کیفیت مناسب که برای مشتریان قابل لمس است سبب می شود که آشپزخانه ای متفاوت داشته باشید.
شفاف بودن و برق خاصی که در مواد اولیه برای ساخت سینک اخوان کد 304 به کار رفته است می تواند تضمینی به لحاظ ویژگی های ظاهری و دوام طولانی مدت این سینک باشد. به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها برای خانم هایی که حساس به تمیزی سینک هستند و از بوی بدی که حاصل از جمع شدن آب روی سینک و لگن ها می شود بیزارند یک محصول متفاوت و بی نظیر می باشد.
آبریزهایی که با شیب استاندارد و درست برای لگن های موجود در این سینک طراحی و تعبیه شده اند به راحتی آب و مواد حاصل از شستشو را به سوی فاضلاب هدایت کرده و اجازه نمی دهند آب در یک جا جمع شده و راکد بماند.
سینک اخوان کد 304 یک محصول بی نظیر از خانواده باکسی است و دارای ظرافت مطلوبی در ظاهر خود می باشد. استیل به کار برده شده به عنوان ماده اولیه سینک دوام بالایی دارد و زنگ نمی زند. این مدل سینک اخوان به مواد پاک کننده حساس نیست و از کیفیت بی نظیر آن پس از شستشو به هیچ عنوان کم نخواهد شد.
فاصله بین لگن های این سینک به گونه ای در نظر گرفته شده است که بتوان از شیرآلات نصب شده به راحتی در هر لگن استفاده کرد و به تبع آن اگر هدف استفاده از یکی از لگن ها نباشد می توان به سادگی تنها یکی از لگن های عمیق و بزرگ این سینک را مورد استفاده قرار داد.

ویژگی های مطلوب سینک اخوان کد 304 

 
سینک اخوان کد 304 به صورت توکار نصب می شود از این رو می تواند فضای مطلوبی را در روی کابینتی که نصب می شود اشغال کند و به همین ترتیب یک نمای زیبا و مناسب را به دلخواه مشتریان به وجود آورد. ازآنجایی که محل نصب شیرآلات با دقت هرچه تمام تر و با رعایت نکات استاندارد خاص در این زمینه بر روی سینک و در وسط لگن ها تعبیه شده است این امکان فراهم می شود که شیرآلات در بهترین جای ممکن روی سینک نصب شوند و در نتیجه دسترسی به شیرآلات جهت استفاده از آب برای هر دو لگن و همین طور شستشوی سینی به بهترین نحو ممکن به وجود آید.
در شکل ظاهری سینک می توان مشاهده کرد که دارای یک سینی با اندازه ای مطلوب و کارآمد می باشد. شیارهایی که برای طراحی این سینی در سینک اخوان کد 304 در نظر گرفته شده است به صورت مربعی شکل می باشند و با زیبایی هرچه تمام تر می توانند جلوه ای خاص را برای سینک اخوان کد 304 خلق کنند. در نتیجه با اندازه مناسب از این سینی می توان آن را به عنوان محصولی کاربردی مشاهده نمود. شیب موجود برای این سینک به گونه ای طراحی شده است که آب در لابلای شیارها و روی سینی باقی نماند و به راحتی به سمت لگن کناری آن سرازیر گردد. از این جهت نگرانی بابت جمع شدن و گندیدن آب در سینی سینک اخوان کد 304 از بین می رود و به بهترین شکل ممکن کارایی این محصول حفظ می شود.

بهترین سینک اخوان

سایر مشخصات متمایز کننده سینک اخوان کد 304


در مورد انواع سینک و نصب آنها یکی از مهم ترین نکاتی که برای همه مشتریان حائز اهمیت می باشد طریقه نصب صحیح و آب بندی مناسب برای سیفون های سینک می باشد. در صورت نصب صحیح امکان سرازیر شدن و نشت آب به حداقل ممکن می رسد و می توان با خیالی آسوده از سینک استفاده کرد. در بهترین سینک اخوان کد 304 می توان گفت که همراه با سیفون و زیرآب استاندارد و مناسبی عرضه می شود. با استفاده از سیفون ارائه شده، نصب این محصول به سادگی امکان پذیر می شود و اطمینان خاطر برای استفاده از آن در سال های طولانی وجود خواهد داشت.
برای این که سینک دارای آب بندی بسیار مناسبی شود بست فلزی و نوار برای این منظور در نظر گرفته شده و ارائه می گردد.
سینک اخوان کد 304 به صورت راست لگن و چپ لگن طراحی شده است از این رو می تواند این گزینه را در اختیار خریداران خود قرار دهد که با در نظر گرفتن نوع طراحی و دکوراسیون آشپزخانه خود نوع دلخواه از سینک اخوان را سفارش داده و خریداری نمایند. جهت اطمینان خاطر مصرف کنندگان این محصول شرکت اخوان برای بهترین سینک خود کد 304 ضمانت در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند با خیالی آسوده از بابت ویژگی های کیفی محصول مورد نظر خود را خریداری کرده و تا سالیان سال از آن استفاده نمایند.
طول محل نصب برای این مدل از سینک اخوان به شکل مطلوب برابر با 120 سانتی متر می باشد که می توان قبل از نصب جای مناسب را روی کابینت برای آن در نظر گرفت تا بتوان بهترین و مناسب ترین استفاده را از این محصول دارشت. قیمت خوب همراه با کیفیت بالا گزینه ای جهت جلب رضایت مشتریان می باشد.

پرفروش ترین سینک ظرفشویی اخوان


این سینک اخوان در ابعاد 120 سانتی متر در 50 سانتی متر ساخته می شود که اندازه ای مناسب برای طراحی و مطابقت با انواع کابینت دارد و در ردیف خانواده محصول باکسی قرار می گیرد. سینک اخوان مدل 304 دارای سیفون و زیرآب در ساختار خود می باشد که موجب افزایش کارآیی و ماندگاری آن می شود. برای نصب این سینک که به صورت توکار بر روی کابینت آشپزخانه قرار می گیرد از بست های فلزی و نوارهای مخصوص استفاده می شود که موجب آب بندی بهتر سینک می گردد. عمق لگن های موجود در این مدل از سینک اخوان 20 سانتی متر است از ای رو دارای عمقی مطلوب برای شستشو می باشد.
جنس این سینک از نوع استیل مرغوب است بنابراین دارای کیفیت ساخت بالا بوده و در برابر عوامل محیطی تغییرات ظاهری در آن نمایان نمی شود و دوام و طول عمر بالایی دارد.

جدید ترین سینک ظرفشویی اخوان

شکل ظاهری سینک اخوان مدل 304 از دو لگن عمیق لگن راست و لگن چپ تشکیل شده است که سینی بزرگی در طرف لگن سمت راستی این سینک قرار گرفته است و علاوه بر افزایش کارایی محصول موجب سهولت در شستشوی انواع مواد غذایی در حجم بالا و زیاد می گردد. با توجه به اهمیت ویژه ای که تجهیزات جانبی سینک ظرفشویی در آشپزخانه های امروزی دارند، این مدل از سینک اخوان دارای تجهیزات جانبی پر کاربردی از قبیل: تخته ی گوشت بر شیشه ای، تخته گوشت پلاستیکی باکسی، سبد میوه شور باکسی، لگن پلاستیکی باکسی و همچنین جا مایع زیبا و متفاوت می باشد که انجام فعالیت های روزمره آشپزخانه را برای خانم های خانه دار راحت تر می کند. شرکت اخوان به منظور افزایش اطمینان مشتریان از اصل بودن محصولات خود برای سینک اخوان مدل 304  گارانتی اصلی شرکت اخوان جم را به مدت 10 سال در نظر گرفته است. همچنین برای رفاه بیشتر مشتریان جهت سفارش و خرید سینک اخوان مدل 304 سایت اخوان مارکت آماده ارائه خدمات فروش به مشتریان در کوتاه ترین زمان می باشد. با سفارش این محصول کالای خریداری شده را در کوتاه ترین زمان ممکن جلوی درب منزل دریافت خواهید کرد.

محصولات مشابه :

سینک اخوان کد مدل 300

                                                           سینک اخوان مدل 300  

سینک اخوان کد مدل 302

                                                         سینک اخوان مدل 302

نظرات بازدیدکنندگان

  1. افشاري

    سلام كابينت كار من سينك توكار ١٢٠ سانتي ميخواد باتوجه به توضيحات شما من سينك اخوان مدل ٣٠٤ رو انتخاب ميكنم ولي فرق با سينك ٣٠٠ چيه ؟