جای خوب برای سینک آشپزخانه دوم

جای خوب برای سینک آشپزخانه دوم

7 جای خوب برای سینک آشپزخانه دوم

قدرت سینک دوم در آشپزخانه را دست کم نگیرید. این سینک اگر در جای مناسب نصب شود می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر میزان کارایی و بهره‌وری شما در آشپزخانه داشته باشد. خرید سینک ارزان قیمت به عنوان سینک دوم ایده ای است که نه تنها باعث می‌شود در هنگام کار کردن راحت‌تر عمل کنید بلکه آزادی عمل بیشتری به شما می‌دهد و در زیبایی آشپزخانه نیز تاثیرگذار است.

پختن غذا، شستن میوه‌ها، شستن ظرف‌ها، شستن برخی وسایل و ظرف‌های مهمانی و مواردی از این دست با سینک آشپزخانه‌ی دوم بسیار راحت‌تر می‌باشد. مخصوصا پس از مهمانی‌ها که ظرف‌های زیادی جمع می‌شوند و می‌توانید با کمک اعضای خانواده راحت‌تر از شر آن‌ها خلاص شوید سینک دوم آشپزخانه می‌تواند بسیار کاربردی باشد. از طرفی نیاز نیست حتما هزینه ی زیادی برای این سینک در نظر بگیرید و می‌توانید با خرید سینک ارزان قیمت کاری کنید تا سینک دوم شما صرفه‌ی اقتصادی هم داشته باشد.

چند جای خوب برای قرار دادن این سینک هم به شما معرفی می‌کنیم تا کارایی مناسبی را تجربه کنید.

    پیشخوان

بیشتر طراحان آشپزخانه، سینک اصلی آشپزخانه را هم در قسمت پیشخوان و وسط آشپزخانه قرار می‌دهند تا دسترسی آن برای تمام نقاط آشپزخانه راحت‌تر باشد. حالا اگر روی پیشخوان خود سینک ندارید می‌توانید با خرید سینک ارزان قیمت کوچک و نصب بر روی آن پیشخوان خود را مجهز به سینک کنید. این کار از دو جنبه اهمیت دارد. اول آنکه می‌توانید ظرف‌ها را بلافاصله پس از صرف غذا داخل آن قرار دهید و دوم آنکه اگر هنگام غذا خوردن می‌خواهید یک قاشق یا چنگال را بشویید می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

    قسمت انتهایی آشپزخانه

اگر آشپزخانه‌ی شما طولی است و سینک اصلی شما در یک قسمت یا گوشه‌ی آشپزخانه قرار دارد خرید سینک دوم به شما این امکان را می‌دهد که در هر دو قسمت آشپزخانه سینک داشته باشید. علاوه بر زیبایی و درخشندگی سینک در هر دو قسمت آشپزخانه کار کردن در دو قسمت مختلف آشپزخانه می‌تواند به نوعی تنوع محسوب شود. از طرفی شما هنگام کار کردن در آشپزخانه دیگر راحت هستید و سایر اعضای خانواده در صورت نیاز می‌توانند از سینک قسمت دیگر آشپزخانه استفاده کنند. آشپزخانه‌هایی که به صورت طولی هستند به آشپزخانه‌های تک دیوار معروفند و بیشتر در آشپزخانه‌های سبک مدرن چنین طراحی دیده می‌شود.

    نزدیک اجاق گاز

خرید سینک اخوان به عنوان سینک دوم و نصب آن در کنار اجاق گاز به شما این امکان را می‌دهد تا پخت غذا را به سرعت و راحت انجام دهید. شستن و پوست کندن موارد غذایی، خیساندن موارد غذایی داخل آب، شستن وسایلی نظیر کارد و ساطور و ... خیلی راحت‌تر از حالتی است که سینک شما دورتر از اجاق گاز است. با این کار انرژی زیادی هنگام پخت و پز و کار کردن در آشپزخانه صرف نخواهید کرد و تمام کارها به راحتی هرچه تمام‌تر پیش می‌روند.

    کنار محل ذخیره مواد غذایی یا انبار

در برخی آشپرخانه‌ها، جایی که مواد غذایی و خشکبار و موارد مشابه را در آن قرار می‌دهند در قسمت خاصی از آشپزخانه قرار دارد. برخی آشپزخانه‌ها یک دیوار کاذب دارند که  در قسمت پشتی آن حالت انبار مانند وجود دارد و مواد غذایی و وسایل غیرضروری را در آنجا قرار می‌دهند. خرید سینک اخوان برای این قسمت از آشپزخانه به عنوان سینک دوم می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در عملکرد شما در آشپزخانه داشته باشد. می‌توانید مواد غذایی موردنیاز خود را در همان قسمت آماده کنید و هنگام پخت و پز نیز آشپزخانه‌ی شما زیاد شلوغ نمی‌شود.

    اپن آشپزخانه

آشپزخانه‌های ایرانی عموما به جای یک پیشخوان بزرگ در مرکز، اپن دارند. حالا چرا از این سبک اپن آشپزخانه با خرید سینک ارزان قیمت بهترین بهره را نبریم؟ قرارگیری یک سینک روی اپن آشپزخانه می‌تواند هم زیبایی خاص و ویژه‌ای به آشپزخانه‌ی شما ببخشد و هم کار کردن با سینک روی اپن به این معناست که شما هنگام ظرف شستن یک میوه شستن و کارهای دیگر می‌توانید رو به سالن پذیرایی بایستید و یا تلویزیون تماشا کنید. اپن آشپزخانه می‌تواند با خرید سینک اخوان به عنوان سینک دوم به جای موردعلاقه‌ی شما برای کار کردن بدل شود.

    کافه‌بار

برخی آشپزخانه‌ها یک قسمت مخصوص برای تهیه نوشیدنی‌ها و قهوه دارند که آبمیوه‌گیری و قهوه‌ساز و چای ساز و در آشپزخانه‌های ایرانی عموما سماور و قوری و وسایلی از این دست در آنجا وجود دارند و معمولا در یکی از گوشه‌های آشپزخانه واقع است. قرار دادن و نصب یک سینک در این نقطه می‌تواند کاملا قسمت نوشیدنی‌ها را از قسمت خوراکی‌ها جدا کنند. اگر بعد از صرف شام شما مشغول شستن ظرف‌ها و تمیز کردن وسایل آشپزخانه هستید و سایر اعضای خانه بخواهند یک نوشیدنی خنک بنوشند و یا قهوه و چای درست کنند هیچ مزاحمتی برای شما نخواهند داشت.

    دقیقا کنار سینک اصلی

شاید کمی خنده‌دار باشد اما این نقطه هم می‌تواند برای سینک دوم جای خوبی باشد. دلیل انتخاب این نقطه این است که اکثر سینک‌های دوگانه فضای کافی برای قرار دادن وسایل و مواد موردنیاز ندارند. از این رو در برخی از آشپزخانه‌ها به جای استفاده از سینک دوگانه با خرید سینک ارزان قیمت در کنار سینک اصلی هم فضای بیشتری ایجاد می‌کنند و هم عملا دو سینک دارند. در ضمن داشتن دو سینک به این معناست که دو نفر می‌توانند همزمان در آشپزخانه کار کنند ولی سینک دوگانه به دلیل نزدیکی زیاد دهانه‌ی آن و داشتن یک شیر آب این کار عملا امکان‌پذیر نیست.

نتیجه

داشتن سینک دوم در آشپزخانه یعنی داشتن یک دستیار جداگانه و با داشتن این دستیار کارها با سرعت بیشتری انجام می‌گیرند و بسیار راحت‌تر صورت می‌گیرند.  از این بابت نگران نباشید، سینک دوم هزینه‌ی زیادی روی دست شما نمی‌گذارد و با خرید سینک ارزان قیمت می‌توانید از قابلیت‌های این دو سینک استفاده کنید.

با خرید سینک اخوان به عنوان سینک دوم می‌توانید خیال خود را از بابت کیفیت سینک هم راحت کنید. کیفیت سینک، رنگ و درخشندگی آن، جنس سینک و بسیاری شاخصه‌های دیگر از مواردی هستند که حتی در خرید سینک دوم هم باید به آن توجه کنید. اگر با نمایندگی سینک اخوان تماس بگیرید  مطمئنا اطلاعات دقیق‌تری در مورد سینک و محل قرارگیری آن کسب خواهید کرد.

انواع مختلف سینک های ارزان قیمت  

سینک توکار ارزان قیمت     سینک روکار ارزان قیمت     سینک زیر صفحه ایی ارزان قیمت

برای سفارش و مشاوره سینک ارزان قیمت با شماره های 88980272-021 ، 88980273-021 ، 88980274-021 تماس حاصل فرمایید .

نظرات بازدیدکنندگان