خرید از نمایندگی سینک اخوان

خرید از نمایندگی سینک اخوان

خدمات نمایندگی سینک اخوان

اگر به دنبال خرید یک سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه‌ی خود هستید احتمالا سینک اخوان یا نمایندگی سینک اخوان زیاد به گوش شما خورده و شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چرا سینک اخوان و به طور کلی محصولات آشپزخانه اخوان اینگونه ودنمایی می‌کنند. برای پاسخ به این سوال باید به خدماتی که اخوان به مشتریان خود می‌دهد نگاهی بیندازید. در این مقاله به خدمات قبل و بعد از فروش اخوان خواهیم پرداخت تا ضمن آشنایی کامل با برند اخوان بتوانید در مورد خرید محصولات اخوان نیز تصمیم بگیرید. تا انتها با ما همراه باشید و مطمئنا خبرهای خوبی هم خواهید شنید.

نمایندگی فروش سینک اخوان

کیفیت، اولین تعهد و خدمت اخوان

یک مورد که همیشه در گفتمان‌های خانوادگی و مکان‌های عمومی و تاکسی‌ها زیاد به گوش می‌رسد این است که کالای ایرانی بی‌کیفیت است و یا کلا باید قید محصولات ایرانی را زد. اجازه بدهید با این پارادایم ایجاد شده در بین مردم مخالفت کنیم. برندهای ایرانی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و تهیه برخی محصولات از راه‌های قانونی و گرفتن مجوز و هزاران دنگ و فنگ و سنگ‌اندازی‌ها باعث می‌شود تا نتوانند خدمات خود را آنگونه که باید ارائه کنند.

اما اخوان با تمام قدرت ادامه داده و ادامه خواهد داد و در این مسیر هیچگاه از کیفیت کار غافل نشده است. سینک‌های اخوان از جنس استیل ضدخش و مقاوم و با طراحی قدرتمند و مهندسی شده تولید و عرضه می‌شوند و بازخوردهایی که در حال حاضر از مشتریان و مخاطبان خود گرفته ‌است نیز مهر تاییدی بر این کیفیت و قدرتمندی بوده است.

سینک اخوان نامی شناخته شده است و شاید اگر همین الان نگاهی به سینک خانه‌ی خود بیندازید بتوانید نام اخوان را روی آن ببینید. به هر حال این سینک‌ها در انواع اندازه‌ها و فرم‌های تک‌لگنه و دو لگنه و سه لگنه با قابلیت‌های مجزا تولید می‌شوند. ابعاد داخلی و خارجی سینک نیز منطبق با استانداردهای روز طراحی می‌شوند و مقاوم بودن جنس و ماندگاری بالا نیز از سایر ویژگی‌های کیفی سینک‌های اخوان هستند. اولین خدمت نمایندگی سینک اخوان تولید سینک‌هایی بادوام و زیبا و درخشان برای آشپزخانه شما می‌باشد. 

نمایندگی خرید سینک اخوان

گارانتی و ضمانت سینک و خدمات پس از فروش

حالا می‌خواهیم یک مزیت و برتری برندهای ایرانی را نسبت به برندهای خارجی بگوییم. این ویژگی‌ در مورد برند اخوان صادق است. اخوان سینک‌های خود را با گارانتی 5 ساله، 10 ساله و در مواردی بیشتر در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و این زمان واقعا وسوسه برانگیز است و آیا نشانی از ضمانت کیفی کالاهای اخوان نیست؟ ده سال بدون هر گونه ایراد و مشکل و ده سال استفاده مداوم از سینک یک امتیاز بزرگ است که افراد زیادی ارزش آن را می‌دانند. با این حال این گارانتی اخوان نشانی از کیفیت بالای محصول و اطمینانی است که اخوان به مشتریان خود می‌دهد. به نظر می‌رسد سینک‌های اخوان بیشترین مدت زمان گارانتی را در بین محصولات آشپزخانه دارد و چیزی که محرز و معین است این است که حقوق مصرف کنندگان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این می‌تواند خبر خوبی باشد که بدون هیچ نگرانی سینک اخوان را تهیه کنید و در آشپزخانه‌ی خود نصب کنید.

خدمات پس از فروش اخوان هم شامل نصب و ایجاد تغییرات و برخی تعمیرات و مواردی از این دست همچنان در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و مطمئنا نواقص احتمالی کارخانه و یا مشکلات کیفی آن کاملا رفع و رجوع می‌شوند و محصولی بدون نقص تحویل خواهید گرفت و استفاده خواهید کرد. حالا این هم مزیت برند ایرانی نسبت به برند خارجی است که شما در هر زمانی به راحتی می‌توانید با نمایندگی سینک اخوان در ارتباط باشید و مشکلات احتمالی را برطرف کنید و یا اگر ایرادات بیشتر از حد معمول باشد اقدام به تعویض آن کنید و در مورد برندهای خارجی اصلا نمی‌توان چنین چیزی را تضمین کرد و پس از فروش، مصرف‌کنندگان ایرانی معمولا فراموش می‌شوند. 

نمایندگی مرکزی سینک اخوان

قیمت‌های رقابتی، شعار تمام این سال‌ها

حالا مزیت بعدی اخوان نسبت به نمونه‌های خارجی چیست؟

ارز و نوسانات آن در سال‌های اخیر قیمت کالاهای وارداتی که مستقیما با ارز وارد می‌شوند را چند برابر کرده است اما خبر خوب اینکه برندهای ایرانی و علی‌الخصوص برند محصولات آشپزخانه اخوان وارد این آشفته‌بازار نشدند و قیمت‌های خود را در سطح تقریبا ثابتی نگه داشتند تا همچنان مصرف‌کنندگان ایرانی بتوانند با هر بودجه‌ای از این محصولات استفاده کنند.

قیمت‌های رقابتی، شعار تمام این سال‌های اخوان بوده است که در عمل نیز به کار بسته است و شاید کمتر برندی توانسته باشد برای آشپزخانه‌های ایرانی با هر بودجه‌ای محصولات موردنظرشان را تولید و عرضه کند. قیمت مسئله‌ی مهمی است اما هیچگاه نمی‌تواند معیاری از کیفیت کالا باشد. بسیاری از افراد به اشتباه هر محصولی که قیمت بالایی داشته باشد را باکیفیت می‌دانند در حالی که اشتباه است و توجه به ویژگی‌ها و امکانات این محصولات باید در اولویت قرار داشته باشد. حالا هم دیر نشده است سری به محصولات نمایندگی سینک اخوان بزنید و قیمت‌ها را مقایسه کنید. احتمالا به نتایج خوبی برسید. فراموش نکنید که قبل از هر چیز امکانات سینک را در برابر قیمت آن قرار دهید و سپس آن را ارزیابی کنید. خبر خوب بعدی ما این است که اخوان برای محصولات خود تخفیفات مقطعی و ثابتی را در نظر گرفته است که می‌توانید در قسمت اطلاعات هر محصول مشاهده کنید. 

فروش سینک اخوان

سخن پایانی

سابقه‌ی اخوان جم در تولید و عرضه محصولات آشپزخانه به نیم قرن می‌رسد و این سابقه‌ی بلند با سال‌ها تلاش و رقابت و علم و دانش فنی همراه بوده است. سینک اخوان با قابلیت‌های خاص و ویژه‌ی خودش دستاورد این سال‌ها بوده است و مسلما در تولید این سینک‌ها قبل از هر چیز کیفیت حرف اول را می‌زند. خدمات نمایندگی سینک اخوان چه قبل از فروش که شامل تعهدات و کیفیت و قیمت‌های رقابتی می‌شود و چه بعد از فروش که شامل خدمات پس از فروش با گارانتی بلندمدت می‌باشد تماما در جهت رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و مشتریان می‌باشد. 

به یک بار امتحان‌ کردنش می‌ارزد، نه؟ یک بار از یکی از محصولات اخوان مثل سینک اخوان استفاده کنید و خواهید دید که آیا در ادامه شیرآلات و فر و هود و بقیه‌ی محصولات آشپزخانه‌ی خود را نیز از اخوان خواهید گرفت یا خیر. دوباره می‌گوییم که به یک بار امتحان کردنش می‌ارزد.

نظرات بازدیدکنندگان