کاتالوگ بهترین هود آشپزخانه

کاتالوگ بهترین هود آشپزخانه

 

کاتالوگ هود اخوان و راهنمای استفاده از هود

از نظر خیلی از ما استفاده از ابزار و وسایل و تجهیزات آشپزخانه راحت است و هیچ نیازی به راهنمای استفاده و مواردی از این دست نداریم. دکمه‌ی ‌آن را می‌زنیم و وسیله شروع به کار می‌کند. همین. اما این اشتباه است. کاتالوگ و یا راهنمای استفاده صرفا یک دفترچه‌ی ساده برای معرفی قسمت‌های مختلف دستگاه و معرفی دستگاه موردنظر نیست. در این مطلب به هود اخوان پرداخته ایم و خواهید دید در کاتالوگ هود اخوان چه بخش‌هایی وجود دارد و چرا استفاده از آن و عمل کردن به دستورالعمل‌های آن لازم و ضروری است.

چرا استفاده از کاتالوگ و راهنمای استفاده از هود اخوان ضروری است؟

هود اخوان از نظر امکانات و قابلیت‌ها در کلاس جهانی است. صفحه نمایشگرهای دیجیتال، ریموت کنترل، تجهیزات مکشی قدرتمند، تنظیمات حرفه‌ای و امکانات پیشرفته‌ی آن و راحتی استفاده از آن ویژگی‌هایی هستند که هود اخوان دارد. اما آیا می‌توانید صرفا با استفاده از هود این قابلیت‌ها را شناسایی کنید؟

برخی امکانات و قابلیت‌های هود وجود دارند که خیلی کم پیش می‌آید همه این قابلیت را بشناسند و از آن استفاده کنند و یکی از دلایل استفاده از کاتالوگ اخوان نیز همین است. قابلیت‌ها و ویژگی‌های کامل هر هود به طور دقیق و جزئی در داخل کاتالوگ آورده شده است و می‌توان به راحتی از این قابلیت‌ها استفاده کرد. دلیل دیگر استفاده از راهنمای استفاده هود اخوان این است که به کار گرفتن دستورالعمل‌های آن می‌تواند به دوام و ماندگاری هود بینجامد، در داخل کاتالوگ، روش‌های استفاده از هر یک از قابلیت‌های هود به تفصیل آورده شده است و بازده هر قسمت و روش‌های بهینه بهره‌وری و تایم‌بندی استفاده و مصرف برق آن تشریح شده است و در استفاده‌ی صحیح از هود نقش بسیار موثری دارد.

کاتالوگ هود اخوان

کاتالوگ هود اخوان و آشنایی با هود

در داخل کاتالوگ‌ هود اخوان، انواع هودها و روش‌های استفاده و مزایای هر یک آورده شده است، به طور مثال اگر هود شومینه‌ای خریداری کرده باشید. مطمئنا نوع کارکرد و روش‌ استفاده از آن با انواع مورب و زیرکابینتی مخفی متفاوت است و عملکرد این هود به طور کامل توضیح داده شده است.

دور موتورهای مختلف، سرعت مکش آن‌ها و توان کلی سیستم و مصرف انرژی آن در جداول مخصوص آورده شده است تا بتوانید متناسب با آن‌ها از هود استفاده کنید و در مخارج کلی شما نیز تاثیر می‌گذارد. آشنایی با دکمه‌ها و کارکرد هرکدام علاوه بر آشنایی کامل با تنظیمات هود یکی دیگر از موارد مهم در کاتالوگ هود اخوان می‌باشد. اینکه بدانید برای هر عملکرد سیستم چه دکمه‌‌هایی باید بزنید و از کدام منو و چه تنظیماتی قابلیت‌های مختلف سیستم را فعال و یا غیرفعال کنید به شما در استفاده‌ی صحیح از هود کمک می‌کند.

تایمرها، سنسورها و حسگرهای سیستم،  ریموت کنترل، لامپ و روشنایی هود برای آشپزی در شب و علائم اختصاری نشان داده شده در نمایشگر دیجیتال و بسیاری از موارد دیگر به طور کامل در داخل راهنمای استفاده از هود آورده شده اند که راندمان عملی سیستم را بالا می‌برد و کاربرد و استفاده از آن را راحت‌تر می‌کند. 

انواع هود مخفی اخوان

نکات ایمنی در راهنمای استفاده از هود اخوان

نکات ایمنی در درجه‌ی اهمیت بالایی قرار دارند و نباید آن‌ها را نادیده گرفت. ممکن است یک اشتباه کوچک در نصب و یا استفاده از هود منجر به بروز مشکلات ناخوشایندی شود. به طور مثال اگر هود در ارتفاعی کمتر از ارتفاع استاندارد قرار بگیرد و در معرض شعله مستقیم قرار بگیرد مطمئنا بسیار خطرآفرین خواهد بود.

این نکات ایمنی در تمیز کردن و استفاده ار هود بسیار موثرند، به طور مثال رطوبت زیاد  یا خیس کردن هود در حین تمیز کردن آن برای سیستم الکترونیکی و یا فیلترها و مواردی از این دست مشکل‌زاست و باید در تمیز کردن هود از دستورالعمل‌های گفته شده در کاتالوگ استفاده کنید.

نحوه‌ی باز و بسته کردن فیلترها و یا زمان لازم برای تعویض فیلترها برای بهبود کیفیت هود به طور کامل در قسمت نکات ایمنی ذکر شده‌اند. انواع فیلترها و کیفیت هر کدام نیز بررسی شده‌اند و با مراجعه به کاتالوگ هود اخوان می‌توانید فیلترهای مناسب برای یک هود معین را شناسایی کنید و از آن‌ها استفاده کنید.

نکات نصب و راه‌اندازی سیستم نیز به طور کامل آورده شده است. هر چند بهتر است نصب سیستم را به یک تکنسین بسپارید تا بدون هر گونه مشکلی نصب شود و اختلالی در عملکرد آن به وجود نیاید. با این حال نکات ضروری برای نصب سیستم در ادامه آورده شده است و اندازه‌های لازم و استاندارد برای قرارگیری هود در محل مناسب آن در جدول‌های ساده به طور کامل آورده شده است. 

بهترین هود اخوان

تنظیمات و قابلیت‌های هود اخوان در کاتالوگ

بهتر است قبل از استفاده از هود اخوان کاتالوگ را با دقت مطالعه کنید و بخش‌های مهم آن نظیر نکات ایمنی و راهنمای نصب و راه‌اندازی و قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن را کامل بررسی کنید. آشنایی با قابلیت‌ها و امکانات هود یکی دیگر از مواردی است که می‌توانید در راهنمای استفاد از هود پیدا کنید.

قابلیت‌های هود اخوان در مدل‌های مختلف آن متفاوت و متنوع اند و ممکن است از برخی از امکانات هود غافل شوید و یا راه و روش دقیق استفاده از آن را ندانید. اما در داخل کاتالوگ تمام امکانات هود گردآوری شده و تنظیمات لازم برای پیاده کردن آن‌ها آورده شده است. سنسورهای متعددی نظیر سنسور بو و حرارت که در مواقع اضطراری از حوادث غیرمترقبه‌ای نظیر آتش‌سوزی جلوگیری می‌کنند و یا در هنگام جمع شدن ذرات کربن‌دی‌اکسید و بوی نامطبوع هشدار می‌دهند و یا سایر امکانات هود در کاتالوگ هود اخوان گردآوری شده است و شما بدون هر گونه مشکلی می‌توانید از آن استفاده کنید.

جمع بندی

اگر می‌خواهید از هود و به طور کلی محصولات اخوان به طور کامل و صحیح استفاده کنید کاتالوگ محصولات اخوان شما را در این زمینه یاری می‌کنند. آشنایی کامل با محصولات، نحوه‌ی عملکرد آن‌ها، نکات لازم و ضروری در نصب و راه‌اندازی آن و همچنین نکات ایمنی قبل و بعد از استفاده مواردی هستند که می‌توانید در کاتالوگ هود اخوان پیدا کنید. این کاتالوگ‌ها به زبان ساده و متناسب با نوع هودی که خریداری کرده‌اید نوشته شده‌اند و بسیاری از آموزش‌های آن به صورت متنی و تصویری به شما در استفاده راحت از هود کمک می‌کنند.

نمایندگی هود اخوان

نظرات بازدیدکنندگان