بررسی فر توکار اخوان

بررسی فر توکار اخوان

فر تو کار اخوان

همیشه برای راحتی بیشتر در آشپزخانه از فر به همراه گاز استفاده میشود. شکل سنتی و قدیمی این گونه فرها عموما به صورت یک گاز مبله است؛ یعنی فر و گاز هر دو با هم در گوشه ای از آشپزخانه قرار داده میشوند. با توجه به اهمیت بسیار زیاد دکوراسیون داخلی، چندی است که از گازهای رو میزی برای دکور کردن آشپزخانه استفاده میشود. شاید با خود بگوید زمانی که از گاز رومیزی استفاده میکنیم اگر به فر نیاز داشته باشیم باید چه کنیم؟

باید بگویم شرکت اخوان با تولید گازهای توکار این نیاز شما را به سادگی مرتفع کرده است و شما به راحتی میتوانید به بهترین و زیباترین دکوراسیون در آشپزخانه دست پیدا کنید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با فر تو کار و نمونه های آن و البته محدوده‌ی قیمتی که این محصول در بازار به خود اختصاص داده است بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا زیباترین دکوراسیون آشپزخانه به لطف لوازم خانگی اخوان از آن شما شود.

چرا باید از فر توکار اخوان استفاده کرد؟

شاید ابتدایی‌ترین سوالی که از خود میپرسید این باشد که اصلا چرا باید از فر توکار اخوان استفاده کنیم. زمانی که از یک گاز رومیزی توکار یا روکار برای دکور کردن آشپزخانه استفاده میکنید وجود یک فر توکار در این فضا را ضروری جلوه میدهد. فرهای توکار در سه نوع گازی، برقی و گازی برقی در بازار عرضه میشوند. از همین رو بر حسب نیاز خود میتوانید فر مورد نیازتان را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

اگر چیدمان کابینت شما به صورتی است که دسترسی به شیر گاز شهری برای نصب گاز تو کار دشوار است توصیه میکنیم از فرهای برقی استفاده کنید. حال اگر تمایل دارید در هزینه های مصرفی خانگی صرفه جویی به عمل آورید توصیه ما به شما یک فر توکار گازی است. در صورتی که دسترسی به گاز شهری و پریز برق در زمان نصب کابینت در آشپزخانه برای شما مهیا است توصیه میکنیم از فرهای دو کار استفاده کنید. تا در صورت قطع برق از گاز شهری بهره ببرید و کار شما با اختلال رو برو نشود.

فر اخوان توکار

مزایای استفاده از فر توکار

مزایای استفاده از فر توکار را در ادامه به صورت تیتر وار اشاره خواهیم کرد و سپس به توضیح مختصری پیرامون آن میپردازیم.

  • دکوراسیون مدرن

  • کارایی ساده

  • نظافت آسان آشپزخانه

  • پخت انواع مواد غذایی

1. دکوراسیون مدرن

یکی از دلایلی که این روزها استفاده از فرهای توکار بسیار توصیه میشود رسیدن به یک دکوراسیون ایده‌آل در فضای آشپزخانه است. با نصب کابینت های شیک و لوکس بدون تردید وجود یک فر توکار، گاز رومیزی و هودی از محصولات اخوان نیاز ضروری محسوب میشود. این امر سبب میشود تا بتوانید با کمترین هزینه به لوکس‌ترین دکوراسیون‌ها، هم پا با کشورهای در حال توسعه دست پیدا کنید. نصب و استفاده آسان از این سری از فرها سبب شده است با استقبال بی‌نظیری روبرو شود.

2. کارایی ساده

دیگر همانند گذشته نیاز به صرف زمان زیاد برای پخت مواد غذایی در آشپزخانه نیست. فرهای تو کار اخوان علاوه بر اینکه به زیباتر شدن دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما کمک میکنند، سبب میشوند تا فرآیند پخت و پز نیز برای شما آسان‌تر شود. کارایی ساده با استفاده از برنامه های مختلف روی فر توکار سبب میشود شما به راحتی هر گونه غذایی را در کمترین زمان ممکن آماده و مورد استفاده قرار دهید.

3. نظافت آسان آشپزخانه

همیشه نظافت کردن آشپزخانه و لوازم موجود در این فضا کار دشوار و طاقت فرسایی بوده است. به همین خاطر برای نظافت ساده تر آشپزخانه توصیه ما به شما استفاده از فرهای توکار است. این گونه فرها به دلیل اینکه در زیر کابینت نصب میشوند فضایی را روی فرش یا سرامیک به خود اختصاص نمیدهد به همین خاطر به راحتی میتوانید به نظافت آشپزخانه بپردازید. مورد دیگر مربوط به فناوری های پیشرفته‌ی استفاده شده در فرهای توکار است که سبب میشود نظافت آنها به صورت خودکار در کمترین زمان ممکن به انجام برسد. البته از حق نگذریم یکی از مشکلات همیشگی نظافت داخل فرهای توکار بوده که دلیل آن سوختن عذا و یا وجود روغن های مواد غذایی است که در محوطه داخل فر دیده میشود. فناوری های به کار رفته در محصولات اخوان این قابلیت را فراهم آورده است که در کمترین زمان ممکن به صورت خودکار تمیز شوند.

4. پخت انواع مواد غذایی

با استفاده از یک فر توکار میتوانید به پخت انواع مواد غذایی بپردازید. تهیه پیتزا، کیک یا یک غذای خانگی خوشمزه به لطف فرهای توکار اخوان دیگر کار دشواری نخواهد بود. استفاده از فناوری های مخصوص به شما این امکان را می دهد که زمان مخصوص برای پخت مواد غذایی متفاوت را با توجه به برنامه های این گونه فرها انتخاب کنید و بدون ترس از سوختن غذای خود به کارهای روزمره تان بپردازید.

قیمت فر اخوان

5. قیمت فر توکار

مهمترین پارامتری که در زمان خرید فر توکار به آن توجه میشود قیمت آن است. باید بگویم قیمت محصولات اخوان در مقایسه با سایر رقبا بسیار منصفانه و معقولانه است. همانطور که گفته شد فرهای توکار اخوان با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا ساخته میشوند به همین خاطر باید بگویم قیمت آن نسبت به محصولات مشابه از رقم قابل ملاحظه ای برخوردار است. مورد دیگری که در قیمت گذاری فرهای تو کار اثر گذار است مواد اولیه‌ای است که در زمان ساخت این دستیار شگفت‌انگیز از آنها استفاده میشود.

به عنوان مثال بدنه فر، شیشه های استفاده شده بر روی درب فر، دکمه های تعبیه شده بر روی آن و فناوری های استفاده شده در آنها همگی از جمله عواملی هستند که در قیمت گذاری این سری از فرها مؤثر است. در نهایت فرهای برقی، گازی و برقی گازی نیز هر کدام از یک قیمت متفاوت برخوردار هستند. محصولات اخوان یکی از معتبرترین برندهای لوازم خانگی در کشور به شمار می‌آید به نحوی که بیش از 50 درصد از نیازهای بازار را فراهم کرده است.

در فروشگاه آنلاین اخوان مارکت چرخی بزنید و به محصولی برسید که آشپزخانه شما را زیباتر میکند. نگران کیفیت و خدمات پس از فروش اخوان نباشید، همه چیز را برای شما تضمین خواهیم کرد.

فر توکار اخوان 

مدل فر های اخوان 

قیمت فر اخوان

فر اخوان 

منبع : نمایندگی اخوان

نظرات بازدیدکنندگان