گاز رومیزی نخرید !!

گاز رومیزی نخرید !!

مزایای گاز رومیزی اخوان

 

به جرات میتوان ادعا کردکه شرکت اخوان نیاز به معرفی ندارد، زیرا این برند محبوب و با کیفیت در سراسر ایران شناخته شده است. این روزها بیش از 50 درصد از بازار لوازم خانگی مرتبط با شرکت اخوان در بازار به فروش میرسد. به شکلی که این برند معتبر رضایت تمام مصرفکنندگان را به شکل مطلوبی جلب کرده است. کیفیت بالای محصولات بیرقیب اخوان سبب شده، این برند در سطوح بین المللی نیز نامی پر آوازه از محصولات ایرانی را به رخ همگان بکشد. از محصولات متداول شرکت اخوان میتوان به فر، گاز، سینک ظرفشویی و سایر موارد دیگر اشاره کرد.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با انواع گازهای شرکت اخوان بیشتر آشنا کنیم. گاز اخوان به دو دسته گاز مبله فردار و گاز رو میزی - گاز صفحهای تقسیم میشود. اجاق گازهای رومیزی خود به سه دسته شیشهای، سرامیکی و استیل طبقهبندی میشوند. نمونه این سری از گازها نیز به دو دسته تو کار و رو کار تقسیم میشوند.

 

گاز اخوان

یکی از گازهایی که همیشه در آشپزخانهها مورد استفاده قرار میگیرد گازهای مبله است. این نمونه از گازها توسط شرکت اخوان در نمونههای پنج شعله و چهار شعله عرضه میشود. به راحتی میتوان برای خانوادههایی که مستاجر هستند و نیاز به جابجایی وسایل را دارند این سری از گازها را توصیه کرد. این سبک از گازها مجهز به شعلههایی به منظور پخت و پز که در کنار آن یک فر نیز قرار داده شده است. یعنی با خرید این محصول به راحتی میتوان یک تیر و دو نشان زد.

از مزایای دیگر این سری از گازها میتوانیم به قابلیت جابجایی آنها اشاره کنیم برخلاف گاز صفحه ای اخوان که بر روی کابینت نصب میشوند میتوانید این سبک از گازها را در هر قسمتی از آشپزخانه که تمایل دارید قرار دهید. این امر تنها در صورتی که هود در بالای سر گاز نصب شده باشد ممکن نخواهد بود. ست بودن گاز و هود آشپزخانه توسط محصولات بینظیر و با کیفیت اخوان کار دشواری نیست. این سبک از گازها مجهز به فندک خودکار، سیستم قطع گاز به صورت خودکار، جوجه گردان و فن داخل فرنیز هستند.

 

گاز رومیزی اخوان

گاز صفحهای یا رومیزی اخوان

گاز رومیزی اخوان بهترین گزینه برای آشپزخانههای مدرن به شمار میآیند. اگر قصد دارید دست به یک تغییر دکوراسیون اساسی بزنیداستفاده از گاز صفحهای اخوان را به شما پیشنهاد میکنیم. شرکت اخوان با بهره گیری از آخرین تجهیزات روز دنیا توانسته است گازهای شیشه ای بسیار خاص و زیبایی را برای آشپزخانه های بی نقص شما تولید کند. به شکلی که با ست کردن این سری از گازها با هود های رو کار و توکار اخوان میتوان جلوه ای بی نظیر به آشپزخانه بخشید. گازهای رومیزی و صفحهای اخوان در نمونههای دو شعله، سه شعله، چهار شعله و پنج شعله در بازار موجود هستند. متناسب با نیاز خود میتوانید گاز مناسب خود را خریداری کنید. از سوی دیگر اجاق گازهای صفحه ای اخوان به دو سری تو کار و روکار طبقه بندی میشوند که این امر در زمان دکوراسیون کردن آشپزخانه بسیار به کمک شما میآید.

 

مزایای استفاده از گازهای توکار

گازهای صفحه ای اخوان از سال های پیش در دکوراسیون آشپزخانه نقش اساسی را ایفا کردهاند. به شکلی که در زمان نصب کابینت به راحتی میتوان با استفاده از یک اجاق گاز توکار زیبایی آشپزخانه را چندین برابر کرد. این سری از گازها در مقایسه با گازهای مبله از قدرت بالایی برای پخت و پز بهره نمیبرند به همین دلیل توصیه میشود برحسب پخت و پز و نیاز خود برای خرید اقدام کنید. این گازها در نمونه ها و طرح های بسیار متنوع به صورت مربعی، دایره ای و نیمه دایره ای در بازار عرضه میشود. در صورت استفاده از اجاق گاز های توکار صفحه ای نیاز است از یک فر توکار نیز برای پخت و پز آسانتر در آشپزخانه بهره گرفت.

 

اجاق گازهای رو میزی اخوان

 اجاق گازهای رو میزی در دو نوع ساده و آج دار در بازار عرضه میشوند. سادگی و آسایش بیشتر گازهای ساده سبب شده است این سری از گازها از استقبال بیشتری بهرهمند گردند. اجاق گازهای رومیزی به سه دسته سرامیکی، شیشهای و استیل طبقهبندی میشوند. اجاق گازهای رو میزی سرامیکی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. به دلیل اینکه شعلههای روی گاز سبب گرم شدن گاز میشود ممکن است پاشیدن اتفاقی آب موجب ترک خوردن این مدل از گازها شود اما گازهای سرامیکی از مقاومت بسیار بالایی در این راستا برخوردار هستند. از مزایای اجاق گازهای شیشه ای میتوان به نظافت ساده آنها اشاره کرد. در نهایت اجاق گازهای رومیزی استیل هستند که از مقاومت و زیبایی بسیار بالایی برخوردارند و تا سالیان سال شما را از دست به جیب کردن برای خرید اجاق گاز معاف می کنند.

 

قیمت گاز اخوان

قیمت گاز رومیزی اخوان

گاز مبله اخوان در مقایسه با گازهای رومیزی نسبتا قیمت بیشتری دارند. در مرحلهی اول علت این تفاوت قیمت مجهز بودن این سری از گازها به فر همراه است؛ یعنی با خرید یک اجاق گاز یک فر نیز در آشپزخانه خود خواهید داشت. حال گازهای رومیزی توکار و روکار از قیمت بالاتری در مقایسه با گازهای مبله برخوردارند. در مرحله اول متریال اولیهای است که برای ساخت این سری از گازها استفاده میشود. شیشههای با کیفیت و مرغوب از رنج قیمتی بالایی برخوردارند و همین امر سبب گرانتر شدن این سری از گازها میشود. مورد دیگر اینکه تفاوت بین گازهای مبله و گازهای رومیزی را بیشتر نمایان میکند استفاده از فر توکار اخوان برای گازهای رومیزی است. برای آشپزی آسانتر عموماً نیاز است از فرهای توکار برای آشپزخانه به همراه گازهای توکار و روکار بهره گرفت. این سری از گازها بدون فر هستند و نیاز است که یک فر در زمان نصب کابینت همراه این گازها خریداری شود و در آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرد. با استفاده از محصولات اخوان میتوانید آشپزخانه خود را به دستیاری حرفهای کنید و به سادگی و راحتی به هر نوع غذایی که میخواهید فکر کنید و در کمترین زمان ممکن با کمترین تلاش آن را آماده کنید.

 

 

 

 منبع : نمایندگی اخوان

نظرات بازدیدکنندگان