اجاق گاز فردار استیل اخوان

گاز فردار اخوان


اجاق گاز فردار استیل اخوان برای افرادی که علاقه خاصی به پخت کیک و شیرینی‌های متنوع دارند مناسب است؛ زیرا حرارت درون این اجاق گاز به گونه‌ای منتشر می‌شود که تمام قسمت‌های کیک رأس زمان مشخصی پخته می‌شوند. بنابراین هنگام پخت یک کیک تولد هیجان انگیز نگرانی از بابت خمیر ماندن کیک یا سوختن آن نخواهید داشت.
بر روی اجاق گاز فر دار استیل اخوان شعلههایی طراحی شده است که می‌توانید از آن‌ها جهت پخت و پز غذاهای گوناگون استفاده کنید. دمای این شعله‌ها به خوبی قابل تنظیم است تا در صورتی که قصد دارید غذاها را مدت طولانی‌تری روی گاز قرار دهید نگرانی از بابت سوختن آن‌ها نداشته باشید.

خدمات : فروش گاز فردار اخوان - اجاق گاز فردار M9 اخوان - قیمت اجاق گاز فردار M 9 اخوان - اجاق گاز فردار اخوان مدل M9 - EDTR - اجاق گاز فردار M8 اخوان - قیمت اجاق گاز فردار M8 اخوان - اجاق گاز فردار اخوان مدل M8 - EDTR

ویژگی‌های اجاق گاز فردار استیل اخوان


از مهم‌ترین ویژگی‌های اجاق گاز فردار استیل اخوان می‌توان به مصرف انرژی کم آن اشاره کرد. بنابراین هنگام استفاده از این اجاق گاز نگرانی از بابت افزایش هزینه گاز مصرفی منزلتان نخواهید داشت.
این اجاق گاز با استفاده از بهترین استیل‌های عرضه شده در بازار طراحی و ساخته شده است. بنابراین در طول مدت زمان استفاده نگرانی از بابت تغییر رنگ بدنه اجاق گاز و اکسید شدن یا زنگ زدگی آن نخواهید داشت.
طراحی بدنه اجاق گاز فردار استیل اخوان این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید آن را با دیزاین آشپزخانه‌های مدرن و امروزی به خوبی هماهنگ کنید. با این وجود اگر فضای آشپزخانه منزلتان از یک طراحی ساده پیروی می‌کند نیز می‌توانید از این اجاق گاز زیبا جهت پخت و پز استفاده کنید.
درجه‌های تنظیم حرارت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با کوچکترین اشاره‌ای می‌توانید اجاق گاز را روشن کنید یا این که درجه حرارت فر را جهت پخت غذاهای متنوع کم و زیاد نمایید.
در قسمت درب فر اجاق گاز دستگیره مناسبی طراحی شده است و می‌توانید با استفاده از این دستگیره مرغ و ماهی کبابی را درون فر قرار دهید یا از آن خارج کنید. همچنین شیشه نشکن و شفاف طراحی شده در قسمت جلویی فر امکان مشاهده مراحل پخت غذا را برای کاربر فراهم می‌کند.
بنابراین هنگامی که قصد دارید تنها مقداری روی پیتزا یا لازانیا را گریل و برشته کنید می‌توانید مراحل آن را از شیشه طراحی شده مشاهده کنید و میزان برشته شدن غذا را به دلخواه تنظیم نمایید.
درون اجاق گاز فردار استیل اخوان یک ریل مناسب و متحرک طراحی شده است تا بتوانید مواد غذایی دلخواهتان را بر روی آن قرار دهید تا حرارت در تمام قسمت‌های آن‌ها جریان داشته باشد و به خوبی پخته شوند. این ریل متحرک است و در صورت نیاز می‌توانید آن را به سمت جلو حرکت دهید تا راحت‌تر بتوانید ظرف غذا را از درون فر خارج کنید.
اجاق گاز فر دار استیل اخوان به سیستم قطع گاز در مواقع ضروری مجهز شده است؛ بنابراین اگر به نگهان غذا سر برود و سبب خاموش شدن یک شعله شود یا اکسیژن کافی درون فر وجود نداشته باشد و درجه حرارت فر خاموش شود، گاز ورودی به اجاق گاز به طور کامل قطع می‌شود تا حادثه‌ای رخ ندهد.
با وجود استیل بودن بدنه این اجاق گاز می‌توانید با استفاده از یک دستمال نرم و اسپری مواد پاک کننده کلیه لکه‌های روغنی را ا ز روی بدنه اجاق گاز و قسمت رویی آن پاک سازی کنید. به گونه‌ای که همیشه اجاق گاز شکل ظاهری مناسبی جهت استفاده مداوم داشته باشد.

انواع اجاق گاز مبله استیل اخوان :

گاز فردار M8 اخوان  اجاق گاز فردار M9 اخوان

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان

فروش گاز مبله فردار اخوان در :

تهران - مشهد - اصفهان - کرج - شبراز - تبریز - اهواز - قم - کرمانشاه - ارومیه - شهریار - کرمان - رشت - بندرعباس - همدان - زاهدان - یزد - قزوین - اراک - اسلامشهر - بهارستان - بابل - زنجان - خرم اباد - ساری - گرگان - نیشابور - نیشابور - سنندج - دزفول - آمل - ملارد - کاشان - خوی - قدس - رفسنجان - سبزوار - آبادان - مراغه - بیرجند - میناب - مرند - البرز - ایلام - زابل - بوشهر 

منبع : ویکی پدیا