اجاق گاز فردار جلو تخت اخوان 

اجاق گاز مبله اخوان


اجاق گاز فردار جلو تخت اخوان هنگام استفاده در آشپزخانه به صورت صاف و یک دست و هم طراز با کابینت‌های آشپزخانه در کنار آن‌ها جای می‌گیرد. بنابراین نگرانی از بابت برجستگی یا بیرونزدگی بدنه اجاق گاز از کناره‌های کابینت‌ها نخواهید داشت و طراحی دکوراسیون آشپزخانه جذاب‌تر و زیباتر خواهد بود.
اجاق گاز فر دار جلو تخت اخوان با وجود این که هیچ گونه برآمدگی در قسمت جلویی ندارد، اما فر طراحی شده برای آن از ابعاد مناسبی جهت قرار دادن سینی‌های شیرینی پزی و ظروف غذا برخوردار است. بنابراین هنگام استفاده از این اجاق گاز نگرانی از بابت کمبود فضای فر نخواهید داشت.

خدمات : گاز M8 اخوان - اجاق گاز اخوان مدل M8قیمت گاز اخوان مدل M8گاز M9 اخوان - اجاق گاز اخوان مدل M9 - قیمت گاز اخوان مدل M9


ویژگی‌های اجاق گاز فردار جلو تخت اخوان


با وجود صاف بودن درب اجاق گاز فردار جلو تخت اخوان، دستگیره‌ای که جهت باز و بسته کردن فر طراحی شده است از انحنای خوبی برخوردار است. بنابراین به راحتی می‌توانید درب فر را با استفاده از این دستگیره باز و بسته کنید.
بدنه استیل این اجاق گاز ظاهری شکیل و هیجان‌انگیز را به نمایش گذاشته است که علاقه‌مندان به لوازم خانگی مدرن را مجذوب می‌کند.
استیل استفاده شده جهت طراحی بدنه از شفافیت و درخشندگی خاصی برخوردار است و هنگام استفاده مداوم در اثر گرما و رطوبت به هیچ عنوان تیره و اکسید نمی‌شود.

اگر هنگام صبحانه یک ظرف شیر بر روی شعله اجاق گاز فر دار جلو تخت اخوان قرار داده باشید و به کل این موضوع را فراموش کنید، به طور حتم شیر سر خواهد رفت و سبب می‌شود که شعله اجاق گاز خاموش شود. سیستم قطع گاز موجود در این اجاق گاز در این مواقع جریان ورودی گاز را به طور کامل قطع می‌کند تا در اثر خاموش شدن شعله حوادث ناگواری رخ ندهد.
اگر در یک روز تعطیل هوس یک جوجه برشته را کرده باشید، کافی است از سیخ جوجه گردان کمک بگیرید و جوجه را پس از مزه دار کردن درون فر بپزید. جوجه گردان به آرامی درون فر حرکت می‌کند تا حرارت به تمامی قسمت‌های غذا برسد و مغز پخت شود.
همچنین درون فر می‌توانید شیرینی‌های خانگی یا غذاهای فست فودی مانند پیتزا و لازانیا را تهیه کنید. قابلیت گریل این امکان را فراهم می‌کند که پنیر روی پیتزا را مقدری برشته‌تر کنید تا خوش طعم تر باشد.
در قسمت روی اجاق گاز می‌توانید 5 شعله را با درجه حرارت‌های مختلف مشاهده کنید که توسط چدن‌های بسیار مقاومی احاطه شده‌اند. با استفاده از فندک اتوماتیک می‌توانید شعله‌های دلخواهتان را روشن کنید و با وجود تایمر طراحی شده می‌توانید زمان پخت غذاها را به دلخواه تنظیم کنید.
در قسمت فر این اجاق گاز می‌توانید شیشه‌ای مقاوم و سه جداره را مشاهده کنید که غذاهای در حال پخت را به نمایش می‌گذارد، تا در هر مرحله از پخت نیازی به باز و بسته کردن درب فر نباشد. این شیشه به گونه‌ای طراحی شده است که در اثر افزایش درجه حرارت به هیچ عنوان دچار شکستی یا ترک خوردگی نمی‌شود.
شیشه‌ای که در قسمت داخلی فر طراحی شده است قابلیت جدا شوندگی دارد. بنابراین پس از هر بار استفاده از فر می‌توانید آن را خارج کرده و تمیز نمایید.
همچنین با وجود طبقه‌های ریلی متحرک می‌توانید به راحتی غذا را از درون فر خارج کنید بدون این که مجبور باشید درجه حرارت درونی فر را تحمل کنید و نگران سوختن دستتان باشید.

اجاق گاز فردار اخوان مدل M10گاز فردار اخوان مدل M 8

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان

فروش گاز فردار اخوان در :

تهران - مشهد - اصفهان - کرج - شبراز - تبریز - اهواز - قم - کرمانشاه - ارومیه - شهریار - کرمان - رشت - بندرعباس - همدان - زاهدان - یزد - قزوین - اراک - اسلامشهر - بهارستان - بابل - زنجان - خرم اباد - ساری - گرگان - نیشابور - نیشابور - سنندج - دزفول - آمل - ملارد - کاشان - خوی - قدس - رفسنجان - سبزوار - آبادان - مراغه - بیرجند - میناب - مرند - البرز - ایلام - زابل - بوشهر 

منبع : ویکی پدیا