اجاق گاز فردار محدب اخوان

گاز فردار محدب اخوان


اجاق گاز فردار محدب اخوان جهت استفاده در آشپزخانه‌هایی مناسب است که از چیدمان و دکوراسیون داخلی متفاوتی برخوردار هستند. در قسمت درب فر این اجاق گاز اخوان برآمدگی خاصی دیده می‌شود که سبب می‌شود جلوه ظاهری آن چشم نواز تر باشد.
بنابراین از هر گوشه‌ای از آشپزخانه که به اجاق گاز نگاه کنید طراحی شکل ظاهری آن می‌تواند مجذوب کننده باشد. اجاق گاز فر دار محدب اخوان تنها دارای نمای ظاهری مناسب نیست! بلکه قطعات استفاده شده در آن از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند.
برچسب مصرف انرژی A که در گوشه‌ای از این اجاق گاز فر دار هیجان انگیز خودنمایی می‌کند، کافی است تا برتری این محصول را نسبت به محصولات مشابه عرضه شده در بازار به نمایش بگذارد.
شما می‌توانید انواع غذاهای خوش طعم و کیک و شیرینی‌های خانگی را با بهترین کیفیت ممکن با استفاده از این اجاق گاز هیجان انگیز طبخ کنید و در کنار خانواده نوش جان نمایید.


ویژگی‌های اجاق گاز فردار محدب اخوان


از برترین ویژگی‌های اجاق گاز فردار محدب اخوان می‌تواند به شیشه محدب طراحی شده در قسمت فر اشاره کرد که مراحل پخت غذا را به نمایش می‌گذارد. با وجود این که شکل ظاهری این شیشه با شیشه‌های معمولی متفاوت است، اما طراحی آن به گونه‌ای صورت پذیرفته که در برابر گرما و سرما مقاوم می‌باشد.
بنابراین هنگام استفاده از اجاق گاز فر دار محدب اخوان هنگام پخت و پز غذاهای مختلف نگرانی از بابت افزایش دمای درونی فر و شکستن ناگهانی شیشه نخواهید داشت.
شعله‌های درون فر به گونه‌ای طراحی شده‌اند که حرارت به صورت یکنواخت در تمامی قسمت‌های درون فر منتشر می‌شود. بنابراین هنگام پخت شیرینی دلخواهتان نگران سوختن یا خمیر ماندن آن نخواهید بود.

اجاق گاز فردار اخواناجاق گاز فردار اخوان


همچنین قابلیت گریل این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید ماهی، مرغ و حتی پیتزا را برشته‌تر کنید تا طعم لذیذتری داشته باشد.
در قسمت رویی گاز می‌توانید 5 شعله را در کنار هم مشاهده کنید که چدن‌های مقاوم و با کیفیتی آن‌ها را در بر گرفته‌اند. برای روشن کردن هر شعله نیازی نیست که به دنبال کبریت باشید! زیرا با نگه داشتن چند ثانیه‌ای درجه‌های تنظیم شعله، فندک عمل می‌کند و گاز روشن می‌شود.
از ویژگی‌های دیگر اجاق گاز فر دار محدب اخوان می‌توان به شیشه جدا شونده داخلی آن اشاره کرد که هنگام پخت مواد غذایی روغنی می‌توانید آن را خارج کنید و تمیز نمایید.
همچنین طبقه‌های ریلی داخلی فر این اجاق گاز متحرک هستند. بنابراین جهت خارج کردن سینی شیرینی نیازی نیست که دست‌هایتان را به طور کامل درون فر ببرید، کافی است مقداری طبقه ریلی را به سمت جلو بکشید و به راحتی و بدون سوختگی، ظرف مورد نظر را از درون فر خارج کنید.
یکی دیگر از قابلیت‌های مهم اجاق گاز فردار اخوان سیستم قطع گاز در مواقع ضروری است. این قابلیت زمانی که در اثر وزش باد یا سر رفتن غذا شعله گاز خاموش شده باشد، جریان گاز ورودی را به طور کامل قطع می‌کند تا خطرات جانی در پی نداشته باشد.
در قسمت درب فر محدب این دستگاه یک دستگیره مقام و زیبا قرار دارد که می‌توانید به سادگی با کمک آن درب اجاق گاز را باز و بسته کنید، همچنین تایمر دیجیتالی این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که جوجهگردان را به حرکت در بیاورید و یک جوجه خوش طعم جهت شام اعضای خانواده تهیه کنید.
بدنه این اجاق گاز با استفاده از لعاب سفید طراحی شده است و به راحتی با سایر وسایل آشپزخانه هماهنگ می‌شود، همچنین رویه استیل این اجاق گاز همیشه براق خواهد بود و به هیچ عنوان اکسید و تیره نمی‌شود.

نمایندگی اخوان

خدمات : فروش گاز فردار اخوان مدل M9فروش گاز فردار اخوان مدل M11  - گاز فردار اخوان M9گاز فردار اخوان M11 - قیمت گاز فردار اخوان M9قیمت گاز فردار اخوان M11

منبع :نمایندگی اخوان