اجاق گاز فردار بوش آلمان:


مهمترین وسایلی که برای هر آشپزخانه ای ضروری است خرید اجاق گاز است. اجاق گازهای فردار سالیان طولانی است که در میان مردم جایگاه خاص خود را به دست اورده و علی رغم این که امروزه اجاق گازهای بدون فر هم وارد بازار شده اند اما هنوز هم اکثر مردم به خرید اجاق گاز فردار علاقمند هستند. برندهای مختلفی در زمینه تولید انواع مدل های اجاق گاز فردار مشغول به فعالیت هستند که در این مقاله به بررسی اجاق گاز فردار بوش آلمان خواهیم پرداخت.

اجاق گاز فردار بوش

معرفی برند بوش:

برند بوش توسط رابرت بوش فرد آمریکایی شناخته شد که اولین بار با راه اندازی کارگاه تولید وسایل برقی فعالیت خود را آغاز نمود. در تولید انواع لازم خانگی و همچنین اجاق گاز فردار انواع برندها مشغول به فعالیت هستند که یکی از معروف ترین برندهای شناخته شده در دهه های اخیر، برند بوش است و به همین دلیل اجاق گاز فردار بوش یکی از اجاق گازهایی است که در میان مردم با استقبال فراوان روبرو شده است. اجاق گاز فردار بوش تحت نظر آلمان، ایتالیا و ترکیه تولید شده و هر کدام تفاوت های خاص خود را دارند اما نهایتا تحت عنوان برند بوش وارد بازار می شوند. اجاق گاز فردار بوش آلمان در چند مدل طراحی و ساخته می شوند.

انواع مدل های گاز فردار بوش آلمان:

مدل HSG738257I

⦁ ابعاد 846 ×898 × 600 میلی متر
⦁ رنگ استیل با خاصیت ضد زنگ
⦁ دارای 6 محدوده شعله
⦁ فر با ظرفیت فوق‌العاده بالا 112 لیتری
⦁ فر چند کاره با قابلیت پخت، جوجه گردان، گریل
⦁ اعمال حرارت از پایین
⦁ مجهز به ساعت الکترونیک
⦁ استفاده از لامپ داخل فر
⦁ قفسه های ریلی

اجاق گاز فردار بوش مدل مدل HSG736357M


مدل HSG736357M

⦁ ابعاد ۸۵۰ ×۶۰۰ × ۹۰۰ میلی متر
⦁ بدنه استیل با خاصیت ضد زنگ
⦁ برخورداری از 5 شعله با ابعاد بزرگ و کوچک
⦁ مجهز بودن شعله ها به فندک داخلی
⦁ استفاده از شیشه نشکن برای اجاق گاز
⦁ فر با ظرفیت 112 لیتری
⦁ استفاده از لامپ داخلی برای فر
⦁ فر دو جداره برای جلوگیری از خروج گرما
⦁ استفاده از زمان سنج الکترونیک
⦁ قفسه های ریلی

اجاق گاز فردار بوش مدل مدل HSG736357M


راهنمای خرید اجاق گاز فردار بوش آلمان:

در زمان خرید هر نوع اجاق گاز باید به این مسئله توجه داشته باشید که قرار است از این وسیله برای مدت های طولانی استفاده کنید به همین دلیل نباید تنها به دنبال زیبایی و طرح اجاق گاز بد بلکه کارایی و عملکرد آن باید در اولویت اول باشد. در بازار هم انواع مدل های اجاق گاز فردار و هم اجاق گاز بدون فر در بازار وجود دارد که با توجه به قابلیت جابجایی اجاق گاز فردار لذا تمایل اغلب افراد بر این است که از از اجاق گاز فردار برای منزل خود استفاده کنند. در میا نبرندهای مختلف موجود در بازار یکی از برندهای بسیار مناسب از نظر زیبایی و عملکرد، اجاق گاز فردار بوش آلمان است در زمان خرید اجاق گاز فردار بوش آلمان باید به چند نکته توجه داشت:
⦁ با توجه به این که اجاق گاز فردار بوش توسط کشورهای مختلف من جمله ایتالیا، ترکیه و آلمان طراحی و ساخته می شود لذا قبل از خرید اجاق گاز فردار بوش آلمان ابتدا مطمئن شوید که این مدل مورد نظر دقیقا از آلمان بوده و جنس تقلبی به شما فروخته نمی شود.
⦁ ابعاد مدل های مختلف اجاق گاز فردار بوش آلمان متفاوت است لذا قبل از خرید ابتدا باید متراژ محلی که قرار است اجاق گاز فردار بوش آلمان در آن قرار گیرد را داشته باشید تا اجاق گاز فردار بوش آلمان دقیقا هم اندازه با آن قسمت خریداری شود. اگر اجاق گاز بزرگ باشد در محل قابل جاگذاری نبوده و اگر کوچک باشد نما و زیبایی آشپزخانه از بین خواهد رفت.
⦁ در زمان خرید اجاق گاز فردار بوش آلمان حتما به سراغ فروشگاه های معتبر روید تا مطئن باشید که اجناس اصل به شما فروخته می شود. برای اطمینان از این امر توصیه می شود که ابتدا به سایت های معتبر برند بوش مراجعه کرده و پس از انتخاب مدل مناسب، خرید خود را نهایی کنید.
⦁ توجه داشته باشید که برای تمامی مدل های اجاق گاز فردار بوش آلمان حتما باید گارانتی در نظر گرفته شود. ممکن است در طول مدت استفاده از اجاق گاز فردار بوش آلمان مشکلاتی برای آن به وجود آید در نتیجه نیاز به تعمیرات دارد. حال در صورتی که این اجاق گاز دارای گارانتی طولانی مدت باشد در این صورت تعمیرات بدون هزینه انجام خواهد شد.
⦁ با توجه به این که اجاق گاز فردار بوش آلمان دارای تعداد شعله های متفاوت است لذا بسته به نیاز خود و همچنین بسته به فضایی که می توانید اجاق گاز فردار بوش آلمان را در آن جا قرار دهید، مدل مناسبی را خریداری کنید.
⦁ توصیه ما این است که در زمان خرید در حتما ابتدا به سراغ کارایی و عملکرد اجاق گاز بروید تا مطمئن باشید کمترین خرابی برای ان رخ خواهد داد.

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان