نصب هود آشپزخانه اخوان

هود اخوان

این روزها توجه به دکوراسیون داخلی منزل از اهمیت بسیاری برخوردار است. که البته این دکوراسیون به صورت گسترده در کل فضای منزل شما دنبال میشود. جالب است بدانید زمانی که بحث طراحی داخلی منزل مطرح میشود، زیبایی آشپزخانه با اتاق پذیرایی نباید تفاوتی با هم داشته باشند.

باید با دقت و ظرافت بسیار خاصی به کل فضای داخلی منزل به جهت رسیدن به یک دکوراسیون ایده‌آل بپردازیم. یکی از مهم ترین پارامترهای که برای دیزاین و نظافت بیشتر آشپزخانه همیشه مورد توجه قرار داشته و کماکان دارد هود آشپزخانه بوده است.

هود علاوه بر اینکه به شما کمک میکند به یک ترکیب زیباتری در آشپزخانه دست پیدا کنید مانع از انتشار دود و آلودگی در فضای آشپزخانه شما نیز میشود. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم شما را با هود آشپزخانه اخوان کمی بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا بهترین‌ها از آن آشپزخانه شما شود.

خرید هود اخوان

قبل از اینکه به تهیه‌ی وسیله‌ای برای منزل خود بپردازیم لازم است از مزایا و کاربردهای آن آگاهی پیدا کنیم. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که:

- براستی کاربرد هود برای آشپزخانه ما چیست؟

هود اخوان کاربردهای بسیاری در آشپزخانه شما دارد که از مهم‌ترین آنها میتوانیم به مکش دود، بخار و چربی‌های منتشر شده ناشی از پخت و پز در آشپزخانه اشاره کنیم. عده‌ای از افراد تصور میکنند که هود آشپزخانه به جذب و مکش دودهای ناشی از پخت و پز اکتفا کرده و کار دیگری از آن بر نمی‌آید. اما باید بگویم زمانی که از یک هود با کیفیت و مرغوب همانند  هود اخوان استفاده میکنید به راحتی به تهویه بهتر هوا نیز کمک کرده‌اید. به شکلی که علاوه بر نظافت بیشتر آشپزخانه که به دلیل جذب چربی‌های منتشر شده در فضا است مانع از نشست آنها بر روی دیوارهای آشپزخانه شده و به تهویه مناسب منزل نیز بسیار کمک میکند.

هود اخوان

بهترین هود آشپزخانه

هودها در انواع و شکل‌های مختلفی در بازار وجود دارند. اگر بخواهیم در یک دسته‌بندی کلی آنها را طبقه‌بندی کنیم می توانیم به هود شومینه‌ای و هودهای معمولی قدیمی اشاره کنیم. هودهای قدیمی به صورت سنتی در زیر کابینت های آشپزخانه نصب شده و تا حدودی مانع از انتشار بو و دود در آشپزخانه میشوند.

اما مدل دیگر که قدری بزرگ تر از هودهای سنتی و قدیمی طراحی و ساخته شده است به هودهای شومینه‌ای شهرت دارد. هودهای شومینه‌ای به دو صورت دیواری و سقفی دود ناشی از آشپزی را جذب میکنند. هودهای سقفی به هودهای شیشه‌ای نیز شهرت دارند و به صورت سقفی با اندازه بزرگتر و بلندتری به نسبت هودهای قدیمی طراحی شده اند.

- انواع هود اخوان:

1- هود شومینه‌ای
2- هود زیر کابینتی
3- هود مورب
4- هود جزیره
5- هود مخفی

مزایای هود های جدید

شرکت اخوان هودهایی را راهی بازار کرده است که از مزایای بیشماری بهره میبرند.

  1. به عنوان نمونه باید به این نکته اشاره کنیم که جذب ذرات چربی با قدرت بیشتری با استفاده از این هود ها ممکن میشود.

  2. مورد دوم که بسیار قابل تامل است این است که این سبک از هودهای سقفی مانع از آلودگی و تغییر رنگ سقف آشپزخانه شما میشوند.

  3. مورد سوم که بسیار مورد استقبال خانم‌های خانه‌دار قرار گرفته طراحی بی نظیر هودهای اخوان است. این سبک از هودها که به شکل نیمه شیشه‌ای هستند به شما کمک میکند یک دکوراسیون بسیار شیک و خاص را در آشپزخانه خود تجربه کنید.

همچنین در صورت تمایل میتوانید از هودهای مخفی در زیر کابینت برای زیبا سازی بیشتر فضای آشپزخانه خود استفاده کنید.

انواع فیلترهای استفاده شده در هودهای آشپزخانه

هودها از فیلترهای به خصوصی بهره میبرند که قابلیت تعویض و شستشو را برای شما فراهم میکنند. به صورتی که شما به راحتی شاهد جذب چربی و ذرات معلق در هوا به وسیله این هودها هستید. عموما این فیلترها به دو دسته فیلترهای چربی و فیلتر های زغالی تقسیم میشوند. دسته اول وظیفه جذب بو و دود های ناشی از بخار مواد غذایی در فضای آشپزخانه را دارا هستند.

فیلترهای دسته دوم که به فیلترهای ذغالی شهرت دارند، با مکش فوق العاده قدرتمندی که دارند به شما این امکان را میدهند که از شر چربی های موجود در فضا راحت شوید. بدون تردید زمانی که از هر دو فیلتر برای جذب بخار، دود و چربی استفاده میشود نتیجه بهتری نیز کسب میشود. هودهای اخوان دارای فیلترهای مورب، مخفی، جزیره، فلت است که به شما امکان شستشو به وسیله ماشین ظرف‌شویی و دست را داده است.

هود اخوان

لوازم جانبی به کار رفته در هودهای آشپزخانه

عموما هودهای مدرن از لوازم جانبی دیگری به غیر از فیلتر نیز بهره گرفته‌اند. به عنوان مثال میتوانیم به سنسورهای دما و دود، کلیدهای تاچ و نمایشگرهای تایمر، ریموت، لامپ، حسگر، کلید تنظیم کننده‌ی دور موتور و البته موارد دیگر اشاره کنیم.شرکت اخوان با کیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین لوازم جانبی را همیشه در حین تولید هودهای آشپزخانه به کار برده است. به شکلی که شما علاوه بر طراحی زیبا و بسیار منحصر به فرد این سبک از هودهای مدرن به راحتی میتوانید به پاک سازی هوای داخل آشپزخانه خود نیز بپردازید.به شما پیشنهاد میکنیم در زمان نصب هود اصول استاندارد آن را نیز رعایت کنید. از مهمترین فاکتورهایی که در زمان نصب باید به آن توجه شود فاصله‌ای است که باید بین گاز و هود برقرار شود این اندازه چیزی در حدود حداقل 40 و حداکثر 60 سانتی متر تخمین زده شده است.

کلام آخر و توصیه لازم برای خرید هود اخوان

شکی در این نیست که هودهای شومینه‌ای مدرن بسیار کارآمدتر از هودهای سنتی هستند. به همین خاطر پیشنهاد ما به شما بهره گرفتن از هودهای اخوان برای آشپزخانه‌های شیک و مدرن شما است. علاوه بر اینکه شما به وسیله هود اخوان به یک دکوراسیون بی نظیر در فضای آشپزخانه نزدیک میشوید، عملا به سلامتی اعضای خانواده نیز کمک کرده‌اید.

جذب دودهای سمی و رطوبت اضافه فضا به پاک سازی بهتر هوای منزل شما نیز بسیار کمک میکند. این امر مانع از رشد باکتریها در فضای اطراف گاز آشپزخانه شما نیز میشود. هودهای جدید اخوان معایب هودهای قدیمی را برطرف کرده و با تکنولوژی خاص و خارق العاده و همچنین صدایی کم توانسته‌اند، مکش قوی و فوق العاده‌ای داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان فروش اخوان در تماس باشید.

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان