نمایندگی اخوان در شمال تهران

نمایندگی اخوان در شمال تهران

محصولات اخوان، به عنوان مرغوب ترین و شناخته شده ترین لوازم و تجهیزات آشپزخانه، در بازار ایران شناخته می شوند و اخوان مارکت، اولین و کامل ترین سایت فروش این محصولات است، که با ارائه ی بستری مناسب جهت انتخاب و خریداری محصولات شرکت اخوان، توجه کاربران را به خود جلب نموده است. با مراجعه به اخوان مارکت می توانید، با تمامی محصولات شرکت اخوان آشنا شده و به کسب اطلاعات لازم در خصوص هر یک بپردازید و پس از انجام مقایسه های لازم، و در نظر گرفتن ویژگی های منحصر به فرد هر یک از این محصولات، نسبت به خریداری گزینه ی ایده آل خود اقدام نمایید.

محصولات قابل فروش در اخوان مارکت

شرکت اخوان در سال های اخیر، فعالیت خود را گسترش داده است و موفق به تولید اصلی ترین لوازم و تجهیزات به کار رفته در هر آشپزخانه ای شده است. انواع هود اخوان، سینک اخوان، اجاق گاز رومیزی اخوان، فر توکار اخوان، اجاق گاز مبله اخوان و شیرآلات اخوان، از جمله محصولات شرکت اخوان می باشند که در طرح ها و مدل های مختلفی در سایت اخوان مارکت به فروش می رسند، و محیطی لوکس، زیبا و با کیفیت را در آشپزخانه ی خانه ها، پدید می آورند. جالب است بدانید که تنوع محصولات اخوان در بازار ایران، مثال زدنی است و این شرکت دارای 500 مدل سینک ظرفشویی، 150 مدل اجاق گاز صفحه ای و هودهای بسیار متنوعی می باشد، که هر یک با توجه به اولویت و سلیقه ی افراد انتخاب، و خریداری می شوند.

قیمت گذاری محصولات اخوان

کافی است سری به بازار زده و کیفیت و قیمت محصولات اخوان را، با دیگر نمونه های داخلی و خارجی موجود در بازار مقایسه نمایید. همان طور که می دانید تمامی قطعات به کار رفته در محصولات اخوان، محصول شرکت های ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی بوده و از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردارند. این محصولات با توجه به کیفیت و زیبایی که دارند، از قیمت بسیار مناسبی بهره می برند و همین مساله باعث شده است تا گوی سبقت را، در میدان رقابت با سایر برندها، بربایند و به اولین گزینه در خرید افراد تبدیل گردند. لازم به ذکر است که محصولات اخوان در مدل ها و قیمت های متنوعی عرضه می شوند، و امکان خرید را برای طبقات مختلف جامعه فراهم می نمایند، و بیشتری سطح از کیفیت را، برای افراد به ارمغان می آورند. کف ترین قیمت بازار ایران

هزینه ارسال :

هزینه ارسال طبق تعرفه لجستیک اخوان مارکت  (محدود قیمتی )  گاز رومیزی  هود آشپزخانه در مناطق 3 ( 20 هزار تومان ) فر توکار در مناطق 3 (25 هزار تومان ) اجاق گاز مبله اخوان (70 هزار تومان )

(محدود قیمتی )  گاز رومیزی  هود آشپزخانه در مناطق 3 ( 25 هزار تومان ) فر توکار در مناطق 3 (30 هزار تومان ) اجاق گاز مبله اخوان (80 هزار تومان )

شماره تماس اخوان مارکت :

ثبت سفارشات 

TEL 1: 02188980272

TEL 2: 02188980273

TEL 3: 02188980274 

مشاوره قبل از خرید 

TEL 1: 09120803012

TEL 2: 09120803013

TEL 3: 09120803014 

برای مشاهده تمامی محصولات اخوان و قیمت بروز بروی اخوان مارکت زیر کلیک کنید . نمایندگی اخوان در شمال تهران 

نمایندگی سینک اخوان در شمال تهران

نمایندگی گاز اخوان در شمال تهران 

نمایندگی فر اخوان در شمال تهران 

نمایندگی اجاق گاز فردار اخوان در شمال تهران 

نمایندگی هود اخوان در شمال تهران