بازسازی آشپزخانه‌ی رویایی در زمانی کم

اگر تصمیم دارید دکوراسیون آشپزخانه‌ی خود را تغییر دهید و ایده‌ی جالبی به فکرتان نمی‌رسد و یا اصلا نمی‌دانید چکار باید بکنید و از کجا شروع کنید، ما به شما کمک می‌کنیم. ممکن است ابتدا به فکر خرید لوازم آشپزخانه باشید تا فضایی تازه در آشپزخانه‌ی شما حاکم کنند یا سعی می‌کنید به نحوی چینش آشپزخانه را باب میل خود تغییر دهید.

در هر صورت چند راهکار مفید را مرحله به مرحله به شما آموزش خواهیم داد تا آشپزخانه‌ی رویایی خود را بسازید. انجام این مراحل هزینه‌ی چندانی به شما تحمیل نمی‌کند و با خرید یک سینک ارزان قیمت و یا خرید هود ارزان قیمت و مواردی از این دست می‌توانید آشپزخانه‌ای باب میل خود بسازید.

مرحله اول: به چه چیزی نیاز دارید؟

در این مرحله که اساسی‌ترین مرحله می‌باشد باید نیازهای خود را برآورد کنید. شما در آشپزخانه‌ی خود عموما از چه چیزهایی استفاده می‌کنید و به چیزهایی نیاز دارید، شاید بهتر باشد سری به قسمت خرید سینک اخوان یا خرید فر اخوان و یا هود بزنید و ببینید برای کامل کردن آشپزخانه‌ی خود به چه چیزهایی نیاز دارید.

در هر صورت پس از برآورد نیازها می‌توانید آن‌ها را یادداشت کنید و مطابق با آن تصمیم بگیرید. برای این کار می‌توانید عکس‌های آشپزخانه‌های رویایی خود را ورق بزنید و بهترین حالت را انتخاب کنید.

خرید هود ارزان قیمت اخوان

مرحله دوم: تحقیق و برنامه‌ریزی

به نظر می‌رسد یک زمان‌بندی دقیق می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر تصمیم بگیرید و راحت‌تر مواردی که لازم است را لحاظ کنید. بهتر است در این مرحله بودجه‌ی خود را نیز مورد بررسی قرار دهید و چشم‌انداز دقیقی از آشپزخانه‌ی خود داشته باشید.

همانطور که گفتیم در این بازسازی نیازی به صرف هزینه‌های زیاد ندارید و با خرید فر ارزان قیمت و یا سینک از نمایندگی سینک اخوان می‌توانید به راحتی این بازسازی کم هزینه را انجام دهید.

مرحله سوم: پیدا کردن متخصصین

شما برای بازسازی قسمت‌هایی از خانه نیاز دارید تا افراد متخصص این کار را برای شما انجام دهند. از طرفی برخی اصول و قواعد طراحی وجود دارد که حتما باید توسط طراحان صورت بگیرد و از این جهت باید افرادی نظیر لوله‌کش، برق‌کار و نصاب وسایل آشپزخانه را پیدا کنید تا این کارها را برای شما انجام دهند.

اگر به طور کلی می‌خواهید قسمت‌هایی از آشپزخانه را بسازید احتمالا به یک معمار و کاشی‌کار نیاز خواهید داشت. بهتر است قبل از هر چیز نظرات و ایده‌های خود را با معمار در میان بگذارید و اجازه دهید تا با هم ایده‌های جذابی را جلو ببرید.

خرید سینک ارزان قیمت

مرحله‌ چهارم: طراحی نقشه

در این مرحله باید یک نقشه‌ی منظم طراحی کنید تا جای سینک و گاز و کابینت‌ها  و میز غذاخوری در آن به دقت لحاظ شده باشند و این نقشه باید با همکاری یک معمار و طراح آماده شود و تمرکز آن نیز بیشتر بر ایجاد فضای بیشتر در آشپزخانه باشد. هر چه بیشتر در آشپزخانه فضا داشته باشید احساس آزادی بیشتری می‌کنید.

در حال حاضر نرم‌افزارهای طراحی می‌توانند نمایی سه بعدی و کامل از آنچه می‌خواهید به شما بدهند. طراحان حرفه‌ای عموما از این نرم‌افزارها استفاده می‌کنند و شما می‌توانید تمام المان‌ها و عناصر آشپزخانه‌ی جدید خود را قبل از ساخت ببینید و با مشورت طراح آن‌ها را تغییر دهید و یا عناصری تازه به آن اضافه کنید.

مرحله‌ پنجم: نهایی سازی تغییرات

در فرایند طراحی در حال حاضر تنها چیزی که باقی مانده است رنگ‌بندی آشپزخانه و انتخاب یک تم نظیر کلاسیک یا مدرن می‌باشد. و باید متناسب با آن به خرید وسایل و لوازم آشپزخانه بپردازید. در صورتی که نیاز  داشته باشید. انتخاب رنگ نیز بسیار مهم می‌باشد و برای ساختن یک استایل شخصی و منحصر به فرد باید رنگ سینک و کابینت‌ها و پرده‌ها و سایر اجزای خانه را به گونه‌ای با هم تنظیم کنید.

خرید گاز ارزان قیمت

مرحله ششم: توسعه‌ی طراحی

مرحله بعدی دقیقا پس از اتمام مراحل اجرایی می‌باشد، حالا باید دست به کار شوید و هر آنچه که به نظر شما نیاز به تغییر دارد را تغییر دهید. پیشنهاد ما این است که وسواس بیش از حد به خرج ندهید و سعی کنید هر چیزی که به نظر لازم می‌آید را لحاظ کنید. از تعویض کشوها و نورپردازی گرفته تا پریزهای برق و کلیدها و سایر وسایل آشپزخانه.

برای این کار هم می‌توانید آموزش‌های ویدیویی بازسازی قسمت‌های جزیی آشپزخانه را ببینید و یا خودتان با تخیل قوی خود یک طرح جدید ایجاد کنید. همه چیز در نهایت به شما برمی‌گردد.

مرحله هفتم: برآورد قیمت‌ها

حالا که با خرید سینک ارزان قیمت و فر و هود ارزان توانسته‌اید در مخارج خود صرفه‌جویی کنید می‌توانید هزینه‌های باقی‌مانده را روی جزئیات اعمال کنید. البته ما به هیچوجه خرید هود ارزان قیمت را به طور کلی پیشنهاد نمی‌کنیم و ولی با خرید هود اخوان می‌توانید کیفیت بالا و قیمت نسبتا پایین را همزمان داشته باشید.

بهتر است در مورد هزینه‌ها جدی باشید و پس از پرداخت هزینه‌های معمار و سایر متخصصین هزینه‌های باقی‌مانده را بر روی خرید وسایل تزئینی یا کشوهای مکانیکی و کابینت و مواردی از این دست قرار دهید.

خرید فر ارزان قیمت

مرحله‌ی هشتم: آشپزخانه رویایی

حالا همه چیز تمام شده است و می‌توانید از آشپزخانه ی خود رونمایی کنید. این فرایند چیزی در حدود 3 الی 4 هفته طول می‌کشد و اگر طبق برنامه پیش برود در عرض 3 هفته از یک آشپزخانه‌ی تکراری و بی‌استفاده به یک آشپزخانه‌ی رویایی و زیبا می‌رسید. ولی هنوز برخی چیزهای مهم باقی مانده است.

جای دقیق محفظه‌ها، دستمال‌ها، چینش دقیق وسایل تزئینی و لیوان‌ها و  انتخاب وسایل مهمی که با آن‌ها کار می‌کنید آخرین کارهایی هستند که شما انجام می‌دهید. انتخاب صندلی‌ها و رومیزی‌ها  و بسیاری از کارهای دیگر که خودتان نسبت به سلیقه  و ذائقه‌ی خود انجام می‌دهید می‌توانند به شما کمک کنند تا راحتی و آزادی بیشتری در آشپزخانه‌ی شخصی خود احساس کنید و از هر دقیقه بودن در آن لذت ببرید.

نتیجه

داشتن آشپزخانه‌ای رویایی محال نیست و با صرف مقداری وقت و هزینه این کار شدنی است. مراحل کلی این طراحی چه از برآورد نیازها و چه تخمین هزینه‌ها و صحبت با متخصصین و مشورت با طراح و معمار می‌تواند در زمان کمی اتفاق بیفتد و آشپزخانه‌ای باب میل خود را در مدت 3 الی 4 هفته بسازید.

شرکت اخوان