نمای فر توکار اخوان

فر توکار اخوان 

اخوان با طراحی فر های جدید با استفاده از لوازم دقیق ، کم مصرف گامی نوین در عرصه تولید لوازم آشپزخانه برداشته است . این مدل های جدیدترکیبی از طراحی و ظرافت با پیشرفته ترین ویژگی ها است.بنابراین شما می توانید بهترین طعم در تمام دستور العمل های خود را دریافت کنید و لذت بردن از پخت و پز را تجربه کنید. فر توکار اخوان برای کسانی است که علاوه بر استفاده دقیق و آسان، از طریق طراحی لوازم خانگی و ساخت دستورالعمل، بازتابی از شخصیت خود را دنبال می کنند. دستور العمل هایی که قادر به دادن آرزوها هستند. فر اخوان  دارای بیش از 12 دستورالعمل از پیش تعیین شده است، فقط مواد تشکیل دهنده را اضافه کنید و اجاق خود را به طور خودکار و درجه حرارت مورد نظر خود تنظیم میکنید  

فر های توکار اخوان دارای راهکارهای هوشمند برای آشپزخانه رویایی شما هستند. شما می توانید مدل مورد نظر خود را در بین بسیاری از طرح های مشکی ، سفید، استیل انتخاب کنید.Easy to clean از بزرگترین ویژگی فر توکار اخوان است که سطح داخلی آن ها صاف است و قابلیت چربی زدا را دارند و این ویژگی به دلیل پوشش منحصر به فرد آن است فر توکار اخوان دارای ریل تلسکوپی برای دسترسی آسان به شلف و قابلیت تحمل وزن 15 کیلو گرمی و به لطف قفل کردن ریل تلسکوپی هیچ ریسکی را متحمل نمیشوید. فر اخوان دارای فن داکتی میباشد که به لطف این ویژگی کل دمای فر یکسان میباشد و هر طرف غذای شما در یک دما طبخ میشود . اخوان فر های خود را در انواع مدل های برقی ، گازی و برق و گاز طراحی کرده است که اکثر آَشپزان فر فول برقی رو پیشنهاد میکنند از طرفی باید در نظر داشت برای فر های برقی گازی شما بایستی شیر گاز جداگانه (طبق بند 138 مقررات ملی ساختمان ) داشته باشید. 

محل نصب فر توکار اخوان

ویژگی خرید فر اخوان 

این فرها داری ویژگی خود تمیزکن خودکار الکترونیکی را دارا می‌باشند که دیگر نیازی نیست شما بدنه داخلی آن را تمیز کنید تمامی چربی‌ها به حالت ترد به کف آن ریخته می‌شوند. این نوع فرها دارای 65 برنامه آماده پخت برای انواع گوشت پیتزا شیرینی و … هستند. این فرها دارای تایمر دیجیتالی برای مشخص کردن زمان پایان پخت است. فر توکار مجهز به موتور جوجه کردان است. از ویژگی‌های اصلی فر توکار می‌توان به شلف و ریل تلسکوپی اشاره کرد.

فرهای توکار اخوان، از طراحی و ساخت بسیار زیبا و ظریفی برخوردارند و مدل های بسیار متنوعی دارند. این فرهای توکار، در رنگ های گوناگونی عرضه می شوند و این امکان را برای افراد فراهم می کنند، تا با توجه به دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی خود، گزینه ی ایده آلشان را انتخاب نمایند. فر توکار اخوان در سه مدل تمام استیل، تمام شیشه و ترکیبی از استیل و شیشه تولید می شوند. جنس استیل به کار رفته در فرهای توکار اخوان، استیل آجدار، استیل ساحلی و استیل پولیش و شیشه ی استفاده شده در آن ها به رنگ مشکی، سفید و از نوع رفلکتیو و فلکس می باشد. لعاب استفاده شده در این فرها، ضد زنگ بوده و ضخامت شیشه ی به کار رفته در آن ها، به گونه ای انتخاب شده است که حداکثر دمای احساس شده در بیرون آن، 45 درجه ی سانتی گراد است. فرهای توکار اخوان دارای اندازه های مختلف 56 لیتری، 60 لیتری و 70 لیتری می باشند و بدین ترتیب قابل استفاده در تمام آشپزخانه ی بزرگ و کوچک می باشند.

برای مشاهده انواع مختلف فر توکار اخوان کلیک کنید . 

فر گاز اخوان     فر برقی اخوان     فر گاز و برق اخوان

فر گازی اخوان                            فر برقی اخوان                       فر برق و گاز اخوان 

فر اخوان با 20 ماه گارانتی شرکت اخوان جم
فر اخوان
نمایندگی فر اخوان
نمایندگی فر اخوان در تهران
نمایندگی فر اخوان در شرق تهران
نمایندگی فر اخوان در غرب تهران
نمایندگی فر اخوان در بنی هاشم
نمایندگی فر اخوان در جنوب تهران
نمایندگی فر اخوان در شمال تهران
نمایندگی فر اخوان در کرج
نمایندگی فر اخوان در شیراز
نمایندگی فر اخوان در اصفهان
نمایندگی فر اخوان در رشت
نمایندگی فر اخوان در گیلان
نمایندگی فر اخوان در اهواز
نمایندگی فر اخوان در مشهد
نمایندگی فر اخوان در بازار تهران