انطباق هوا 

انطباق هوا 

فن آوری AdaptAir دارای اختراع شده است که به طور کامل حتی استخراج هوا در سراسر سطح هود را تضمین می کند. بخار، بوی و ناخالصی ها دیگر به آشپزخانه نمی روند.

صفحه لمسی

یک لغزنده نوآورانه ویژه باعث تغییرات آسان و سریع بین سطوح مختلف قدرت و شدت روشنایی می شود.

P.A.S. سیستم

سیستم آسپیراسیون محیطی نوآورانه (P.A.S.) قدرت استخراج آن را به لبه ها هدایت می کند. این روش مصرف انرژی و نویز را در همان زمان کاهش می دهد. در نتيجه استخراج هوا بسيار ساکت و کارآمد است.

فیلتر پلی اورتان

فیلترهای گریس هود  آلومینیومی منحصر به فرد با یک فوم پلی اورتان ویژه ای که تا 98٪ تمام ذرات گریس و سایر ناخالصی ها را از بین می برد افزایش می یابد. در عین حال، هود نیز بهره وری جذب را حفظ می کند.

انطباق فناوری

یک سنسور خاص، زمانی که در حالت عملیاتی اتوماتیک، سطح ناخالصی یا بخار، رطوبت و گاز را حس می کند و پاسخ می دهد.مناسب به طور خودکار سرعت فن را به ترتیب تنظیم می کند و یا هنگامی که دیگر نیازی به آن نیست، فن کاملا قطع می شود.

پوشش TouchFree

تمام سطوح از جنس فولاد ضد زنگ با یک فیلم TouchFree ویژه ای که مانع از نشانه گذاری اثر انگشت می شود، پوشش می دهد و سطح آن همیشه براق می شود و تمیز کردن بسیار ساده تر می شود. پوشش TouuchFree

تایمر و تازه کردن

مزایای ویژه جدید هود Gorenje عبارتند از تنظیم زمان برای خاموش کردن اتوماتیک و تابع تازه سازی که هر ساعت فعال می شود، طراوت هوا را برای مدت 10 دقیقه.

منبع :ویژگی های یک هود

گاز اخوان-فرتوکار اخوان-گاز صفحه ای اخوان-سینک اخوان-سینک روکار اخوان-سینک توکار اخوان-هود اخوان-هود آشپزخانه اخوان-گاز رومیزی اخوان