سینک ظرفشویی اخوان

آشنایی با سینک اخوان

آشپزخانه، قلب تپنده ی هر خانه است و  پخت و پز ، شست و شوی ظروف و رسیدگی به دیگر اموری که در زندگی روزانه، نقش بسیار مهمی دارد، باعث شده است تا آشپزخانه، یکی از مهم ترین بخش های خانه، به ویژه برای خانم ها باشند و افراد زمان زیادی را در آن صرف کنند. استفاده از لوازم آشپزخانه ی مرغوب و کارآمد، نقش بسیار مهمی در ارتقای سطح کیفی آشپزخانه و رفاه عمومی اعضای خانواده دارد. از این رو همواره افراد ترجیح می دهند که از محصولات با کیفیت و اسم و رسم داری در آشپزخانه ی خود استفاده نمایند. مجموعه سینک اخوان که دارای بیش از 50 مدل مختلف است، شامل مرغوب ترین و زیباترین سینک ها بوده و این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد. توجه به طراحی و زیبایی ظاهری، کیفیت مواد اولیه، عملکرد عالی و دیگر ویژگی هایی که در ساخت سینک های اخوان رعایت شده است، آن ها را تبدیل به گزینه ای ایده آل، جهت استفاده در لوکس ترین و به روزترین آشپزخانه ها نموده است.

ویژگی های ظاهری مجموعه سینک اخوان

مجموعه سینک اخوان، دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و در مدل های "سینک های توکار اخوان"، "سینک های روکار اخوان" و " سینک های زیر صفحه ای" به مستریان ارائه می شوند که هر مدل شامل سینک های ظرفشویی فانتزی، نیمه فانتزی، باکسی و زیر کابینتی است که بسته به سلیقه ی مشتری و سبک چیدمان کابینت های آشپزخانه و مهم تر از همه، کوچکی و بزرگی آشپزخانه ها، انتخاب و نصب می شوند. اما به طور کلی، استفاده از خطوط منحنی و مستقیم و ترکیب آن ها در طراحی انواع سینک اخوان، آن ها را بسیار خاص و متماییز نموده و کیفیت استیل به کار رفته در آن ها، نمایی بسیار زیبا و براق را پدید آورده و سینک های اخوان را تبدیل، به ستاره ی آشپزخانه نموده است. با توجه به تنوع سینک های اخوان میتوان سینک دلخواه را در ابعاد متفاوت انتخاب کرد . در یک دسته بندی کلی می توان ابعاد و اندازه ها را بدین ترتیب شرح داد:

  • سینک های فانتزی اخوان که دارای مدل های توکار و روکار هستند، در اندازه های 80 ، 100 و 120 سانتی و با لگن های عمیق تولید می شوند.
  • سینک های نیمه فانتزی اخوان که دارای مدل های توکار و روکار هستند، در اندازه های 116 و 120 سانتی و با لگن هایی به عمق 15 سانتی متر، تولید می شوند.
  • سینک های باکسی اخوان، که دارای مدل های توکار و زیر صفحه ای هستند، با ورقه های 1 و 1.1 میلی متری و با لگن هایی به عمق 20 الی 22 سانتی متر تولید می شوند.

ویژگی های فنی مجموعه سینک  اخوان

سینک های اخوان دارای مدل های بسیار متنوع و گوناگونی هستند و هر یک از آن ها طبیعتا ویژگی های منحصر به فردی دارند، اما آن چه در مورد تمامی سینک های اخوان صدق می کند، کیفیت بالای مواد تشکیل دهنده و جنس استیل به کار رفته در ساخت این سینک ها است که از نوع استیل بسیار ضخیم( پولیش) بوده و بسیار براق و زیبا است و هرگز درخشندگی و زیبایی خود را از دست نمی دهد. استیل به کار رفته در سینک های اخوان بسیار مقاوم است و وجود جامایع در آن ها، خروجی جا اسکاجی، آبروی روی سینی و دیگر قطعات جانبی که بعضی مدل ها از آن ها بهره مند هستند، موجب بالارفتن کارایی و کیفیت این سینک ها شده است.

دلایل خرید سینک اخوان و ترجیح آن بر سایر برندها

همان گونه که اشاره شد، سینک اخوان، در کنار طراحی و ساخت زیبایی که دارند، از کارایی و کیفیت بسیار بالایی نیز برخورداند و با هر نوع چیدمان و هر سبک دکوراسیونی سازگار هستند. ضمن اینکه قیمت مناسب این سینک ها، در کنار کیفیت و زیباییشان، آن ها را تبدیل به اولین انتخاب مشتریان در خرید سینک نموده است. لازم به ذکر است که تمامی سینک ها عرضه شده در سایت اخوان مارکت ، دارای 10 سال ضمانت اصلی شرکت اخوان جم هستند. بنابراین با خرید از سایت اخوان مارکت، هم از اصالت محصول مورد نظر آسوده خاطر خواهید بود و هم از ضمانت اصلی شرکت اخوان جم برخوردار خواهید شد.

نمایندگی سینک اخوان