فر توکار اخوان

آشنایی با فر توکار اخوان

همان طور که می دانید، امروزه اکثر منازل مسکونی، به ویژه آپارتمان های نوساز و یا منازل مسکونی که مورد بازسازی قرار گرفته اند و به شیوه ای مدرن، طراحی و ساخته شده اند، دارای گازهای رومیزی در آشزخانه ی خود می باشند که این گازهای رومیزی به تنهایی، فاقد فر بوده و امکان پخت غذا در داخل فر را برای افراد مهیا نمی کنند. فرهای توکار اخوان، راه حلی برای حل این مشکل هستند که نه تنها امکان پخت و پز انواع غذاها را در فر به وجود می آورند، بلکه موجب لوکس تر شدن و با کیفیت تر شدن فضای آشپزخانه ی شما نیز می گردند. گازهای تو فر اخوان، در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته شده و به راحتی در میان کابینت های شما نصب می گردند و با اختصاص کم ترین جا به خود، بیشترین کارایی را برای صاحبین خانه رقم می زنند.

فر توکار اخوان

ویژگی های ظاهری فر توکار اخوان

فرهای توکار اخوان، از طراحی و ساخت بسیار زیبا و ظریفی برخوردارند و مدل های بسیار متنوعی دارند. این فرهای توکار، در رنگ های گوناگونی عرضه می شوند و این امکان را برای افراد فراهم می کنند، تا با توجه به دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی خود، گزینه ی ایده آلشان را انتخاب نمایند. فر توکار اخوان در سه مدل تمام استیل، تمام شیشه و ترکیبی از استیل و شیشه تولید می شوند. جنس استیل به کار رفته در فرهای توکار اخوان، استیل آجدار، استیل ساحلی و استیل پولیش و شیشه ی استفاده شده در آن ها به رنگ مشکی، سفید و از نوع رفلکتیو و فلکس می باشد. لعاب استفاده شده در این فرها، ضد زنگ بوده و ضخامت شیشه ی به کار رفته در آن ها، به گونه ای انتخاب شده است که حداکثر دمای احساس شده در بیرون آن، 45 درجه ی سانتی گراد است. فرهای توکار اخوان دارای اندازه های مختلف 56 لیتری، 60 لیتری و 70 لیتری می باشند و بدین ترتیب قابل استفاده در تمام آشپزخانه ی بزرگ و کوچک می باشند.

فر توکار اخوان

ویژگی های فنی فر توکار اخوان

فرهای توکار اخوان، دارای کیفیت ساخت، و عملکرد بسیار خوبی هستند و در سه مدل فول برقی، فول گازی و برقی گازی به مشتریان عرضه می شوند. مدل های تماما برقی به وسیله ی المنت و امواج مایکروویوی، مدل های تماما گازی به کمک شعله پخش کن و مدل های برقی گازی به کمک هر دوی این ها، حرارت داخل فر را تامین می کنند، و انتخاب آن ها کاملا وابسته به سلیقه و ترجیح شما می باشد. مصرف برق و مصرف گاز، در فرهای توکار اخوان بسیار کم است و گرید مصرفی آن ها درجه A می باشد. این فرهای توکار که مطابق با آخرین تکنولوژی های به کار رفته در ایتالیا و با قطعات اصلی ایتالیایی ساخته می شوند، دارای تمیز کن خودکار نیز می باشند و به هیچ وجه، نیازی به نظافت بدنه ی داخلی فر توسط شما نمی باشد. دارا بودن 65 برنامه ی از پیش تعیین شده برای پخت و پز، تایمر تاچ اسکرین برای انجام کلیه ی تنظیمات، وجود موتور جوجه گردان و ترموکوبل دو زمانه و بسیاری ویژگی های منحصر به فرد دیگر نیز، از ویژگی های فنی فرهای توکار اخوان می باشد که استفاده از این فرها را بسیار آسان تر و کارآمد تر نموده است.

فر توکار اخوان

دلایل خرید فر توکار اخوان و ترجیح آن بر سایر برندها

فرهای توکار اخوان، نه تنها تمام نیازهای شما را در آشپزخانه بر طرف می کنند، بلکه موجب ارتقای سطح کیفی دکوراسیون آشپزخانه ی شما شده و باعث زیباتر شدن فضای آن می شوند. این فرهای توکار، از قطعات ایتالیایی با برندهای معتبر ساخته شده اند و تمامی آن ها، مشمول ضمانت اصلی شرکت اخوان جم می شوند. لازم به ذکر است که تمامی فرهای توکار اخوان که در سایت اخوان مارکت به مشتریان عرضه می شوند نیز، دارای 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان جم هستند و این مساله موجب آسودگی خیال مشتریان می گردد. تمام ویژگی های ذکر شده در باب فرهای توکار اخوان، در کنار قیمت بسیار مناسب آن ها در مقایسه با سایر برندها موجب شده است، تا فرتوکار اخوان، اولین انتخاب هر فرد در خرید فر باشند.

 فر توکار اخوان