اجاق گاز اخوان

آشنایی با اجاق گاز فردار اخوان

اجاق گاز، یکی از مهم ترین لوازم به کار رفته در آشپزخانه است، و اصلی ترین عملی که در هر آشپزخانه انجام می شود، یعنی پخت و پز غذا و تهیه ی وعده های غذایی مختلف، به کمک اجاق گاز صورت می گیرد. بنابراین توجه به کیفیت و عملکرد اجاق گازها، تعداد شعله های به کار رفته در آن ها و تناسب این تعداد با جمعیت هر خانوار، در کنار زیبایی و ظرافت اجاق گازها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اجاق گازهای فردار اخوان، مجموعه ای از کارآمد ترین اجاق گازهای تولید شده در این شرکت می باشند که پاسخگوی نیازهای افراد در هر سطحی هستند و امکان پخت انواع غذاها و خوراک ها در فر را، برای افراد فراهم می کنند. در این بخش می خواهیم، ضمن آشنایی با اجاق گاز فردار اخوان، به بررسی ویژگی ها و مزایای این اجاق گاز نیز بپردازیم.

 اجاق گاز فرداز اخوان

ویژگی های ظاهری اجاق گازهای فردار اخوان

اجاق گازهای فردار اخوان، دارای طراحی بسیار زیبا و مدرنی هستند و با قرار گرفتن در آشپزخانه ی شما، موجب زیبا تر شدن و لوکس تر شدن آن می شوند. ممکن است بعضی از شماها، استفاده از گازهای فردار را، کمی جاگیر دانسته و زیبایی آن ها را کم تر از گازهای رومیزی بدانید، در صورتی که اجاق گازهای فردار اخوان مطابق با آخرین طراحی های ایتالیایی، ساخته و پرداخته شده اند و دقیقا فضایی متناسب با عملکردشان را اشغال می کنند. پایه های استفاده شده در این گازها، قابل تنظیم بوده و استیل، لعاب و شیشه ی به کار رفته در آن ها بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد. لازم به ذکر است که شیشه ی فر به کار رفته در این اجاق گازها، سه جداره و کاملا مقاوم در برابر حرارت و ضربه است و از کیفیت بالایی برخوردار است. شبکه ی به کار رفته در بین شعله های گاز، از جنس چدن بوده و ضمن برخورداری از مقاومت بالا، ماندگاری بسیاری نیز دارد. محفظه ی فر این اجاق گازها، 94 لیتری است و امکان پخت غذا در حجم زیاد را نیز برایتان فراهم می کند.

اجاق مبله اخوان M10                                          

ویژگی های فنی اجاق گازهای فردار اخوان

اجاق گازهای فردار اخوان، در کنار ظاهر زیبا و منحصر به فردشان، دارای ویژگی های فنی و ساختاری بسیار خوب و کارآمدی نیز می باشند. اکثر گازهای فردار اخوان، دارای 4 سرشعله ی گاز معمولی و 1 سرشعله ی سه حلقه ای می باشند و روی هم رفته وجود 5 سرشعله ی قوی در این گازها، موجب برآورده شدن نیازهای روزمره ی خانواده ها به نحو احسن می شود. این گازها دارای فندک خودکار مجزا بر روی هر ولوم هستند و بدین ترتیب روشن کردن و تنظیم نمودن  هر شعله به راحتی صورت می گیرد. از دیگر ویژگی های فنی اجاق گازهای فردار اخوان، می توان به سیستم قطع گاز خودکار در آن ها اشاره کرد که برای امنیت خانه ها لازم و ضروری می باشد. وجود طبقه های ریلی در داخل محفظه ی فر، سیخ جوجه گردان، تایمر دیجیتالی و وجود فن خنک کننده در داخل فر موجب شده است که کارایی این اجاق گازها افزایش بسیار یابد. همچنین اکثر اجاق گازهای فردار اخوان، مجهز به سیستم ایزی سلف کلین(Easy self-clean) می باشند که به واسطه ی آن ها، فضای داخلی فر، تمیز شده و فاقد هرگونه روغن و چربی می گردد.

گاز مبله اخوان       فن داکتی       اجاق اخوان       فن داکتی اخوان

دلایل خرید اجاق گاز فردار اخوان و ترجیح آن بر سایر برندها

اجاق گاز مبله اخوان، گزینه ای کامل و ایده آل برای هر خانواده هستند و تمامی امکاناتی را ممکن است در هر خانه مورد استفاده قرار گیرد، برای افراد فراهم می کنند. اجاق گازهای فردار اخوان در کنار زیبایی، از دوام و ماندگاری بالایی نیز بهره مندند و با توجه به قیمت مناسبی که دارند، قابل رقابت با تمامی برندهای داخلی و خارجی موجود در بازار می باشند. تمامی این اجاق گازها، قابل ارسال به اقصی نقاط کشور هستند و پس از خریداری از سایت اخوان مارکت ، در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما می رسند.

 نمایندگی اجاق گاز مبله اخوان