نصب فر توکار

نصب صحیح فر توکار برقی گازی اخوان

همان طور که می دانید، امروزه اکثر منازل مسکونی، به ویژه آپارتمان های نوساز و یا منازل مسکونی که مورد بازسازی قرار گرفته اند و به شیوه ای مدرن، طراحی و ساخته شده اند، دارای گازهای رومیزی در آشزخانه ی خود می باشند که این گازهای رومیزی به تنهایی، فاقد فر بوده و امکان پخت غذا در داخل فر را برای افراد مهیا نمی کنند. فرهای توکار اخوان، راه حلی برای حل این مشکل هستند که نه تنها امکان پخت و پز انواع غذاها را در فر به وجود می آورند، بلکه موجب لوکس تر شدن و با کیفیت تر شدن فضای آشپزخانه ی شما نیز می گردند. فر اخوان، در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته شده و به راحتی در میان کابینت های شما نصب می گردند و با اختصاص کم ترین جا به خود، بیشترین کارایی را برای صاحبین خانه رقم می زنند.

قبل از انتخاب مدل ، نوع عملکرد ، نمای ظاهری آن مهمترین مسئله ای که بعد از ابعاد آن حائز اهمیت است موقعیت مخل نصب میباشد . 

در فر های برقی گازی گارانتی زمانی شامل محصول میشود که توسط سرویس کاران مجاز نصب شود . این سرویس کاران با توجه به آیین نامه های ایمنی ساختمان قبل از نصب فر موقعیت محل تعبیه شده را بررسی میکنند که از متداول ترین مشکل های بوجود آمده عدم لوله کشی صحیح میباشد .

برای استفاده از فر توکاز با عمل کرد برقی گازی باید شیز مجزا برای فر باشد . اگر در اشپزحانه یک شیر گازی باشد نمیتوان از آن هم به عنوان قطع کن برای اجاق گاز و فر استفاده کرد.

از آنجایی که اکثر مردان ایران دست به آچار میباشد سریغا این مشکل رو با وصل کردن سه راهی به شیر حل میکنند ولی طبق ضوابط آتش نشانی سرویس کاران از نصب محصول خودداری میکننذ و بعد از رفع کردن این مشکل به نصب و گارانتی کردن محصول اقدام میکنند . 

لوله کشی گاز برای فر

در آخر اگر راه حلی برای رفع مشکل فوق نبود پیشنهاد اخوان مارکت به شما انتخاب فر های برقی اخوان میباشد . فر برقی اخوان دارای گرید مصرف انرژی A میباشد و از این نظر خیالتون را در مصرف برق راحت کرده تا به فکر قبض برقتون نباشید