ویژگی های سینک اخوان | سینک ظرفشویی

ویژگی های سینک اخوان | سینک ظرفشویی

یک سینک - همچنین با نام های دیگر از جمله سینک اخوان، دستشویی، حوضچه دست و حوضچه شستشو شناخته شده است - یک دستگاه لوله کشی در قالب کاسه ای است که برای شستن دست، شستشو و سایر موارد استفاده می شود. سینک ها دارای شیپور خاموشی (سوپاپ) هستند که آب گرم و سرد را عرضه می کنند و ممکن است شامل یک ویژگی اسپری برای شستشوی سریع تر باشد. آنها همچنین شامل تخلیه برای حذف آب استفاده می شود؛ این تخلیه به خودی خود ممکن است شامل یک دستگاه سینر و / یا خاموش و یک دستگاه پیشگیری از سرریز باشد. سینک نیز ممکن است یک تلگراف صابون یکپارچه داشته باشد. بسیاری از غرق شدن، به خصوص در آشپزخانه، در مجاورت یا در داخل یک شمارنده نصب می شوند.

هنگامی که یک سینک اشباع می شود، فرد اغلب با استفاده از یک تمیز کننده تخلیه شیمیایی یا یک پیستون می تواند از آن استفاده کند، گرچه اکثر لوله کش های حرفه ای آن را با یک سینک تخلیه (اغلب "مارپیچی لوله کش" نامیده می شود) را حذف می کند.

فولاد ضد زنگ معمولا در سینک  آشپزخانه ها و برنامه های کاربردی تجاری مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا این نشان دهنده ی همکاری خوبی بین هزینه، قابلیت استفاده، دوام و سهولت تمیز کردن است. اکثر غرقاب های فولادی ضد زنگ با کشیدن یک ورق فولاد ضد زنگ روی یک قالب ساخته می شوند. برخی از سینک های بسیار عمیق با جوش ساخته شده اند. غرق فولاد ضد زنگ توسط اشیاء داغ یا سرد آسیب دیده نمی شود و در مقابل آسیب های ناشی از ضربه ها مقاومت می کند. یکی از ضررهای فولاد ضد زنگ این است که از فلز نازک ساخته شده است، آنها تمایل به پرتوی بیشتر از سایر مواد سینک دیگر هستند، اگرچه بهتر است غرقاب ها پوشش سنگین مواد مبرد ارتعاشی را به زیر سینک اعمال کنند.

مینا بیش از چدن یک ماده محبوب برای آشپزخانه و حمام غرق است. سنگین و با دوام، این سینک ها نیز می توانند در طیف گسترده ای از اشکال و رنگ ها تولید شوند. مثل فولاد ضد زنگ، آنها بسیار مقاوم در برابر اشیاء داغ و یا سرد هستند، اما آنها می توانند با ضربه های شدید آسیب ببینند و هنگامی که سطح شیشه ای شکسته می شوند، آهن اغلب باعث تخریب بیشتر شیشه ها می شود. پاکسازی تهاجمی سطحی را خیس می کند، منجر به تجمع بیشتر خاک می شود. مینا بیش از فولاد یک جایگزین شبیه به نظر می رسد، اما بسیار کمتر ناهموار و کمتر مقرون به صرفه است.


سینک دوبل ساخته شده از سنگ مرمر
غرقاب سرامیک جامد دارای ویژگی های بسیاری از قبیل مینای دندان بر روی چدن است اما بدون خطر آسیب سطحی که منجر به خوردگی می شود.

غرقاب پلاستیکی در چندین فرم پایه وجود دارد:

ویژگی های سینک اخوان | سینک ظرفشویی

سینک های ارزان قیمت به سادگی با استفاده از ترموپلاستیک های تزریقی ساخته می شوند. اینها غالبا عمیق، غرق در ظاهر است که در اتاق های شستشو استفاده می شود. فاکتور اصلی این غرق، به علت آسیب رساندن به اجسام داغ یا تیز، هزینه کم آنهاست.
غرقاب کردن اکریلیک بالا (به داخل آشپزخانه) و پایین کشیدن (از پایین) غرق در حال تبدیل شدن به محبوبیت هستند، هرچند که توسط اشیاء سنگین به راحتی آسیب می بینند - مانند تمیز کردن یک ظرف پلاستیکی چدن در سینک.
سینک پلاستیکی نیز ممکن است از همان مواد مورد استفاده برای ساختن صفحات "سطح جامد" ساخته شود. این سینک ها با دوام و جذاب هستند و اغلب می توانند با یک آشپزخانه یکپارچه ساخته شوند یا به صورت یکپارچه به یک آشپزخانه جداگانه وصل شوند و منجر به ایجاد یک اتصال مفصل گرد و غبار به آشپزخانه یا بسیار صاف و صاف و بدون سر و صدا نمی شود خاک یا میکروب ها. این غرق می تواند توسط اجسام گرم آسیب ببیند، اما بعضی از مناطق آسیب دیده ممکن است به علت آسیب رساندن مواد مورد استفاده قرار گیرد.
غرقاب کردن صابون زمانی معمول بود، اما امروز تمایل به استفاده از تنها در برنامه های کاربردی بسیار بالا پایان و یا برنامه های کاربردی است که باید مقاومت در برابر مواد شیمیایی سوزاننده که به غرق بیشتر متعارف.

غرق کردن چوب از روزهای اول غرق و حمام ساخته شده از ساقه طبیعی بدون تکمیل اضافی است. Teak به علت ویژگی های ضد آب بودن طبیعی آن انتخاب شده است - این برای صدها سال در صنعت دریایی به این دلیل استفاده شده است. Teak همچنین داراي خواص ضد عفونی کننده طبیعی است که یک جایزه برای استفاده در حمام ها و غرق می شود.

غرقاب شیشه: روند جاری در طراحی حمام، سینک شیشه ای دست ساز است (که اغلب به عنوان یک سینک شناور شناخته می شود) که برای صاحب ثروتمند ثروتمند شده است.

سینک های سنگی برای سنین استفاده شده است. برخی از محبوب ترین سنگ های استفاده شده عبارتند از: سنگ مرمر، تراورتن، انیکس، گرانیت، و سنگ صابون در غرق بالا پایان.

شیشه ها، بتن ها و غرق های ترازو معمولا برای جذابیت زیبایی شناسی طراحی شده و می توانند در انواع مختلفی از اشکال و رنگ های غیر معمول مانند شکل های گلدار به دست آیند. بتن و ترازو گاهی نیز در کاربردهای بسیار سنگین مانند سینک نگهبان استفاده می شود.

سبک ها

سقف فولاد ضد زنگ حمام روی یک سطح چوب ایستاده است. طراحی خلاق برزیلی.

غرق در بسیاری از رنگ ها موجود است
غرق می شود
سینک های خود ریموند (بالای کوه) به صورت سوراخهای مناسب به شکل تقریبا بر روی میز آشپزخانه (و یا مواد سست) بریده می شوند و از یک اره برقی یا برش دیگر مناسب برای مواد در دست استفاده می شود و توسط لبه های آنها به حالت تعلیق درآمده است. لبه بعد از آن ذاتا یک مهر و موم نسبتا نزدیک با سطح بالای countertop ایجاد می کند، به ویژه هنگامی که سینک به سوراخ زیرین چسبیده است.

غرق در پایین کوه

ویژگی های سینک اخوان | سینک ظرفشویی

زیر سینک یا زیر سینک ها زیر سطح آشپزخانه نصب می شود. لبه مواد پلاستیکی در سوراخ ایجاد شده برای سینک در معرض قرار گرفته (و بنابراین باید یک لبه به دقت به پایان رسید و نه یک برش خشن). سپس غرق به پایین مواد از زیر پایین می آید. به خصوص برای سینک های پایین دست، سیلانت های مبتنی بر سیلیکون معمولا برای اطمینان از اتصال ضد آب بین سینک و مواد پلاستیکی استفاده می شود. مزایای یک سینک کم عمق شامل ارگونومیک برتر و نگاه معاصر است. معایب شامل هزینه اضافی در هر دو سینک و مقابله با بالا. همچنین، بدون توجه به اینکه چقدر دقت برش ساخته شده است، نتیجه یک لبه کوچک یا بر روی رابط با سینک است. این می تواند محیطی برای جذب خاک و ایجاد رشد گیاهان ایجاد کند.

مواد پلاستیکی سطح جامد اجازه می دهد که غرق شدن از مواد مشابه پلاستیکی به عنوان آشپزخانه ساخته شده است. این غرق می شود به راحتی می توان به پایین زیر مواد چسبیده و مشترک تخت صاف، ایجاد مشترک مشترک نامرئی و به طور کامل حذف هر درهم و برهمی بین سینک و آشپزخانه. به همین شکل، برای فولاد ضد زنگ، یک سینک ممکن است به آشپزخانه جوش داده شود؛ سپس یک مفصل به صورت ظاهری پنهان و ظریف ایجاد می شود.

سینک باتلر

یک سینک باتلر یک سینک سرامیکی مستطیلی با لبه گرد است که در یک سطح کار قرار می گیرد. معمولا دو نوع سرامیک باتلر وجود دارد: سینک لندن و سین بلفاست.  در سال 2006، هر دو نوع سینک ها معمولا 61 سانتیمتر (24 اینچ) و 46 سانتیمتر (18 سانتیمتر) جلو به عقب و عمق 22.5 سانتیمتر (8.9 اینچ) بود. سینک های لندن در اصل کمتر از سینک های بلفاست بودند. (یک راهنمای لوله کشی در سال 1921 پیشنهاد کرد که سینک بلفاست 38 سانتیمتر (15 اینچ) عمیق باشد.) برخی معتقدند که این امر به این دلیل است که لندن دسترسی کمتری به آب های تازه (و در نتیجه نیاز بیشتری به حفظ آب دارد)، اما این نظریه اکنون محاكمه شده است. بیشتر احتمال دارد که دو غرق در نقش خانواده نقش متفاوت داشته باشند.  اما این تفاوت معمولا در دوران مدرن وجود ندارد، و هر دو غرق در حال حاضر کم عمق است.  تفاوت اولیه در گذشته و امروز بین یک بغل و بغل در لندن این است که غرق شدن بلفاست با یک غار سرریز شده است که از عبور آب از لبه سینک جلوگیری می کند و آن را از بین می برد و به لوله کشی فاضلاب منتقل می شود.

غرق کشاورز

سینک کشاورز یک سینک عمیق است که دارای جلوی پایان است. روی میز آشپزخانه نصب کنید، قسمت جلوی سینک تمام شده باقی می ماند. این سبک سینک نیاز به "دسترسی" بسیار کمی برای دسترسی به سینک دارد.

غرق کشتی

ویژگی های سینک اخوان | سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی یک سینک مستقل است که به طور کلی از طرف دیگر تمام شده و تزئین شده است، که مستقیما بر روی سطح مبلمان که در آن نصب شده است، نشسته است. این غرق به دلیل طیف وسیعی از مواد، سبک و اتمسفر که می توانند برای استفاده خوب نشان دهند، به طور فزاینده ای با طراحان حمام به طور فزاینده ای محبوب شده اند.

ساخت و ساز حوض سرامیکی


سفال توسط یک ترکیب از رس ها، پرکننده ها و فلوهایی که در طول فرایند شلیک با هم ترکیب شده اند ساخته شده است. گرما و لعاب بالا وجود دارد که حرارت بیش از 1200 درجه سانتیگراد (2200 درجه فارنهایت) دارند و به شدت مقاوم در برابر محو شدن، رنگ آمیزی، سوختن، خراشیدن و حمله اسید هستند. رسوبات کم عمیق که زیر 1200 درجه سانتیگراد شلیک می شود، اغلب توسط سازندگان بزرگ تجاری و تولید کنندگان جهانی سوم استفاده می شود، در حالی که با دوام هستند، در معرض ابتلا به خارش و پوشیدن در طول زمان هستند. بدن رس در ابتدا تقریبا به 1000 درجه سانتی گراد (1900 درجه فارنهایت) برسد. در شلیک دوم، یک لعاب سفید یا رنگی اعمال می شود و توسط گرما ذوب می شود که از لحاظ شیمیایی و فیزیکی شیشه (لعاب) را در طول یک فرآیند شستشو به بدن رس می رساند. با توجه به فرایند شلیک و استفاده از رس های طبیعی، طبیعی است که محصول در اندازه و شکل تغییر کند و +/- 5 میلی متر طبیعی است.

تجهیزات جانبی
برخی از دستشویی های عمومی از "غرق کردن اتوماتیک" استفاده می کنند که از یک دریچه سنجش حرکتی برای شناسایی دست های کاربر در زیر شیر استفاده می شود. سپس آب را روشن می کنند.

غرق می شود، به خصوص آنهایی که از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند، می توان با یک درایو مجتمع نصب شده، که امکان تخلیه ظروف شسته شده را فراهم می کند.

ترجمه شده :ویژگی های سینک اخوان | سینک ظرفشویی

سینک اخوان - سینک ظرفشویی اخوان - سینک روکار اخوان - سینک توکار اخوان هود اخوان - هود آشپزخانه اخوان - هود مخفی اخوان - فر اخوان - فرتوکار اخوان - گاز اخوان - اخوان - گاز صفحه ای اخوان گاز رومیزی اخوان - اجاق اخوان - اجاق گاز اخوان