آشنایی با انواع مدل های میز بار و کاربرد آن ها در آشپزخانه

میز بار، بخشی از خانه و یا آشپزخانه است که برای نوشیدن انواع نوشیدنی ها و گذراندن اوقاتی خوش با دوستان و اعضای خانواده، طراحی و ساخته می شود. میز بار انواع مختلفی دارد و به هزاران مدل مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد. با داشتن میز بار در گوشه ای از آشپزخانه و یا حتی در گوشه ای از غذاخوری، می توانید فضایی مناسب را، برای معاشرت با اعضای خانواده و نزدیکانتان فراهم نمایید، و میزبان بهتری برای میهمانان خود باشید.

 

 نمایندگی اصلی اخوان در تهران

 

تجهیزات به کار رفته در اطراف میز بار

همان طور که اشاره کردیم، میز بار می تواند، بخشی از آشپزخانه ی خانه ی شما را به خود اختصاص دهد، و یا به صورت کاملا مجزا و با امکانات جانبی بیشتر، در گوشه ای از سالن غذاخوری و یا سالن پذیرایی منزل شما، قرار گرفته و برای سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم، مورد استفاده قرار گیرد.

در صورت طراحی میز بار در داخل فضای آشپزخانه، تجهیزات جانبی مجزایی برای آن در نظر گرفته نمی شود و تنها با گذاشتن صندلی های مناسب در اطراف آن و استفاده از لوسترها و چراغ های مدرن و زیبا بر روی آن، فضایی خاص و متفاوت به وجود می آید و افراد می توانند، ساعاتی طولانی را، به نشستن در آن جا اختصاص دهند، و به نوشیدن انواع نوشیدنی های سرد و گرم و گپ و گفت با میهمانان خود بپردازند.

اما بعضا در خانه های لوکس و مجلل، و خانه هایی با مساحت بیشتر، فضایی مجزا را، به بار اختصاص می دهند. این نوع بارها معمولا، در فضای بین سالن پذیرایی و غذاخوری قرار می گیرند و دارای امکانات جانبی خاصی می باشند. در این نوع بارها که دارای فضایی محدود در پشت میز بار هستند، وجود سینکی 1لگنه، یک دستگاه مایکروفر، یخچالی کوچک و ظروفی خاص برای سرو نوشیدنی، لازم و ضروری می باشد تا افراد بدون نیاز به رفت و آمد به آشپزخانه بتوانند، تمامی نیازهای خود را برطرف سازند، و به نحو احسن، به پذیرایی از مهیمانان خود بپردازند.

شرکت اخوان جم

انواع مدل های میز بار

میز بار، انواع بسیار مختلفی دارد و از متریال متنوعی ساخته می شود. معمولا افراد ترجیح می دهند تا از میزبارهای چوبی، در خانه ی خود استفاده کنند، که هم بسیار زیبا هستند و هم از اصالت و کیفیت بی نظیری برخوردار می باشند. اما انتخاب طرح، اندازه، و حتی متریال مورد استفاده در میز بار، کاملا بسته به سلیقه ی مشتری است، و افراد با آزادی تمام می توانند، به سفارش نمونه ی مورد نظر خود بپردازند و گزینه ای ایده آل را، با توجه به دکوراسیون داخلی منزل خود، برگزینند. یکی از اصلی ترین مولفه هایی که در استفاده از میز بار، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، نورپردازی و استفاده از چراغ ها و لوسترها مناسب می باشد تا به کمک آن ها، فضایی خاص و متفاوت از سایر بخش های خانه و آشپزخانه پدید آید، و افراد به هنگام نشستن در پشت این میز و نوشیدن نوشیدنی مورد نظر خود، احساسی متفاوت و دلنشین را تجربه نمایند.

داشتن میز بار در خانه، کیفیت فضای داخلی خانه ی شما را ارتقا می بخشد، و میهمانی ها و دورهمی های شما را، رنگین تر و دلچسب تر می کند، و هر یک از آن ها را، تبدیل به خاطره ای به یادماندنی، برای شما و عزیزانتان می نماید.

سایت رسمی شرکت اخوان جم

شرکت اخوان عرضه کننده سینک اخوان در مدل های سینک زیر صفحه ایسینک توکارسینک روکارسینک باکسی ، گاز رومیزی - گاز صفحه ای ، فر توکار برقیفر توکار گازی ، هود مخفیهود کم صدا اخوان میباشد .