بهتر است بدانید  : 

 انتخاب هودی که مکش آن متناسب با آشپزخانه‌ شما باشد یک فرمول خیلی ساده وجود دارد طول، عرض و ارتفاع آشپزخانه را در هم ضرب کنید سپس عددی که به دست آمده را در ده ضرب کنید تا میزان تهویه‌ای  را که آشپزخانه شما در یک ساعت نیاز دارد، بر حسب متر مکعب به دست آورید. همین الان می‌توانید این فرمول را در مورد آشپزخانه خودتان امتحان کنید و ببینید هودی که دارید مطابق مکش مورد نیاز آشپزخانه انتخاب شده است یا نه. مطمئنن این عدد هر چند باشد هود اخوان با توجه به تنوع و کیفیت عالی بهترین گزینه برای انتخاب شما میباشد . 

هود اخوان

پاک کردن گاز صفحه ای :

برای برطرف شدن خط و خش‌های روی اجاق گاز اخوان خانه‌تان راه‌حلی دارید؟ تا الان از چه روشی استفاده کرده‌اید؟ فکر می‌کنید راه‌حلی برای برطرف کردنشان وجود ندارد؟
از پولیش چیزی شنیده‌اید؟ شاید هم از آن استفاده کرده باشید.

پولیش مناسب گاز صفحه ای اخوان را تهیه کنید کمی از ماده پولیش را با یک پارچه پنبه‌ای نرم به صورت دورانی بر سطح گاز بکشید قسمت‌های اضافه آن را پاک کنید اما اجازه بدهید پولیش بر روی نقاط خش‌دار بماند و پس از چند دقیقه تمام سطح گاز را پاک کنید و خودتان تاثیرش را ببینید. یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت تبریز شرکت طراحان وب تبریز میباشد ، این پولیش ها موقع خرید در بسته بندی آکبند کارخانه اخوان موجود هستش ولی اگر بعد از استفاده چندین بار تمام شد میتوانید از نمایتدگی اخوان تهیه کنید. 

گاز صفحه ای اخوان

اخوان مارکت فروش مستقیم محصولات اخوان ارسال سریع به تمام نقاط با گارانتی شرکت اخوان 

نمایندگی اخوان