سینک ظرفشویی اخوان 

در دنیای لوازم خانگی هر روز تغییرات جدیدی اتفاق می‌افتد تا محصولات مناسب با سلیقه‌ی مشتری تولید کند، محصولی که استفاده  کردن از آن راحت‌تر باشد یا ظاهر زیبایی‌تری داشته باشد.

ُسینک اخوان

اگر فکر می‌کنید آشپزخانه‌تان نیاز به یک تغییر دارد، یک طرح جدید، یک رنگ متفاوت شاید خواندن در مورد سینک‌های کریستالی پیشنهاد بدی نباشد.

سینک‌های کریستالی سینی شیشه‌ای و لگن استیل دارند. شیشه آن سکوریت نشکن و مقاوم در برابر ضربه است و لگن‌ها از جنس استیل ضد خش هستند ومدل‌های تک‌لگنه و دولگنه دارند.

سینک‌های توکار به دلیل زیبایی‌ای که به فضای آشپزخانه می‌بخشند بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند از نکات مهم در انتخاب این نوع سینک کیفیت نوار آب‌بندی است تا مانع نفوذ آب به داخل کابینت شود

‍ یک لحظه چشمان‌تان را ببندید و آشپزخانه را تصور کنید شاید یکی از صداهایی که بشنوید صدای آب درون سینک یا شستن ظرف‌ها و موادغذایی درون آن باشد. در تمامی سینک‌های اخوان ، پدهای ویژه‌ای در قسمت زیرین لگن قرار می‌گیرد که عایق صداست.

ُسینک اخوان

معمولا سینک‌هایی که ضخامت ورق به کار رفته در تولید آن‌ها 0/8 میلی‌متر باشد جزء سینک‌های با کیفیت محسوب می‌شوند و نسبت به فشار، فرو رفتن یا خش مقاوم‌تر هستند. اخوان با تولید سینک هایی با ضخامت 1 میلی متری و 1.1 میلی متری دست ساز تحولی جدید در صنعت ساخت سینک کرده است .

مجموعه اخوان افتخار دارد با سرمایه گذاری کلان در دانش ، تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته ایتالیایی ، امکان تولید جدیدترین سینک های روز اروپا را داخل کشور فراهم کرده است .

ویژگی فنی سینک های اخوان :

Cr18% / Ni 8% stainless steel 304 ورق

ضخامت ورق تا 1.1 میلیتری

عمق بیشتر

نوار آبندی

10 سال گارانتی

دارای لوازم جانبی

سینک اخوان - بهترین سینک اخوان - سینک توکار اخوان - سینک روکار اخوان 

نمایندگی اخوان