چالش گاز استیل اخوان یا استیل البرز

گاز اخوان یا استیل البرز

همان طور که می دانید، شرکت اخوان و شرکت استیل البرز، دو شرکت فعال در عرصه تولید ابزار و تجهیزات آشپزخانه می باشند. اجاق گازهای رومیزی، یکی از پرطرفدار ترین و کاربردی ترین تولیدات این شرکت ها، به شمار می آیند که امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته اند، و با توجه به رواج آپارتمان نشینی و کم شدن مساحت آشپزخانه ها، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. اجاق گازهای رومیزی، انواع مختلفی دارند و با متریال متنوعی تولید می شوند و از میان آن ها، اجاق گازهای رومیزی استیل، از دوام و ماندگاری بیشتری، برخوردارند. در این بخش به مقایسه ی اجاق گازهای استیل اخوان و استیل البرز، خواهیم پرداخت و شما را با مزایا و معایب هر یک از آن ها، آشنا خواهیم نمود.

اجاق گاز اخوان

ویژگی های فنی اجاق گاز استیل اخوان که ما را مجاب به خریداری آن ها می نماید:

اجاق گاز های استیل اخوان، در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی، در بازار عرضه می شوند و این امکان را برای کاربران خود فراهم می کنند، تا با هر سلیقه و هر بودجه ای، نسبت به خریداری گزینه ی ایده آل برای آشپزخانه ی خود، اقدام نمایند. اجاق گازهای استیل اخوان در کنار ظاهر زیبایی که دارند، از ویژگی های فنی منحصر به فردی نیز، بهره می برند که موجب بهبود عملکرد آن ها در آشپزخانه ها، می شوند. این اجاق گازها، از راندمان حرارتی بالایی بهره مندند و سر شعله های به کار رفته در آن ها، به گونه ای طراحی و ساخته شده است که در بهترین فاصله از هم قرار گرفته و با ساختار منحنی که دارند، موجب متمرکز شدن شعله و حرارت می شوند، و به کم کردن مصرف انرژی کمک بسیار می نمایند. همین مساله باعث می شود تا شعله و حرارت و گاز خارج شده از اجاق گاز، بسیار کنترل شده و آلایندگی حاصل، کاهش بسیار یابد. ولوم های به کار رفته در اجاق گازهای استیل اخوان، دارای بخشی پلاستیکی در قسمت داخلی می باشند، تا از انتقال حرارت به بیرون بدنه جلوگیری نمایند و در عین حال قسمت بیرونی آن ها از متریال فلزی ساخته شده است، تا ظرافت و زیبایی بیشتری را در محیط آشپزخانه به وجود آورند. ترموکوبل به کار رفته در آن ها، ایتالیایی و اسپانیایی می باشند و عملکرد بسیار سریعی دارند و بدین ترتیب از انتشار گاز و آلاینده های خطرناک، در اثر خاموش شدن ناگهانی شعله ها، جلوگیری به عمل می آورند. از دیگر مزایای بسیار مهم اجاق گازهای استیل اخوان، وجود سرشعله های بسیار مرغوب با برند SABAF ایتالیا می باشد که موجب بهبود عملکرد این اجاق گازها شده، و آن ها را به گزینه های بی رقیبی در بازار ایران، تبدیل نموده اند.

گاز صفحه ای اخوان

معایب و محدودیت های اجاق گازهای استیل البرز، در مقایسه با اجاق گازهای استیل اخوان

اجاق گازهای استیل اخوان، به قدری حرفه ای و تخصصی، طراحی و ساخته شده اند که هر گزینه ای در مقایسه با آن ها، دچار ضعف و کمبودهای کوچک یا بزرگ می شود. برای مثال اجاق گازهای استل البرز در مقایسه با این اجاق گازها، از ظاهری مات تر و کدر تر برخوردارند. چراکه جنس استیل به کار رفته در آن ها کمی ضعیف تر از استیل به کار رفته در اجاق گازهای اخوان می باشد، و ظاهری مات تر و تیره تر را رقم می زند. همچنین از نظر عملکردی نیز، اجاق گازهای استیل البرز، از راندمان کلی کمتری، نسبت به اجاق گازهای اخوان، برخوردار می باشند و بازده ی کلی آن ها، 1.8 کیلو وات کمتر از اجاق گازهای اخوان است. شواهد نشان می دهد که این راندمان ضعیف تر، در اثر استفاده از سرشعله های سه رینکه در پلوپز و سر شعله های سری 3 به وجود آمده است. همچنین با مراجعه به بازار متوجه خواهید شد که اجاق گازهای استیل البرز، از تنوع بسیار کم تری برخوردارند و بعضا محدودیت های جدی را، برای افراد پدید می آورند.

در هر صورت این شما هستید که پس از مطالعه و بررسی گزینه های متنوع، به خرید اجاق گاز مورد نظر خود، می پردازید و یقین داریم که بعد از در نظر گرفتن جمیع جوانب، بهترین و ایده آل ترین گزینه را، برای خود بر می گزینید.

 
نمایندگی گاز اخوان

گاز رومیزی اخوان - گاز صفحه ای اخوان - اجاق گاز اخوانگاز اخوان