چالش گاز رومیزی شیشه ای اخوان یا استیل البرز

گاز شیشه ای شیشه ای اخوان یا استیل البرز

گازهای رومیزی، یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین تجهیزات به کار رفته در هر آشپزخانه ای می باشند که کیفیت، ساختار و نمای ظاهریشان، از اهمیت بسیار زیادی در محیط داخلی آشپزخانه ها، برخوردار است و یکی از اصلی ترین ملاک های لوکس بودن دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها، به شمار می آید. گازهای رومیزی شیشه ای، لوکس ترین و زیباترین گازهای رومیزی هر شرکتی هستند، که معمولا طرفداران بسیار داشته و در اکثر آشپزخانه های سرد یا آشپزخانه های تمیز، که پخت و پز کمتری در آن ها صورت می گیرد، مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت اخوان و شرکت استیل البرز، دارای مجموعه ای متنوع از انواع اجاق گازهای رومیزی شیشه ای می باشند، که بازار ایران را قبضه کرده اند و انتخاب را، برای مشتریانی که به دنبال گزینه ی ایده آل برای آشپزخانه ی خود هستند، سخت و دشوار نموده اند. در این بخش به مقایسه ای کلی در بین گازهای رومیزی شرکت اخوان و استیل البرز، خواهیم پرداخت، و شما را با مزایا و معایب هریک آشنا خواهیم نمود.

اجاق گاز صفحه ای رومیزی اخوان

مقایسه ی ویژگی های ظاهری و متریال به کار رفته در آن ها

در درجه ی اول لازم است بدانید، که تنوع و تعداد اجاق گازهای رومیزی شیشه ای، در شرکت اخوان، بیشتر است و گازهای رومیزی اخوان در سایز و ابعاد بسیار متنوعی طراحی و ساخته می شوند، و این امکان را برای افراد فراهم می کنند تا بسته به ابعاد مورد نظر برای قرار دادن اجاق گاز، گزینه ی ایده آل خود را، برگزینند.این در صورتی است که تعداد  و مدل های ارائه شده، توسط شرکت استیل البرز، بسیار محدود تر است و محصولات این شرکت، قدرت عمل چندانی به کاربران خود نمی دهد.

نکته ی مهم دیگری که در مورد محصولات اخوان باید به آن توجه نمود، کیفیت بسیار بالای متریال به کار رفته در آن ها، می باشد.  بهترین سایت در حوزه ارتودنسی دندان  سایت کلینیک دندانپزشکی تاج میباشد.شیشه ی استفاده شده در گازهای رومیزی شیشه ای اخوان، شات المان بوده و چدن استفاده شده در آن ها، چدن هایی بسیار قوی، و سبک سناتور کشور ایتالیا می باشند. لازم است بدانید که این ویژگی، مختص به محصولات اخوان بوده و همین مساله است که آن ها را، تبدیل به گزینه ای ایده ال در بازار ایران نموده است.

گاز رومیزی صفحه ای استیل البرز

مقایسه  ویژگی های فنی و ساختاری

البته که تفاوت های بین محصولات اخوان و استیل البرز، تنها محدود به تفاوت های ظاهری و جنس متریال به کار رفته در محصولات هر یک، نمی شود، و طراحی، ساختار و ویژگی های فنی هر یک از این محصولات نیز، منحصر به برند تولید کننده شان می باشد. در مورد اجاق گازهای رومیزی شیشه ای اخوان گفته می شود، که راندمان حرارتی بسیار بالاتری، نسبت به دیگر برندهای موجود در بازار دارند و قطعات به کار رفته در آن ها، مرغوب تر و با کیفیت تر می باشد. سرشعله های به کار رفته در گازهای رومیزی اخوان، از سری ونوس بوده و علاوه بر داشتن کیفیت و ماندگاری بسیار، از این امتیاز نیز برخوردار هستند که به راحتی تمیز شده و به درخشندگی و زیبایی حالت اولیه ی خود باز می گردند. این در صورتی است که سرشعله های به کار رفته در گازهای رومیزی استیل البرز، دارای قسمتی از جنس استیل، در زیر خود می باشند که اگرچه موجب زیباتر شدن نمای ظاهری گازها می شوند اما، همین مساله باعث می شود تا حتی اثر انگشت بر روی آن ها نیز، کاملا بارزو آشکار باشد و با ریختن ذرات غذا بر روی گاز، مواد غذایی در لای شیشه و استیل گیر کرده و تولید کثیفی و بوی بد نمایند.

  نمایندگی مرکزی اخوان

بعد از مطالعه و بررسی جمیع جوانب، این شما هستید که تصمیم گیرنده ی نهایی می باشید، و قطعا هرکسی، با در نظر گرفتن اولویت ها، سلیقه ی شخصی و بودجه ی مورد نظر، به دنبال خرید محصولی ایده آل برای آشپزخانه ی خود می باشد. سایت اخوان مارکت این امکان را برایتان فراهم آورده، تا به کسب اطلاعات کافی در خصوص انواع محصولات اخوان بپردازید، و سپس به صورت کاملا آگاهانه، تصمیم نهایی خود را اتخاذ نمایید.

گاز رومیزی اخوان - اجاق گاز اخوانگاز شیشه ای اخوان گاز اخوان