چالش سینک اخوان

سینک اخوان

سینک اخوان یا سینک استیل البرز؟

خرید سینک ظرفشویی، یکی از مهم ترین و اصلی ترین خریدهای لازم در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد که برای استفاده در طول سالیان دراز، صورت می گیرد، و دقت در انتخاب سینک، و توجه به کیفیت و ساختار آن، از اصلی ترین مسائلی است که هر کسی باید به نسبت به آن، آگاه باشد. سینک ظرفشویی، محلی برای شست و شوی ظروف کثیف، شست و شوی مواد غذایی و آماده سازی آن ها جهت پخت و پز و مصرف می باشد، و دارا بودن فضای کافی و مناسب، و همچنین بهره مندی از استیل با کیفیت در بدنه ی آن، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. سینک های اخوان و سینک های استیل البرز، همواره جزءِ گزینه هایی هستند که مورد توجه مشتریان قرار می گیرند و بعضا انتخاب بین آن ها، امری سخت و دشوار به نظر می رسد. در این بخش به مقایسه ی سینک ظرفشویی اخوان و استیل البرز، خواهیم پرداخت و در نهایت تصمیم گیری را، بر عهده ی خودتان خواهیم گذاشت.

 سینک اخوان

متریال به کار رفته در سینک های اخوان و استیل البرز

یکی از اصلی ترین مسائلی که در انتخاب سینک ظرفشویی بسیار موثر است، جنس متریال به کار رفته در آن و به عبارتی، نوع استیلی که در ساخت سینک مورد استفاده قرار گرفته است، می باشد. مجموعه سینک  اخوان ، جزءِ سینک های نادری هستند که از استیلِ ضخیم ساخته شده اند، و همین مساله کیفیت بدنه ی آن ها را، تا حد چشمگیری افزایش داده است. این در حالی است که سینک های استیل البرز، از استیل نازک تر و حتی کم تر از 2.1 میلی متر ساخته می شوند، و همین مساله موجب آسیب پذیری بیشتر، در آن ها می گردد. از دیگر ویژگی هایی که موجب محبوبیت بیشتر سینک های اخوان شده است، دست ساز بودن آن ها، و ظرافت و زیبایی بیش از حدشان می باشد که موجب تمایز این سینک ها از دیگر نمونه ها و برندهای موجود در بازار شده و کیفیت آن را، چند برابر نموده است. استیل به کار رفته در سینک های اخوان، به مرور زمان کدر و مات نمی شود و زیبایی خود را هرگز از دست نمی دهد. این سینک ها به راحتی و با استفاده از یک دستمال مرطوب تمیز شده و درخشندگی و زیبایی خود را پس از هر شست و شو، کسب می نمایند، و همچون روز اول، در آشپزخانه ی شما می درخشند.

سینک ظرفشویی اخوان

ویژگی های ساختاری سینک های اخوان و استیل البرز، و عملکرد هر یک از آن ها

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد  سینک اخوان ، عمق زیاد سینی آن ها، در کنار لگن های عمیق به کار رفته در هر یک، می باشد. سینی های عمیق موجود در این سینک ها، باعث می شوند تا هیچ گونه آبی به هنگام کار با سینک و شست و شوی مواد و ظروف آشپزخانه، به بیرون نپاشد و بر روی کابینت های پایین سینک جاری نگردد. این مساله باعث می شود تا افراد وسعت عمل بیشتری داشته باشند و با خاطری آسوده، به انجام کارهای خود بپردازند. وجود لگن های عمیق و بزرگ در سینک های اخوان نیز، موجب بهبود عملکرد و کارایی آن ها شده،و باز هم رفاه و راحتی افراد در آشپزخانه ها را، دو چندان می نمایند.

نمایندگی سینک اخوان

لازم به ذکر است که سینک ها اخوان از لوازم جانبی بسیار متنوع و مفیدی نیز بهره می برند، و وجود این لوازم جانبی در بسته بندی سینک های اخوان، موجب رفاه و راحتی هر چه بیشتر کاربران می گردد، و انجام بسیاری از کارهای مربوط به شست و شو و پخت و پز را، برای افراد راحت تر و سریع تر می نماید.

نمایندگی اخوان

خوشبختانه سایت اخوان مارکت، این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند، تا با بررسی گزینه های متعدد، و کسب اطلاعات لازم و کافی در خصوص هر یک از محصولات، خریدی آگاهانه و پر سود را تجربه نمایند، و به بالاترین سطح رضایت در خرید کالای مورد نظر خود، دست یابند.

 جهت خرید محصولات سینک اخوان ( فانتزی - نیمه فانتزی - باکسی ) به قسمت سینک اخوان مراجعه فرمایید .

 منبع : نمایندگی اخوان