انتخاب تجهیزات آشپزخانه در فضاهای کوچک و بزرگ

یکی از مهم ترین مولفه هایی که در انتخاب لوازم و تجهیزات به کار رفته در هر آشپزخانه ای، مورد توجه قرار می گیرد، ابعاد و اندازه ی آشپزخانه ی مورد نظر می باشد و هر نوع آشپزخانه ای، ابزار و اشیای خاص خود را، می طلبد. همان طور که می دانید، سینک، اجاق گاز اخوان ، یخچال، فر و هود اخوان ، از اصلی ترین لوازمی هستند که در هر خانه و آشپزخانه ای به کار گرفته می شوند و هر یک از این محصولات، ابعاد و اندازه های خاصی دارند، و فضای مشخصی را در آشپزخانه اشغال می نمایند. در عین حال هر یک از این اشیا عملکرد خاصی را در آشپزخانه انجام می دهند که بیشتر از ظاهر آن ها، اهمیت دارد و هیچ کسی حاضر نیست که به خاطر کوچک بودن آشپزخانه ی خود، از چنین ابزار و تجهیزاتی مفید و کاربردی محروم گردد. در این بخش به نکاتی اشاره خواهیم کرد که رعایت آن ها، در انتخاب اشیا و لوازم آشپزخانه های کوچک ضروری می باشد، و همچنین با امکاناتی آشنا خواهیم شد که آشپزخانه های بزرگ، در اختیار افراد قرار می دهند.

نمایندگی اخوان

برای انتخاب اشیا و لوازم آشپزخانه های کوچک، به چه نکاتی توجه نماییم؟

برای چیدمان اشیا در آشپزخانه های کوچک، باید سعی کنیم تا تمامی ابزار و تجهیزات لازم را، به صورت توکار در بین کابینت ها جای داده و تا جایی که ممکن است از اختصاص فضایی جداگانه به این اشیا خودداری نماییم. برای مثال استفاده از اجاق گازهای رومیزی که بر روی بخشی از کابینت نصب می شوند، استفاده از فر توکار اخوان که در ارتفاع مشخصی و در بین کابینت های عمودی قرار می گیرند، و حتی قرار دادن یخچال در فضایی تعبیه شده در بین کابینت ها، باعث می شود تا شما بتوانید، از حداکثر فضای مفید موجود در آشپزخانه ی خود استفاده نمایید و بیشتری حجم کابینت را در فضای آشپزخانه ی خود داشته باشید.

نکته ی دیگری که در انتخاب اشیا، مهم و ضروری است، انتخاب لوازمی است که بیشترین تعداد کارهای لازم را بریمان انجام می دهند. برای مثال بعضی از فرهای توکار دارای خاصیت یخ زدایی هستند و انتخاب آن ها شاید باعث شود تا افراد از خرید مایکروفر بی نیاز گردند، و بدین ترتیب با داشتن فری توکار به برطرف کردن نیازهای خود بپردازند. همچنین افراد باید بکوشند تا اشیای مورد نظر خود را، در کوچکترین سایز انتخاب کنند و اگر فضا کوچک است به حداقل ها قانع باشند. برای مثال شاید لازم باشد به جای استفاده از سینک های دو لگنه، به استفاده از سینک اخوان های تک لگنه ی عمیق اکتفا نمایند و از گازهای رومیزی با تعداد شعله های کم تر، در آشپزخانه ی خود استفاده کنند.

گاز اخوان

انتخاب اشیا در آشپزخانه های بزرگ و جادار

طبیعی است که هرچه آشپزخانه ی شما بزرگ تر باشد، تمام این محدودیت ها کم تر می شوند و افراد می توانند از مجهزترین و کامل ترین ابزار و تجهیزات مورد نیاز خود، در بزرگ ترین ابعاد بهره مند گردند. آشپزخانه های بزرگ در کنار تمام این ها به شما اجازه می دهند تا فضای غذاخوری خصوصی را نیز، به درون آشپزخانه منتقل نمایید و حتی به تفکیک آشپزخانه ی سردو گرم و ایجاد مطبخ که هر یک را به صورت جداگانه در مقاله ای شرح داده ایم، نیز، بپردازید.

سینک اخوان

خوشبختانه تمامی محصولات اخوان ار تنوع بسیار زیادی برخوردارند، و با در نظر گرفتن شرایط و امکانات مختلف طراحی و ساخته شده اند. افراد با مراجعه به سایت اخوان مارکت می توانند، به بررسی ابعاد و اندازه ها، و امکانات ارائه شده توسط هر یک از این محصولات، بپردازند و با توجه به مساحت آشپزخانه ی خود، نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایند.

شرکت اخوان

جهت خرید محصولات شرکت اخوان هود اخوان ، گاز رومیزی - صفحه ای اخوان ، فر توکار اخوان ، گاز فردار اخوان با کارشناسان اخوان مارکت 09120803014 - 09120803013 تماس حاصل فرمایید .