فر توکار اخوان

قیمت فر توکار اخوان - کاتالوگ فر اخوان 

آشنایی با فر اخوان و انواع مدل های آن


امروزه دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها، تغییرات چشمگیری را متحمل شده است و اکثر افراد ترجیح می دهند تا از ابزار و تجهیزات توکار در محیط آشپزخانه ی خود استفاده نمایند. فر توکار اخوان، از جمله محصولات این شرکت است که به طور ویژه، مورد توجه افراد و متخصصین دکوراسیون داخلی قرار می گیرد، و قابل رقابت با تمام گزینه های خارجی موجود در بازار می باشد. مجموعه فر توکار اخوان از تنوع و زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و در کنار ظاهری لوکس و مدرن، از کیفیت و عملکردی خارق العاده نیز بهره می برد.

خدمات :  فروش فر اخوان - فر توکار اخوانفر برق و گازی اخوانفر برقی اخوانفر گازی اخوانفر تمام برقیفر تمام گازیفر اخوان 

فر اخوانمجموعه فر توکار اخوان


مجموعه فر توکار اخوان، شامل سه مدل "برقی"، "گازی" و "برق و گازی" می باشد و هر یک از این مدل ها، طرفداران خاص خود را دارند. فرهای برقی اخوان، از محبوب ترین و با کیفیت ترین فرهای این مجموعه می باشند، و طبق نظر کارشناسان و متخصصان این رشته، غذاهای پخته شده در فرهای برقی از کیفیت و مرغوبیت بیشتری برخوردارند. فرهای برقی اخوان، مجهز به المنت های حرارتی می باشند و حرارت درون فر به کمک المنت های جای گذاری شده در بالا و پایین این محصول، تامین می شوند. از بزرگ ترین مزایای استفاده از فر برقی اخوان می توان، به آسان بودن نصب و راه اندازی آن ها در آشپزخانه اشاره کرد. این فرها بدون نیاز به شبکه ی گاز شهری و تنها با اتصال دو شاخه به پریز برق، شروع به کار می نمایند.
گزینه ی بعدی، فرهای برق و گازی هستند که بخشی از حرارت درون آن ها توسط یک المنت برقی، و بخشی دیگر توسط شعله های گازی تامین می شود و بسیاری از افراد، استفاده از آن ها را در محیط آشپزخانه ی خود ترجیح می دهند. فرهای برق و گازی نیز، از کیفیت پخت بالایی برخوردارند و غذای پخته شده در درون آن ها بسیار لذیذ و خوش طعم می باشد.
فرهای تماما گازی، آخرین گزینه در بین فرهای توکار اخوان به شمار می آیند و متخصصان، این فرها را، در اولویت آخر خود قرار می دهند. لیکن این بدان معنا نیست که فر توکار گازی اخوان ، از کیفیت و کارایی لازم برخوردار نیستند و عملکرد خوبی ندارند. برخی افراد به دلیل آشنایی دیرینه با فرهای گازی در اجاق گازهای مبله، همچنان این فرها را ترجیح می دهند و از غذای پخته شده در درون فرهای گازی، کاملا راضی می باشند. از جمله محدودیت هایی که فرهای گازی برای افراد به وجود می آورند، ضرورت نزدیکی به شیر گازی مجزا در آشپزخانه می باشد، که البته مساله ی غیر قابل حلی نیست و به راحتی برطرف می شود.

فر اخوان

قطعات و ساختار مجموعه فر اخوان


تمامی فر توکار اخوان ، از قطعات مرغوب ایتالیایی و اسپانیایی ساخته شده اند و همین مساله باعث شده است، تا از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار گردند. استیل و شیشه ی به کار رفته در بدنه ی این محصول بسیار مرغوب و مقاوم بوده و علاوه بر ظاهری زیبا، کیفیتی مثال زدنی را نیز، برای این محصول به همراه می آورند. تمامی فر اخوان ، دارای 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان جم بوده و همچنین مشمول خدمات پس از فروش این شرکت نیز می شوند. تمامی این عوامل، در کنار قیمت بسیار مناسب این محصولات باعث می شوند، تا فرهای توکار اخوان،گزینه ای ایده آل، جهت خریداری و استفاده در آشپزخانه های ایرانی به شمار آیند، و کیفیت و زیبایی را به طور همزمان، برای افراد به ارمغان آورند.

منبع : نمایندگی اخوان

فر توکار : 

(در متون طب سنتی فِرن) یا تاوَن آشپزی گونه‌ای کوره یا اجاق دربسته برای گرمایش، پخت‌وپز یا خشک کردن است. کاربرد اصلی آن در آشپزخانه‌ها و کوزه گری است. فر گازی و فر برقی دو نوع مدرن فر می‌باشند. تاونی که برای حرارت دادن یا در کارهای صنعتی از آنها استفاده می‌شود کوره یا تاون صنعتی نامیده می‌شوند. تاون معمولی یکی از لوازم آشپزی است که معمولاً برای پختن، داغ کردن، کبابی کردن، سرخ کردن یا گرم کردن خوراک بکار می‌رود. از تاون معمولاً برای درست کردن گوشت، نانهای پخته، کیک یا دسرها بهره می‌گیرند.

منبع : ویکی پدیا