سینک اخوان - کد 348

ارزان شد! سینک اخوان - کد 348 بزرگنمایی

نو

سینک اخوان مدل 348

 • سینک اخوان کد 348 
 • خانواده محصول باکسی دست ساز
 1. نوع سینک  توکار
 2.  طول سینک100 سانتی متر
 3.  عرض سینک50 سانتی متر
 4. همراه با سیفون و زیرآب
 5. همراه با قطعات جانبی
 6. ضخامت استیل 1 میلی
 7. تخته گوشت بر شیشه ای + سبد میوه شور تمام استیل + جا مایع 
 8. دارای بست فلزی و نوار جهت آب بندی بهتر
 9. دارای لگن عمیق لگن راست  - لگن چپ 
 10. 10 سال گارانتی شرکت اخوان

جزییات بیشتر

9,461,980 ريال

-18%

11,539,000 ريال

سینک اخوان کد 348


سینک اخوان کد 348 به عنوان سینک ظرفشویی با خصوصیات متمایز یکی از ضروری ترین تجهیزات آشپزخانه است که با ویژگی های خاص و قیمت مناسب عرضه می گردد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید این محصول شاهد عرضه انواع مدل های سینک ظرفشویی در ابعاد و اندازه های گوناگون که متناسب با آشپزخانه های امروزی و مدرن می باشد هستیم.
انتخاب و نصب سینک ظرفشویی مناسب سبب رفاه و آسایش بیشتر در هنگام استفاده از آن با کاربری مناسب برای این وسیله می شود.برای انتخاب سینک ظرفشویی مناسب برای هر آشپزخانه ای توجه به ابعاد و اندازه آشپزخانه حائز اهمیت است. سینک اخوان مدل 348 از انواع سینک های پرطرفدار شرکت اخوان می باشد که در مجموعه سینک های باکسی دست ساز قرار می گیرد. از ویژگی های مناسب این مدل از سینک اخوان بهره مندی از 10 سال گارانتی شرکت اخوان برای این محصول می باشد.


مشخصات ظاهری سینک اخوان کد 348

سینک اخوان مدل 348 علاوه بر زیبایی ظاهری دارای کارکرد گسترده ای در آشپزخانه های مدرن و امروزی می باشد.
این مدل از سینک اخوان با ابعاد 100 سانتی متر در 50 سانتی متر به تولید می رسد از این رو دارای اندازه ای بزرگ و مناسب برای شستشوی مواد غذایی و ظروف بزرگ است.
جنس این مدل از سینک اخوان از استیل مرغوب 1.1 میلی متری می باشد که کیفیت بالایی دارد.
سینک اخوان در این مدل دارای لگن عمیق 20 سانتی متری است که به صورت لگن راست یا لگن چپ ارائه می شود و برای سلایق مختلف و مطابق با انواع کابینت ارائه شده است.
قطعات جانبی از قبیل تخته گوشت بر شیشه ای، سبد میوه شور تمام استیل و جا مایع شیک و متفاوت از جمله ویژگی های مناسب این سینک می باشد که موجب سهولت در شستشوی انواع مواد غذایی می گردد.

سینک اخوان کد 348


کاربرد مناسب سینک اخوان کد 348

برای ساخت این مدل از سینک شرکت اخوان از استیل مرغوب و باکیفیت استفاده شده است که موجب ماندگاری و افزایش طول عمر مفید آن می گردد.
سینک اخوان مدل 348 را می توانید به منظور شستشوی میوه، ظروف و سبزیجات با حجم زیاد نیز مورد استفاده قرار دهید.
برای ساخت سینک اخوان مدل 348 از سیفون و زیر آب به منظور افزایش کارایی و کیفیت محصول استفاده شده است.
برای نصب این سینک در آشپزخانه های مختلف از بست های فلزی و نوارهای مخصوص جهت آب بندی بهتر استفاده می شود که موجب افزایش ماندگاری و دوام آن می گردد.
این سینک ایده آل که متناسب با سبک زندگی امروزی و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز ساخته شده است کیفیت بالایی از لحاظ ساخت و حفظ ویژگی های ظاهری در مدت استفاده دارد. سینک اخوان مدل 348 علاوه بر کارآیی گسترده در آشپزخانه های مختلف تاثیر بسزایی در زیبایی ظاهری و دیزاین آشپزخانه دارد.
سینک اخوان مدل 348 با هدف رفع نیاز خانواده های بزرگ و کوچک به تولید رسیده است که نصب آن بسیار ساده می باشد و به راحتی بر روی کابینت های مختلف به صورت توکار نصب می گردد.

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان

30 سایر محصولات این شاخه: