نماد اعتماد الکترونیکی

فر توکار اخوان 

نمای ظاهری فر اخوان

حتی مدرن ترین آشپزخانه ها ، به محصولاتی برای کامل تر شدن نیاز دارند . اخوان مارکت نمایندگی فروش فر توکار اخوان با گرید مصرفی A و تکنولوژی روز اروپا با عملکرد تمام برقی و برق و گازی .تمامی قطعات ایتالیایی دارای ضمانت اصلی شرکت اخوان  فر به دستگاهی گفته می‌شود در آن غذا را در حالت بسته در هر دمایی که دوست دارید بین 50–300 درجه می...

نمای ظاهری فر اخوان

حتی مدرن ترین آشپزخانه ها ، به محصولاتی برای کامل تر شدن نیاز دارند . اخوان مارکت نمایندگی فروش فر توکار اخوان با گرید مصرفی A و تکنولوژی روز اروپا با عملکرد تمام برقی و برق و گازی .تمامی قطعات ایتالیایی دارای ضمانت اصلی شرکت اخوان  فر به دستگاهی گفته می‌شود در آن غذا را در حالت بسته در هر دمایی که دوست دارید بین 50–300 درجه می‌توان طبخ کرد.فر توکار در انداره‌های مختلف تولید شده‌است در اندازه‌های 56 لیتری 60 لیتری و 70 لیتری. فرهای توکار در نماهای کاملاً استیل (پاک کردنش سخت تره) کاملاً شیشه ای (تمیز کردنش راحت تر) و ترکیبی ار استیل و شیشه (زیبایی منحصز به فرد).  

چشیدن توام با لذت ، به توجه بر اساسی ترین جزئیات فرایند پخت در هر مرحله از طبخ بستگی دارد. چگونگی تهیه مواد اولیه ، آماده سازی غذا به همراه دستورات آشپزی چگونگی سرو کردن و در نهایت لدت بردن از میل نمودن یک غذا به بهینه سازی تمامی عوامل بستگی دارد . مامیخواهیم شما را برای رسیدن به یک تجربه تکرار نشدنی به بهترین و برترین ابزار و تجهیزات مجهز کنیم . 

استیل‌های به کاربرده در نمای ظاهری فر انواع مختلفی دارد استیل آجدار، استیل ساحلی، استیل پولیش. شیشه‌ها تیز در انواع شیشه مشکی، سفید، رفلکتیو و فلکس بکار می‌روند. ماکزیمم دمای سطح شیشه کمتر از 45 درجه سانتیگراد می‌باشد. لعابی استفاده شده در ساخت این فرها لعاب ضدزنگ می‌باشد. فرهای توکار دارای عملکردهای برقی، برقی گازی و فول گازی ساخته شده‌اند.

سبکی نوین در آشپزی با خرید فر توکار اخوان

 • فر برقی دارای المنت می‌باشند که با گرم شدن این المنت‌ها از قسمت بالایی فر بدون هیچ اشعه و امواج ماکرویووی موجب طبخ غذا می‌شود.
 • فرهای گازی نیز با استفاده از شعله پخش کنی که در قسمت پایینی فر هست با استفاده از شعله کار می‌کنند

فرتوکار دارای عملکرد برقی و گازی قسمت بالایی المنت بوده و قسمت پایینی شعله پخش کن گازی می‌باشد.

 • فر توکار دارای فن داکتی حهت یکنواخت کردن حرارت می‌باشد که باعث می‌شود کل نقاط غذا با دمای یکسان طبخ شود.
 • این فرها داری ویژگی خود تمیزکن خودکار الکترونیکی را دارا می‌باشند که دیگر نیازی نیست شما بدنه داخلی آن را تمیز کنید تمامی چربی‌ها به حالت ترد به کف آن ریخته می‌شوند. این نوع فرها دارای 65 برنامه آماده پخت برای انواع گوشت پیتزا شیرینی و … هستند. این فرها دارای تایمر دیجیتالی برای مشخص کردن زمان پایان پخت است. فر توکار مجهز به موتور جوجه کردان است. از ویژگی‌های اصلی فر توکار می‌توان به شلف و ریل تلسکوپی اشاره کرد.

 سنسور طبخ  Food Sensor فر توکار اخوان

برای اولین بار بدون نیاز به باز کردن درب فر میتوانید از پخت انواع گوشت تا آب شدن شکلات را درون فر کنترل کنید . با تکنولوژی Food Sensor فر های اخوان به شما امکان طبخ مطابق سلیقه تان ( خام ، نیم پز و گریل )داده میشود تا گوشت و استیک و حتی تیکه های ظریف سالمون و سبزیجات را پخت نموده و بهترین نتیجه را طبق درخواستتان حاصل نمایید . 

پخت و پز به سبک فر اخوان

در فر های معمولی بر اثر تابش حرارت به صورت مستقیم به مواد غذایی ، طعم اصلی غذا و ویتامین ها از بین رفته و بافت های رویی آن برشته و درون شان مغز پخت نمیشود در صورتی که در فر توکار اخوان حفظ طعم و خاصیت اصلی مواد غذایی با سیستم گرما یکنواخت که به بافت های و ویتامین های موجود در مواد لطمه ای نمیزند و طعم واقعی را به شما ارائه میکند .  

عموم فر ها باتوجه به دمای تنطیم شده فقط به صورت تجربی به شما امکان طبخ گوشت و سایر مواد غذایی را میدهد که نهایت میزان کنترل و کیفیت پخت طبق دستور و نیاز شما بسیار می گردد . در فرتوکار اخوان امکان کنترل نحوه و میزان طبخ گوشت ، ماهی و سبزیجات با تکنولوژی سنسور پخت طبخ نیاز و سلیقه شما . با تکنولوژی پیشرفته فر اخوان میتوان دقیقا همان نقطه از غذا را که به حرارت نیاز دارد گرم نمود تا بهترین نتیجه حاصل گردد . 

درک بهتر از تکنولوژی مدل های فر اخوان

 • تکنولوژی Surroun Cook پخت یکنواخت مواد غذایی 
 • حفظ طعم فیله ماهی با تکنولوژی SteamBoost
 • طعم اصلی موادغذایی با Steam Pro 
 • مغز پخت کردن بهتر استیم با تکنولوژی Steam Crisp 
 • بهره گیری از بخار برای برشته شدن نان و شیرینی با استفاده از Steam Break 
 • نیم پز ، مغز پخت و برشته با Sense Cook 
 • تکنولوژی خود تمیز کننده Easy Self To Clean
 • برنامه یخ زدایی Ice Breaker Program

نمایندگی فروش فر توکار اخوان

بیشتر

زیرشاخه ها

 • فر گاز و برق اخوان

  فر گازی برقی اخوان

  شاید با شنیدن نام فر برق و گاز اخوان دچار تردید شوید و نتوانید عملکرد این فر را به درستی تشخیص دهید؛ زیرا در نظر اول مخاطب نمی‌تواند مشخص کند که کدام قسمت فر با انرژی برق و کدام قسمت با گاز کار می‌کند؟ بسیاری از افراد تصور می‌کنند که عملاً تولید فر برقی گازی اخوان بیهوده است؛ زیرا فرهای برقی نسبت به این نمونه از فرها دارای عملکرد بهتری هستند و به مراتب سرعت عمل بیشتری در پخت غذاهای متنوع دارد. اما در عمل استفاده از دو منبع انرژی بهتر است. در این فرها امکاناتی که نیاز به انرژی الکتریکی دارند با استفاده از انرژی برق شروع به فعالیت می‌کنند. به عنوان مثال جوجه گردان با استفاده از انرژی برق به آرامی درون فر چرخانده می‌شود تا تمامی قسمت‌های مرغ برشته شوند. اما استفاده از گاز در کنار برق این امکان را فراهم کرده است که دمای درون فر متعادل‌تر باشد و هنگام پخت غذا برق کمتری مصرف شود. بنابراین انتخاب و خرید یک فر برق و گاز اخوان از نظر کاهش هزینه برق مصرفی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

  خدمات : فر برقی گازی اخوان - فر برق و گاز اخوان - فروش فر برقی گازی اخوان - قیمت فر برق و گاز اخوان - فر توکار اخوان مدل F22 - فر توکار اخوان مدل F21 - فر توکار اخوان مدل F33

  فر برقی اخوان به دلیل استفاده از یک منبع انرژی دارای طول عمر کمتری نسبت به فر برق و گاز است؛ بنابراین با خرید یک فر برق و گاز مناسب می‌توانید سال‌ها از آن استفاده کنید بدون این که عملکرد فر دچار اختلال شود یا کارایی آن کاهش پیدا کند. فر برقی اخوان غذا را به صورت ترد در میاورد ولی فر گازی اخوان غذا را به صورت آبکی در می آورد . فر گازی برقی اخوان با استفاده از دو عملکرد میتواند برای کسانی مناسب باشد که برای اولین بار اقدام به خرید فر میکنند . این دو عملکرد شمارا برای پخت بهترین غذا ها همراهی میکند .

  فر توکار اخوان

  فر توکار برقی یا فر گازی 

  یکی از مشکلاتی که هنگام دیزاین فضای آشپزخانه پیش روی افراد گوناگون قرار دارد انتخاب و خرید فر توکار اخوان مناسب است. شما می‌توانید با هر سلیقه‌ای که دارید از بین فرهای توکار، فرهای معمولی، فر برق و گاز اخوان و حتی سایر وسایل پخت و پخت مانند تستر و ماکروفر گزینه دلخواهتان را انتخاب و خریداری نمایید. فر معمولی نیاز به فضای زیادی جهت استفاده دارد و معمولاً به همراه اجاق گاز عرضه می‌شود. بنابراین هنگام خرید یک فر گاز باید فضای کافی را جهت استفاده از آن در نظر داشته باشید.
  اما در صورتی که آشپزخانه منزلتان جمع وجور است و استفاده از فرگاز معمولی سبب می‌شود که فضای آشپزخانه باز هم کوچک‌تر شود ممکن است نتوانید به خوبی از فر استفاده کنید؛ زیرا درب آن ممکن است به درستی باز نشود و در محاصره سایر وسایل قرار داشته باشد. به گونه‌ای که استفاده از آن را فراموش کنید و از وسایل جدیدتری مانند توستر یا ما کروفر کمک بگیرید. اگر تصور می‌کنید با خرید این وسایل برقی مشکلات حل شده‌اند سخت در اشتباه هستید؛ زیرا تستر فضای کمی جهت پخت و پز غذاها در اختیار شما قرار می‌دهد و برنامه‌های تنظیم پخت آن نیز محدود است. ما کروفر نیز سرشار از اشعه‌های سرطان‌زا است که سلامتی شما را به خطر می‌اندازد.
  در این مرحله بهترین راه حل انتخاب و خرید یک فر برق و گاز اخوان توکار است. این فر به صورت توکار درون کابینت‌های آشپزخانه قرار می‌گیرد و جزئی از آن‌ها می‌شود. بنابراین بدون این که فضای زیادی از آشپزخانه اشغال شود می‌توانید مالک یک فر مناسب شوید.
  فر برق و گاز تولید شده توسط کمپانی اخوان از شعله پخش کن گازی و گریل برقی برخوردار است. بنابراین غذاها درون این فر مغز پخت می‌شوند و روی آن‌ها نیز همانند غذاهای کتاب آشپزی به خوبی گریل و برشته می‌شود. کلیه قطعات این فر برق و گاز اخوان از جنس ایتالیایی هستند و دارای طول عمر زیادی می‌باشند. بنابراین هنگام استفاده از این فر نگرانی از بابت خرابی ناگهانی آن نخواهید داشت.درب شیشه‌ای طراحی شده برای فر نیز غذاهای در حال پخت را به خوبی به نمایش می‌گذارد و از مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما برخوردار است. همچنین دستگیره مناسب طراحی شده بر روی درب باز و بسته کردن آن را هنگام آشپزی ساده‌تر می‌کند.

  آدرس نمایندگی فروش فر برق گاز اخوان در : 

  تهران - مشهد - اصفهان - کرج - شبراز - تبریز - اهواز - قم - کرمانشاه - ارومیه - شهریار - کرمان - رشت - بندرعباس - همدان - زاهدان - یزد - قزوین - اراک - اسلامشهر - بهارستان - بابل - زنجان - خرم اباد - ساری - گرگان - نیشابور - نیشابور - سنندج - دزفول - آمل - ملارد - کاشان - خوی - قدس - رفسنجان - سبزوار - آبادان - مراغه - بیرجند - میناب - مرند - البرز - ایلام - زابل - بوشهر 

  نمایندگی فر گازی برقی اخوان

 • فر برقی اخوان

  فر برقی اخوان

  فر برقی اخوان در رده فرهای توکار جای دارد که با جانمایی دقیق در بین کابینت‌های آشپزخانه قرار می‌گیرد. این فر با توجه به این که به صورت توکار طراحی شده است فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. بنابراین اگر در یک خانه آپارتمانی زندگی می‌کنید نیز می‌توانید از این فر برقی جهت پخت پز استفاده کنید.درب جلویی فر توکار برقی اخوان در دو نوع شیشه‌ای و استیل طراحی شده است. اگر وسایلی که جهت دیزاین آشپزخانه انتخاب کرده‌اید به رنگ نقره‌ای یا سیلور هستند، بهتر است از فرهای برقی با درب طراحی شده استیل استفاده کنید.اما فرهای برقی با درب شیشه‌ای بیشتر جهت آشپزخانه‌هایی که دارای دیزاین مدرن هستند و از رنگ بندی‌های متنوعی در آنها استفاده شده است مناسب خواهند بود.

  خدمات : فر برقی اخوان - فر توکار اخوان - فر اخوان - قیمت فر برقی اخوان - نمایندگی فر برقی اخوان - فر برقی F 35 اخوان - فر توکار F25 اخوان - فر برقی F20 اخوان

  فر برقی اخوان و بی‌نیازی از ماکروفرهای خطرناک


  با وجود این که فر برقی اخوان تنها با استفاده از المنت‌های طراحی شده بافت مواد غذایی را نرم می‌کند و به آرامی آن‌ها را می‌پزد، هیچ ضرر و زیانی برای بدن نخواهد داشت. در صورتی که مواد غذایی که درون ماکروفر پخته می‌شوند کلیه اشعه‌های مضر موجود درون دستگاه را جذب می‌کند و دیر یا زود با مصرف مواد غذایی پخته شده درون ماکروفر باید به استقبال بیماری‌های نادری مانند سرطان‌های رایج دستگاه گوارشی و... بروید.
  اگر تصور می‌کنید که مواد غذایی را می‌توانید تنها درون تسترهای گوناگون و ماکروفرهای پیشرفته یخ زدایی کنید سخت در اشتباه هستید؛ زیرا فر برقی اخوان به عنوان یک فر پیشرفته با بهترین کیفیت ممکن مواد غذایی منجمد را یخ زدایی می‌کند. به گونه‌ای که وقتی نان یخ زده را درون فر قرار می‌دهید بعد از چند دقیقه بوی نان تازه کل فضای خانه را پر می‌کند.ماکروفر حکم آشپزی را دارد که باید چند دقیقه دیگر یک غذا را تحویل مشتری بدهد و با حول و عجله فراوان غذا را می‌پزد و به کیفیت و طمع آن به هیچ عنوان فکر نمی‌کند.در صورتی که فر برقی همانند یک آشپز خبره با کمترین مواد اولیه یک غذای بی‌نظیر را به شما تحویل می‌دهد و طعم این غذا برای همیشه در ذهنتان ماندگار خواهد بود.

  فر برقی اخوان


  یک جوجه خوشمزه با یک جوجه گردان فر برقی اخوان


  درون فر برقی اخوان یک جوجه گردان تعبیه شده است تا زمانی که هوس تهیه یک جوجه خوش طعم و لذیذ را داشتید آرزوی شما را برآورده کند. این جوجه گردان به آرامی درون فر حرکت می‌کند و با وجود حسگر پخت طراحی شده در فر برقی زمان آماده شدن غذا تعیین می‌شود. با وجود این حسگر و حرکت آرام جوجه گردن نگرانی از بابت سوختن یا خام ماندن جوجه درون فر نخواهید داشت و پس از چند دقیقه می‌توانید یک جوجه مجلسی خوش عطر و طعم را جهت یک شام صمیمی خانوادگی آماده کنید.
  حرارت درون این فر برقی به گونه‌ای پخش می‌شود که هر برنامه‌ای را که جهت پخش غذای دلخواهتان تنظیم کنید تمام قسمت های غذا به طور کاملاً یکنواخت و با بهترین کیفیت پخته می‌شوند. درب شیشه‌ای طراحی شده برای فر برقی از دوام مناسبی برخوردار است و در برابر گرم و سرد شدن دمای فر دچار شکستگی نمی‌شود. همچنین با وجود این درب شیشه‌ای می‌توانید مراحل پخت غذا را نظاره‌گر باشید و از آماده شدن غذای مورد علاقه‌تان لذت ببرید. برای استفاده از این فر توکار اخوان کافی است یک فضای خالی بین کابینت‌ها در نظر بگیرید و به یک پریز برق نیز دسترسی داشته باشید تا بتوانید از فر مد نظر جهت پخت و پز در طول روز استفاده کنید.

  فروش فر توکار برقی اخوان در :

  تهران - مشهد - اصفهان - کرج - شبراز - تبریز - اهواز - قم - کرمانشاه - ارومیه - شهریار - کرمان - رشت - بندرعباس - همدان - زاهدان - یزد - قزوین - اراک - اسلامشهر - بهارستان - بابل - زنجان - خرم اباد - ساری - گرگان - نیشابور - نیشابور - سنندج - دزفول - آمل - ملارد - کاشان - خوی - قدس - رفسنجان - سبزوار - آبادان - مراغه - بیرجند - میناب - مرند - البرز - ایلام - زابل - بوشهر 

  نمایندگی فر برقی اخوان

 • فر گازی اخوان

  فر گازی اخوان


  فر گازی اخوان در حقیقت یک فر جمع و جور توکار است که در کنار سایر وسایل آشپزخانه درون قسمتی از کابینت‌ها تعبیه می‌شود تا محدودیتی در فضای آشپزخانه جهت پخت و پز مواد غذایی ایجاد نشود. این فر با استفاده از بهترین مواد اولیه مانند شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی طراحی و عرضه شده است و با استفاده از انرژی گاز می‌تواند یک غذای خوش طعم را جهت پذیرایی از میهمانان آماده کند.با توجه به این که پریزهای برق را می‌توان در هر قسمتی از آشپزخانه تعبیه کرد اما لوله گاز هنگام استفاده محدودیت‌های زیادی به همراه دارد، بنابراین بسیاری از افراد انتخاب فر برقی را ترجیح می‌دهند.
  شاید در نگاه اول دسترس پذیری به انرژی مهم‌ترین اولویت باشد؛ اما مصرف انرژی برق درون فر به مراتب بیشتر از گاز است و هزینه‌ای نیز که بابت آن دریافت می‌شود گران‌تر است.انتخاب فر گازی اخوان برای افرادی مناسب است که جهت لوله‌کشی گاز درون آشپزخانه محدودیتی ندارند و علاقه‌مند هستند که هر روز غذاهای خوشمزه‌ای را با صرف کمترین انرژی تدارک ببینند و در کار خانواده نوش جان کنند.

  خدمات :  قیمت فر گازی اخوان - فروش فر گازی اخوان - فر توکار اخوان - فر اخوان - مدل فر گازی اخوان - فر توکار اخوان مدل F28 - فر اخوان مدل  F 28فر توکار اخوان کد 28

  مزایای استفاده از فر گازی اخوان


  از نظر بسیاری از افراد مصرف انرژی کم فر گازی اخوان دلیل قانع کننده‌ی به نظر نمی‌رسد! بنابراین باز هم در بین گزینه‌های متعددی که تحت عنوان فر برقی اخوان ، فر گاز و برق اخوان و... در بازار عرضه شده‌اند دچار سردرگمی هستند و نمی‌توانند یک گزینه را جهت خرید نهایی‌شان انتخاب کنند.فر گازی غذاها را به گونه‌ای تهیه می‌کند که از بافت نرم آن‌ها لذت می‌برید. بنابراین حتی کودکان نیز می‌توانند غذاهایی که درون این فر پخته شده است را با لذت نوش جان کنند. در صورتی که فرهای دیگر با سرعت بیشتری غذا را تهیه می‌کنند و ممکن است بافت غذا سفت‌تر باشد و به راحتی قابل جویدن نباشد.
  فر گازی اخوان مطابق فرهای قدیمی طراحی شده است و از انرژی گاز جهت پخت غذاهای متنوع استفاده می‌کند بنابراین به سرعت دمای درون فر افزایش پیدا می‌کند و در مدت زمانی کوتاهی درجه حرارت آن به حد نرمال می‌رسد. در صورتی که در فرهای دیگر باید مدت طولانی‌تری منتظر باشید تا المنت‌های طراحی شده گرم شوند و دمای فر به حد متعادل برسد.این فر ساده است و همانند سایر فرها از تنوع بالایی برخوردار نیست. بنابراین اگر روحیه تنوع‌طلبی دارید و باید جهت خرید یک فر توکار مناسب زیر و بم تمام فرهای بازار را مشاهده کنید. بهتر است گزینه دیگری را جهت استفاده مد نظر قرار دهید.
  اما اگر علاقهمند هستید یک فر با دوام و با کیفیت را جهت پخت و پز خریداری کنید می‌توانید یک فر گازی اخوان را مد نظر داشته باشید. این فر با وجود طراحی ساده از اجزای بسیار با کیفیتی برخوردار است و طول عمر بیشتری نسبت به فرهای دیگر دارد.همچنین با توجه به طراحی ساده این فر و قطعات استفاده شده در آن عیب یابی و تعمیر فر گازی توکار با سرعت بیشتر و هزینه مناسب‌تری انجام می‌شود. درب شیشه‌ای طراحی شده برای این فر گازی کلیه مراحل پخت غذا را به نمایش می‌گذارد تا بتوانید در هر مرحله فرآیند آماده شدن غذا را مشاهده کنید. این شیشه در برابر حرارت از مقاومت بالایی برخوردار است و در اثر افزایش دما دچار شکستگی یا ترک خوردگی نمی‌شود. تایمر تاچ اسکرین زمان باقی مانده تا آماده شدن غذا را به شما نمایش می‌دهد و دکمه‌های قابلیت تنظیم دما امکان پخت غذاهای متنوع را با تنظیمات دلخواه برای کاربر فراهم می‌کنند.

  آدرس نمایندگی فروش فر گازی  اخوان در : 

  تهران - مشهد - اصفهان - کرج - شبراز - تبریز - اهواز - قم - کرمانشاه - ارومیه - شهریار - کرمان - رشت - بندرعباس - همدان - زاهدان - یزد - قزوین - اراک - اسلامشهر - بهارستان - بابل - زنجان - خرم اباد - ساری - گرگان - نیشابور - نیشابور - سنندج - دزفول - آمل - ملارد - کاشان - خوی - قدس - رفسنجان - سبزوار - آبادان - مراغه - بیرجند - میناب - مرند - البرز - ایلام - زابل - بوشهر 

  نمایندگی فر گازی اخوان 

 • کارکرد: گاز و برقنمای ظاهری : استیل 

  11,841,900 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر اخوان کد F3    نوع : گاز و برق - شیشه و استیل - توکار      دانلود دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی متر فر اخوان مدل F3طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر  عمق فر 55 سانتی مترنمای شیشه - استیل با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه...

  68,451,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر اخوان کد F4    نوع : گاز و برق - شیشه و استیل - توکار      دانلود دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی متر فر اخوان مدل F4طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر عمق فر 55 سانتی مترنمای شیشه - استیل با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردان...

  67,493,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر اخوان کد F5   نوع : گاز و برق - شیشه ای - توکار        دانلود دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان مدل F5 طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر  عمق فر 55 سانتی مترنمای شیشه ای با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهر به موتور جوجه گردان...

  68,331,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار اخوان مدل F7    نوع : گاز و برق - شیشه ای - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان مدل F7 طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر  عمق فر 55 سانتی مترنمای شیشه ای  با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر...

  6,847,000 ريال تماس بگیرید
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • فر توکار اخوان مدل F8    نوع : گاز و برق - شیشه ای - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان مدل F8 نمای فر شیشه  طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر  عمق فر 55 سانتی متربا کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی  دارای شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردان دارای...

  70,722,000 ريال تماس بگیرید
  بیشتر
  تماس بگیرید
 •  فر توکار اخوان مدل F11

  67,076,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •    نوع : گاز و برق - شیشه و استیل - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان مدل F12 نمای شیشه-استیل  با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر دیجیتالی با قابلیت برنامه قابلیت برنامه ریزی با شیلنگ ایمنی...

  67,076,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار اخوان مدل F13    نوع : گاز و برق - شیشه و استیل - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان کد F13  طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر  عمق فر 55 سانتی متر نمای شیشه-استیل با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گاز  مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر...

  67,326,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •    نوع : گاز و برق - شیشه و استیل - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان مدل F15 نمای شیشه-استیل با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی  مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر دیجیتالی با قابلیت تنظیم برنامه پخت  با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر...

  67,525,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر اخوان F16    نوع : گاز و برق - شیشه ای - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی متر فر اخوان مدل F16طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر  عمق فر 55 سانتی مترنمای شیشه مشکی با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی  مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین...

  71,829,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • نوع : گاز و برق - شیشه و استیل - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی متر فر اخوان مدل F17طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر  عمق فر 55 سانتی مترنمای شیشه - استیل با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی  مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر دیجیتالی با قابلیت برنامه پخت...

  67,541,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار اخوان مدل F18ابعاد:55*60*60 سانتی متر نمای شیشه سفید با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی  مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه با 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان جم

  73,471,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •    نوع : برقی - شیشه ای - توکار     دانلود دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی متر    فر اخوان مدل F19 طول فر60 سانتی متر      عرض فر 60 سانتی متر     عمق فر 55 سانتی متر    نمای شیشه مشکی با کارکرده تمام برقی - دارای...

  69,967,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •    نوع : برقی - شیشه ای - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی مترنمای شیشه مشکی ابزار خورده  با کارکرده تمام برقی -دارای چهار المنت مجهز به موتور جوجه گردان تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت  فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت شلف  حسگر پخت برنامه یخ زدایی با 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان جم

  95,961,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار اخوان مدل F21ابعاد : 55*60*60 سانتی متر با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی  مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم برنامه پخت دارای فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت  دارای شلف با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوبل دو زمانه  با 20...

  83,345,000 ريال با ریل تلسکوپی
  بیشتر
  با ریل تلسکوپی
 •    نوع : گاز و برق - شیشه و استیل - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان مدل  F22  طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر  عمق فر 55 سانتی مترنمای شیشه مشکی - استیل با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی  مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ...

  85,308,000 ريال با ریل تلسکوپی
  بیشتر
  با ریل تلسکوپی
 •    نوع : گاز و برق - شیشه ای - توکار        دانلود دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی متر فر اخوان مدلF23نمای شیشه مشکی با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی  مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم برنامه پخت دارای فن داکتی...

  85,215,089 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •     نوع : گاز و برق - شیشه و استیل - توکار     دانلود دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان مدل F24 نمای شیشه مشکی-استیل  با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی  مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم برنامه پخت دارای فن...

  78,667,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • نوع : برقی - شیشه ای - توکار  دانلود دفترچه راهنما طول فر 60cm عرض فر 60cm عمق فر 55cmنمای شیشه مشکی ابزار خورده آیینه ای با کارکرد تمام برقی دارای چهار المنت  مجهز به مو تور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم برنامه 8 پخت دارای فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت  دارای شلف و ریل...

  93,579,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار اخوان مدل F26ابعاد:55*60*60 سانتی متر      دانلود دفترچه راهنما نمای شیشه رفلکتیو هلالی لبه استیل با کارکرده تمام برقی -دارای چهار المنت موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت دارای فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت داخل فر دارای شلف به همراه ریل تلسکوپی دارای حسگر پخت دارای...

  100,051,564 ريال تماس بگیرید
  بیشتر
  تماس بگیرید
 •    نوع : برقی - شیشه و استیل - توکار      دانلود دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی مترنمای شیشه-استیل هلالی با کارکرد تمام برقی دارای چهار المنت موتور جوجه گردان  دارای تایمر تمام تاج اسکرین با قابلیت تنظیم ١٢ برنامه پخت فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت دارای شلف به همراه ریل...

  95,651,000 ريال تماس بگیرید
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • فر  اخوان مدل F28     نوع : گازی - شیشه ای - توکار     دانلود دفترچه راهنماابعاد :55*60*60 سانتی مترفر اخوان کد F28 طول  فر 60سانتی متر عرض فر 60سانتی متر عمق فر 60سانتی مترنمای شیشه ای  با کارکرده تمام گازی  دارای گریل و شعله پخش کن گازی دارای تایمر تاچ...

  73,003,151 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •    نوع : برقی - شیشه هلالی - توکار     دانلود دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی مترنمای شیشه مشکی هلالی با کارکرد تمام برقی دارای چهار المنت مجهز به موتور جوجه گردان  تایمر تمام تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت شلف به همراه ریل...

  95,430,000 ريال تماس بگیرید
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • فر توکار اخوان مدل F30ابعاد : 55*60*60 سانتی متر نمای شیشه ای با کارکرده تمام برقی - دارای سه المنت مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 8 برنامه پخت دارای فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت دارای شلف  دارای حسگر پخت  برنامه یخ زدایی با 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان جم

  89,383,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •    نوع : برقی - شیشه ای - توکار      دانلود دفترچه راهنماطول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر عمق فر 55 سانتی مترنمای شیشه سفید پنل هلالی سفید  با کارکرد تمام برقی دارای چهار المنت  دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت دارای فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن...

  97,526,000 ريال تماس بگیرید
  بیشتر
  تماس بگیرید
 •    نوع : گاز و برق - شیشه ای - توکار    دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی متر   نمای شیشه سفید و پنل هلالی سفید  گریل برقی و شعله پخش کن گازی  موتور جوجه گردان تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم برنامه پخت فن داکتی داخلی  شلف به همراه ریل تلسکوپی با شیلنگ ایمنی استنلس...

  85,996,755 ريال تماس بگیرید
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • فر اخوان مدل F34    نوع : گاز و برق - شیشه ای - توکار      دانلود دفترچه راهنماابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان مدل F34  طول فر 60 سانتی متر عرض فر 60 سانتی متر عمق فر 55 سانتی مترنمای شیشه مشکی نمای شیشه مشکی پنل هلالی مشکی  با کارکرد گاز و برق دارای گریل برقی و شعله پخش کن...

  89,983,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار اخوان مدل F35ابعاد:55*60*60 سانتی متر نمای شیشه رفلکتیو و استیل مجهز به درب اتوماتیک با کارکرده تمام برقی -دارای چهار المنت مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت دارای فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت داخل فر دارای شلف به همراه ریل تلسکوپی دارای حسگر پخت دارای برنامه یخ زدایی با 20 ماه...

  109,176,752 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر اخوان مدل F36    نوع : برقی - شیشه ای - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان کد F36نمای شیشه مشکی ابزار خورده  با کارکرده تمام برقی -دارای چهار المنت مجهز به موتور جوجه گردان تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت  فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت شلف به همراه ریل...

  103,233,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر اخوان مدل F38    نوع : برقی - شیشه ای -استیل - توکار    ابعاد : 55*60*60 سانتی مترفر اخوان مدل F38نمای شیشه مشکی استیل  با کارکرده تمام برقی -دارای چهار المنت مجهز به موتور جوجه گردان تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت  فن داکتی داخلی جهت یکنواخت کردن حرارت شلف به...

  95,912,000 ريال جدید
  بیشتر
  جدید
 • فر توکار برقی اخوان مدل F39 نمای شیشه و پنل مشکی چاپ آینه ای دارای چهار المنت مجهز به موتور جوجه گردون مجهز تایمر تاچ اسکرین با قابلیت 12 برنامه پخت دارای فن داکتی جهت یک نواخت کردن حرارت دارای شلف به همراه ریل تلسکوپی دارای حسگر پخت دارای برنامه یخ زدایی قابلیت باز شدن درب به صورت دستی و الکترونیکی باز شدن درب فر به صورت افقی طول فر 60 CM عرض فر 60 CM...

  94,693,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •    نوع : برقی - شیشه ای - توکار    ابعاد: 55*60*60نمای شیشه مشکی ابزار خورده با کارکرد تمام برقی (دارای چهار المنت) مجهز به جوجه گردان و سینی پیتزا پز دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت ظرفیت 70 لیتر دارای شلف استیک پز دارای Meat Probe (حسگر پخت) دارای Defrost Program (برنامه یخ...

  108,489,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  نوع : برقی - شیشه ای - توکار ابعاد: 55*60*60نمای شیشه مشکی با کارکرد تمام برقی (دارای چهار المنت) مجهز به جوجه گردان  دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت ظرفیت 70 لیتر دارای Meat Probe (حسگر پخت) دارای Defrost Program (برنامه یخ زدایی) دارای فن کانوکشن دارای فن داکتی Blower Duct Fan، جهت خنک کردن...

  92,191,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  نوع : برقی - شیشه ای - توکار ابعاد: 55*60*60نمای شیشه مشکی به همراه قاب استیل با کارکرد تمام برقی (دارای چهار المنت) مجهز به جوجه گردان دارای 2 سینی پیتزا پز دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم 12 برنامه پخت ظرفیت 70 لیتر دارای شلف استیک پز دارای Meat Probe (حسگر پخت) دارای Defrost Program (برنامه یخ زدایی)...

  104,671,000 ريال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف