نماد اعتماد الکترونیکی

اجاق گاز مبله اخوان 

اجاق گاز فردار اخوان


اجاق گاز فردار و یا اجاق گاز مبله، همان اجاق گازهایی هستند که در اکثر خانه های نسل قبل دیده می شدند و پیش از روی کار آمدن اجاق گازهای رومیزی و انواع فرهای توکار، در اکثر منازل مسکونی، مورد استفاده قرار می گرفتند. شرکت اخوان، دارای مجموعه ای کامل از انواع جاق گازهای فردار می باشد که نه تنها از ظاهری لوکس و مدرن، که از کیفیت و عملکردی فوق الع...

اجاق گاز فردار اخوان


اجاق گاز فردار و یا اجاق گاز مبله، همان اجاق گازهایی هستند که در اکثر خانه های نسل قبل دیده می شدند و پیش از روی کار آمدن اجاق گازهای رومیزی و انواع فرهای توکار، در اکثر منازل مسکونی، مورد استفاده قرار می گرفتند. شرکت اخوان، دارای مجموعه ای کامل از انواع جاق گازهای فردار می باشد که نه تنها از ظاهری لوکس و مدرن، که از کیفیت و عملکردی فوق العاده نیز بهره می برند و به راحتی پاسخگوی نیاز خانواده ها در هر تعدادی می باشند. انواع اجاق گاز فردار اخوان، امروزه نیز در بسیاری از خانه های مدرن و جدید مورد استفاده قرار می گیرند و به خاطر داشتن دوام و ماندگاری بسیار زیاد، با استقبال چشمگیری از طرف کاربران مواجه می گردند.

خدمات : فروش گاز فردار اخوان - اجاق گاز فردار اخوان - اجاق گاز مبله اخوان - گاز مبله اخوان - گاز اخوان - قیمت گاز M8 edtr اخوان - قیمت اجاق M9 edtr اخوان - قیمت اجاق گاز M10 edtr اخوانقیمت اجاق گاز M11 edtr اخوان

گاز فردار اخوان


قیمت اجاق گاز فردار اخوان


اجاق گاز فردار اخوان ، به صورت کاملا مدرن و مطابق با استانداردهای روز دنیا، طراحی و ساخته شده اند و استفاده از استیل خش دار مرغوب در ساخت آن ها، موجب زیباتر شدن این محصولات در کنار افزایش دوام و ماندگاریشان شده است. انواع اجاق گاز فردار اخوان، در رنگ های استیل نقره ای و سفید ساخته می شوند و بدین ترتیب در هر آشپزخانه ای مورد استفاده قرار گرفته و با دکوراسیون داخلی آن جا سازگار و هماهنگ می شوند. شیشه ی به کار رفته در درب فر، از نوع سه لایه و مقاوم در برابر حرارت بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. شبکه ی چدنی موجود در بین سرشعله های بسیار ظریف و زیبا بوده و در عین حال از مقاوت و استحکامی فوق العاده بهره می برد. همچنین دستگیره ی موجود بر روی درب فر، سرشعله ها، دکمه ها و ولوم ها و دیگر بخش های موجود در این اجاق گازها نیز، به صورت کاملا ماهرانه طراحی و ساخته شده اند و روی هم رفته، محصولی ایده آل را برای استفاده در آشپزخانه ها پدید می آورند.


ویژگی های فنی اجاق گازهای فردار اخوان


در درجه ی اول لازم است بدانید که اجاق گاز مبله اخوان نیز، همچون دیگر محصولات این شرکت، از قطعات و لوازم جانبی اصل و مرغوب ساخته شده اند و همین مساله باعث شده است تا اجاق گازهای مبله ی اخوان، با نمونه های مشابه خارجی که در بازار دیده می شوند، رقابت نمایند. سرشعله های موجود در این محصولات ایتالیایی بوده و از برند SABAF ایتالیا می باشند. دارا بودن فندک مجزا برای هر ولوم، تایمر دیجیتالی قابل برنامه ریزی، سیستم قطع گاز در مواقع ضروری، و همچنین مجهز بودن به سیخ جوجه گردان، گریل و فرگازی و ریل تلسکوپی در این محصواتل نیز، از دیگر ویژگی هایی هستند که اجاق گازهای فردار اخوان را بسیار پر طرفدارتر نموده اند. فرهای موجود در این اجاق گازها، دارای فناوری ایزی سلف کلین بوده و مجهز به فن سیرکوله داخلی و فن خنک کننده نیز می باشند و همین ویژگی ها باعث شده اند، تا استفاده از این فرها بسیار آسان تر و لذت بخش تر گردد.

برای آشنایی بیشتر با انواع اجاق گاز فردار اخوان، به اخوان مارکت مراجعه نموده و ضمن کسب اطلاعات کافی در خصوص هر یک از مدل ها، خریدی آسان و مطمئن را نیز تجربه نمایید. با خرید از اخوان مارکت می توانید، از تخفیفات ویژه ی این سایت معتبر نیز برخوردار شده و از گارانتی اصلی شرکت اخوان جم نیز بهره ببرید.

گارانتی شرکت اخوان

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف