نماد اعتماد الکترونیکی

این سایت اولین و جامع ترین سایت فروش اینترنتی فروش محصولات اخوان ( سینک ظرفشوئی , گاز رومیزی , فر , هود , گاز مبله , شیرآلات )
ما با فروش مستقیم محصولات بدون واسطه باعث شده شما تمامی سفارشات خود را با بیشترین درصد تخفیف و در کمترین زمان ممکن درب منزل دریافت کنید. این فروشگاه در سال 95 فعالیت اصلی خود را شروع کرده و توسط صادق ابراهیمی اصل برنامه ریزی شده و تا به امروز یکی از موفق ترین فروشگاه های میباشد

این فروشگاه به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی فروش سینک ظرفشویی در کشور مطرح میباشد که با فروش حدود ٥٠٠ مدل سینک به هر نوع سلیقه ای و نیاز مشتری پاسخگو میباشد. همچنین شرکت اخوان با طراحی و تولید بیش از ١٥٠ مدل اجاق گاز صفحه ای در کشور پیشرو در طراحی و تولید این محصول بوده است. هود های اخوان در انواع مدل های زیرکابینتی ، شومینه ای ، مورب با مکش های قوی کم صدا مطابق با نیاز و هر سلیقه ای طراحی شده است .

اجاق گاز های مبله اخوان با گرید مصرف انرژی A تنها رقیب محصولات مشابه ایتالیایی در اختیار هموطنان عزیز قرار داده است. با دستیابی به این دانش و تکنولوزی نه تنها از خروج ارز و پرداخت مبالغ هنگفت توسط مصرف کنندگان بابت خرید محصولات خارجی جلوگیری نموده , بلکه محصولات برتر را مقرون به صرفه در اختیار آنان قرار داده است و همچنین در آینده نزدیک با صادرات این محصولات موجبات ارز آوری بیشتر را برای کشور عزیزمان فراهم می نماید.

سایت رسمی شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم  www.akhavan.ir