قوانین اخوان مارکت

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اخوان مارکت  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اخوان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ثبت و پردازش سفارش 

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه اخوان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه اینترنتی اخوان به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور و در قالب ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اخوان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اخوان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

فروشگاه اخوان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اخوان محفوظ است.

ارسال کالا

بعد از ثبت سقارش کالای خریداری شده در اسرع وقت ارسال میگردد در تهران حداکثر 48 ساعت بعد و سایر شهرستان ها حداکثر تا 4 روز کاری ارسال میگردد اجناس در تهران تا درب منزل ارسال میشود دز سایر شهر ها از طریق باربری و کرایه در هر شرایط به عهده مشتری میباشد اخوان مارکت در تمام حالات سعی بر این دارد که هزینه مشتری به حداقل برسد بنابراین سعی میکنیم ارسال سریع تر و کم هزینه تر باشد. 

برای مشتریان شهرستان محصول سفارش داده در اولین فرصت به باربری تحویل داده شده و به شماره مشتری شماره بارنامه و محل تخلیه بار پیامک میشود و بعد از مشتریان بایستی سفارش خود را از باربری پیگیری کنند و اخوان مارکت هیچ مسئولیتی در پیگیری سفارشات ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه اخوان همواره نهایت تلاش و دقت خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، اگر ارسال توسط وسایط نقلیه فروشگاه اخوان انجام شود، در صورت بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل، تمامی خسارت بر عهده فروشگاه اخوان است اما در صورت تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه و یا ایمیل) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اخوان تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل به هیچ وجه به اخوان مارکت مربوط نبوده و خریدار هنگام خرید تمامی این شرایط را قبول کرده است 

مرجوعی کالا خریداری شده 

لطفا در انتخاب کالای خریداری شده دقت فرمایید محصول زمانی مرجوع داده میشود که نصب نشده ، کارتن سالم و کلیه متلقات محصول صحیح و سالم باشد . در ضمن از مبلغ کالای مورد نظر 10 درصد کسر  میشود و الباقی مبلغ عودت داده میشود.

تغییرات در محصولات 

تمام تلاش ما این بوده که از صحت اطلاعات موجود در زمان تایپ و انتشار مطمئن شویم به دلیل توسعه و نوآوری های پی در پی ، حق تغییر اطلاعات فنی بدون هیچ گونه اطلاع قبلی برای اخوان محفوظ است . تفاوت های احتمالی موجود در رنگ ناشی از محدودیت های عکاسی میباشد .