نماد اعتماد الکترونیکی

هود زیر کابینتی اخوان  

هود زیر کابینتی اشپزخانه

هود زیر کابینتی اخوان جهت استفاده در آپارتمان‌هایی که فضای کافی جهت نصب هودهای بزرگ ندارند مناسب است. این هود در قسمت زیرین کابینت و در بالای گاز نصب می‌شود و هنگام سرخ کردن پیاز داغ و پختن غذاهای متنوع بوی آن‌ها را از فضای آشپزخانه خارج می‌کند.بنابراین اگر در یک آپارتمان نقلی و جمع و جور زندگی می‌کنید و هر روز مجبو...

هود زیر کابینتی اشپزخانه

هود زیر کابینتی اخوان جهت استفاده در آپارتمان‌هایی که فضای کافی جهت نصب هودهای بزرگ ندارند مناسب است. این هود در قسمت زیرین کابینت و در بالای گاز نصب می‌شود و هنگام سرخ کردن پیاز داغ و پختن غذاهای متنوع بوی آن‌ها را از فضای آشپزخانه خارج می‌کند.بنابراین اگر در یک آپارتمان نقلی و جمع و جور زندگی می‌کنید و هر روز مجبور هستید بوی غذاهای پخته شده را در تمام فضای خانه تحمل کنید، بهترین گزینه خرید این هود و نصب آن در کنار کابینت‌های طراحی شده در آشپزخانه است. در قسمت رویی هود زیر کابینتی اخوان دکمه‌هایی جهت روشن و خاموش شدن طراحی شده است؛ بنابراین هنگام نیاز می‌توانید تنها با زدن یک دکمه هود را روشن کنید تا با قدرت بالا هوای خانه را تهویه کند و بوی غذاهای پخته شده را به طور کامل از بین ببرد.

هود زیر کابینتی اخوان

خدمات : فروش هود زیر کابینتی اخوان - قیمت هود زیر کابینتی اخوان - هود کتابی اخوانهود تمام استیل اخوان - هود ارزان اخوان - هود تخت اخوان 


ویژگی‌های هود زیر کابینتی اخوان


این هود زیبا و جمع و جور از جنس استیل طراحی و عرضه شده است؛ بنابراین نگرانی از بابت هماهنگ شدن نوع طراحی و رنگ بندی هود با سایر لوازم خانگی و کابینت‌های آشپزخانه نخواهید داشت.زیرا اگر در طراحی آشپزخانه منزلتان از سبک‌های جدید و امروزی استفاده کرده باشید یا تنها طراحی‌های ساده را جهت دیزاین به کار برده باشید. این هود با وجود این که در زیر کابینت نصب می‌شود، با تمام طراحی‌ها و رنگ بندی‌ها سازگار است.استیل استفاده شده در این هود از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است و هنگام استفاده تیره و کدر نمی‌شود. همچنین این استیل در برابر زنگ زدگی و خوردگی نیز از مقاومت بالایی برخوردار است؛ بنابراین با خرید هود زیر کابینتی اخوان دارای یک هود استیل براق و زیبا می‌شوید که می‌توانید سال‌ها از آن استفاده کنید بدون این که نگران تغییر شکل ظاهری هود باشید.
از مهم‌ترین ویژگی‌های هود اخوان می‌توان به قدرت مکش فوق‌العاده آن اشاره کرد که در عرض چند ثانیه بو را از فضای آشپزخانه خارج می‌کند.همچنین این هود زیر کابینتی هنگام روشن بودن سر و صدای کمی دارد؛ بنابراین اگر میهمانی بزرگی در پیش رو دارید و باید برخی از غذاها را هنگام شب یا صبح زود که اعضای خانواده در خواب هستند حاضر کنید، نگرانی از بابت سر و صدای هود نخواهید داشت.فیلتر ذغالی طراحی شده در این هودهای آشپزخانه قدرت جذب بالایی دارد و به خوبی می‌تواند بوی غذا و دود منتشر شده در فضا را هنگام آشپزی کردن جذب کند. علاوه بر فیلتر زغالی از فیلتر آلومینیومی چند لایه نیز در طراحی هود زیر کابینتی اخوان استفاده شده است تا قدرت جذب تا چندین برابر افزایش پیدا کند.
بنابراین با انتخاب این هود استیل زیبا شما مالک هود زیر کابینتی می‌شوید که نصب آن نیاز به فضای زیادی ندارد و در بین کابینت‌های آشپزخانه و بالای گاز به راحتی می‌توانید آن را نصب کنید و هنگام آشپزی کردن بارها و بارها مورد استفاده قرار دهید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید به‌ صورت ماهیانه فیلتر آلومینیومی چند لایه این هود را از درون آن خارج کنید و پس از شستشو مجدداً درون دستگاه قرار دهید تا بوی غذاها را با قدرت مکش فوق‌العاده‌ای که دارد جذب کند.

نمایندگی هود زیر کابینتی اخوانبیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    خانواده محصول