اجاق گاز فردار لعابی سفید اخوان

گاز فردار سفید اخوان


اجاق گاز فردار لعابی سفید اخوان بیشتر جهت دیزاین آشپزخانه‌هایی استفاده می‌شود که رنگ بندی‌های ساده دارند. استفاده از یک اجاق گاز سفید در کنار سایر لوازم خانگی در آشپزخانه سبب می‌شود که آشپزخانه روشن‌تر به نظر برسد.
با وجود این که بدنه این اجاق گاز به صورت لعاب دار طراحی شده است در قسمت رویه آن می‌توانید روکش استیل را مشاهده کنید. بنابراین در صورتی که هنگام پخت و پز غذاهای مختلف به ناگهان غذا سر برود، نگرانی از بابت آسیب دیدن صفحه اصلی اجاق گاز نخواهید داشت؛ زیرا با استفاده از یک دستمال نمدار می‌توانید به سادگی رویه گاز را تمیز کنید.

خدمات : فروش گاز فردار اخوان - اجاق گاز فردار M11 اخوان - قیمت اجاق گاز فردار M 11 اخوان - اجاق گاز فردار اخوان مدل M11 - EDTR - اجاق گاز فردار M10 اخوان - قیمت اجاق گاز فردار M10 اخوان - اجاق گاز فردار اخوان مدل M10 - EDTR


ویژگی‌های اجاق گاز فردار لعابی سفید اخوان

تایمر دیجیتالی قابل برنامه‌ریزی اجاق گاز مبله لعابی سفید اخوان نه تنها نشانگر زمان است، بلکه این امکان را فراهم می‌کند که ساعت پخت غذاهای متنوع را به دلخواه تنظیم کنید.
بنابراین پس از اتمام مراحل پخت غذا اجاق گاز به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد و نگرانی از بابت سوختن غذا نخواهید داشت. با کمک این تایمر می‌توانید با آسودگی خاطر غذا را بر روی اجاق گاز قرار دهید و به انجام سایر امور روزمره بپردازید.
این اجاق گاز پنج شعله با درجه حرارت‌های مختلف دارد که در کنار هر شعله یک فندک اتوماتیک طراحی شده است. بنابراین جهت روشن کردن هر شعله کافی است چند ثانیه درجه تنظیم حرارت را فشار دهید تا فندک عمل کند و اجاق گاز در یک چشم بر هم زدن روشن شود.
در  گاز فردار سفید اخوان از شیشه سه جداره مقاوم در قسمت درب استفاده شده است. این شیشه شفاف که در برابر ضربه و گرم و سرد شدن از مقاومت بالایی برخوردار است مراحل پخت غذا را به خوبی به نمایش می‌گذارد.


بنابراین هنگامی که جوجه گردان در حرکت است یا یک لازانیا خوشمزه درون فر قرار داده‌اید می‌توانید از طریق این شیشه وضعیت پخت آن را مشاهده کنید.
ایزی سلف کلین فناوری منحصر به فردی است که کلیه لکه‌های روغن و چربی را که هنگام پخت و پز غذاهای گوناگون به داخل اجاق گاز پاشیده می‌شوند را به صورت اتوماتیک پاک سازی می‌کند. بنابراین دیگر نیازی نیست زمان صرف کنید و با استفاده از سیم و مایع شوینده لکه‌ها را از بین ببرید.
اگر اعضای خانواده‌تان علاقه‌مند هستند که هنگام عصرانه کیک و شیرینی‌های خوشمزه را به همراه چای نوش جان کنند، می‌توانید از فر این اجاق گاز کمک بگیرید و کیک و شیرینی‌های خانگی را با بهترین کیفیت ممکن آماده کنید.
درجه حرارت به خوبی درون این اجاق گاز پخش می‌شود تا تمام قسمت‌های کیک‌ها و غذاها به طور یکنواخت پخته شوند. پس از اتمام مراحل پخت نیز می‌توانید ریل تلسکوپی که غذا بر روی آن قرار دارد را مقداری به سمت جلو حرکت دهید و به راحتی غذا را از فر خارج کنید.
در قسمت درب اجاق گاز مبله لعابی سفید اخوان دستگیره‌ زیبا و شکیلی طراحی شده است که می‌توانید هر بار جهت باز و بسته کردن درب فر از آن کمک بگیرید. این دستگیره علاوه بر ظاهر مناسبی که دارد از استحکام کافی نیز برخوردار است. بنابراین در طول مدت زمان استفاده نگرانی از بابت شکستن یا کنده شدن آن نخواهید داشت.

گاز فردار اخوان مدل M10گاز فردار اخوان مدل M11

نمایندگی اخوان

منبع : نمایندگی اخوان

فروش گاز مبله فردار اخوان در :

تهران - مشهد - اصفهان - کرج - شبراز - تبریز - اهواز - قم - کرمانشاه - ارومیه - شهریار - کرمان - رشت - بندرعباس - همدان - زاهدان - یزد - قزوین - اراک - اسلامشهر - بهارستان - بابل - زنجان - خرم اباد - ساری - گرگان - اهواز - نیشابور - سنندج - دزفول - آمل - ملارد - کاشان - خوی - قدس - رفسنجان - سبزوار - آبادان - مراغه - بیرجند - میناب - مرند - البرز - ایلام - زابل - بوشهر - شاهین شهر- مازندران - گیلان - دماوند - شرق تهران - غرب تهران - بابلسر - کازرون - گلپایگان - ماکو - نور- رشت - لاهیجان - سعادت آباد - چهارمحال و بختیاری -  قزوین - زنجان - کردستان - لرستان - مرکزی - هرمزگان - یزد

منبع : ویکی پدیا