گاز رومیزی 5 شعله شیشه ای اخوان

گاز رومیزی شیشه ای اخوان

آشپزخانه قلب تپنده هر خانه است . بس یاید در خرید اجاق گاز رومیزی حداکثر توجه را داشته باشیم . با توجه به رواج آپارتمان نشینی  و تحویل مبله آپارتمان ها ، از آنجایی که اکثر پیمان کاران آپارتمانی با حداقل هزینه آشپزخانه را تجهیز میکنند اولین اقدامی که اکثر مالکان انجام میدهند تعویض اجاق گاز صفحه ای است . 

اخوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات آشپزخانه در خاورمیانه با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های روز اروپایی اقدام به تولید بیش از 150 مدل گاز رومیزی اخوان کرده است . در میان این همه مدل که با توجه به سلیقه مشتریان تولید شده اکثر دغدغه مشتریان انتخاب بهترین اجاق گاز رومیزی اخوان میباشد . اول از همه بایستی تعداد شعله برای اجاق گاز رو بسته به اندازه ای که کابینت کار طراحی کرده است انتخاب کرد . که استاندارد و پرفروش ترین گاز صفحه ای 5 شعله میباشد زیرا 5 شعله دارای بیشترین توان حرارتی ( 11.3 kw ) است . در مرحله دوم انتخاب بهترین گاز شیشه ای اخوان سری ونوس میباشد . 

ویژگی اجاق گاز سری ونوس اخوان 

  •     اجزا و قطعات SABAF ایتالیایی
  •     راندمان حرارتی 25 درصد بالاتر از حد استاندارد
  •     جوش آمدن سریعتر آب بطور قابل ملاحظه نسبت به سایر اجاق ها
  •     کاهش زمان پخت
  •     کاهش مصرف گاز وآلایندگی کمتر
  •     کاهش 49 درصدی منواکسید کربن
  •     ترموکوپل اتوماتیک و فندک زیر 3 ثانیه
  •     شعله پخش کن های دارای قفل وبست که به راحتی تکان نمی خورند
  •     با 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان جم

گاز رومیزی اخوان ونوس 13

تفاوت گاز شیشه ای اخوان در سری ونوس 

بهترین گاز صفحه ای - رومیزی اخوان در سری شیشه ای ونوس به 4 مدل تقسیم بندی میشوند . تفاوت های بسیار جزئی بین این 4 مدل آن ها رو از هم متمایز میکند . گاز اخوان ونوس 13 دارای نمای شیشه ای 5 شعله با طراحی پلوپز  وسط میباشد . وجه تمایز این اجاق گاز با گاز اخوان مدل ونوس 14 در لبه های تراشیده شده این محصول میباشد که باعث افزایش مقاومت احاق در برابر لپ پر شدگی شده است . طراحی گاز اخوان مدل ونوس 15 به گونه ای است که آن دسته از آشپز هایی که فضایی زیادی را برای شعله بزرگ میخواهند نیازشان را برطرف میکنند. تنها تفاوت بین گاز اخوان ونوس 15 با ونوس 16 در لبه های تراشیده شده آن ها میباشد .

گاز اخوان سری ونوس

پیشنهاد اخوان مارکت 

برای انتخاب بهترین اجاق گاز رومیزی 5 شعله شیشه ای اخوان پبشنهاد اخوان مارکت برای پلوپز وسط گاز رومیزی اخوان مدل ونوس 14 و با توجه به سلیقه و نحوه عملکرد در پلوپز کنار گاز رومیزی اخوان ونوس 16 میباشد . برای انتخاب و خرید هر یک از این گاز 5 شعله شیشه ای به سایت رسمی اخوان مارکت مراجعه و از تخفیفات ویژه اخوان حداکثر بهره مندی رو برخوردار شوید . تمامی گاز صفحه ای اخوان دارای 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان ( اخوان سرویس ) رو شامل میباشد . 

برای کسب اطلاعت بیشتر و قیمت های بروز به سایت اخوان مراجعه نمایید .  

منبع : نمایندگی اخوان