گاز رومیزی استیل یا شیشه؟

گاز اخوان

همان طور که می دانید، این روزها، در اکثر آشپزخانه ها، از اجاق گازهای رومیزی استفاده می شود و اجاق گازهای قدیمی، در کم تر جایی دیده می شوند. اجاق گازهای رومیزی اخوان، در سه مدل شیشه ای، تمام استیل، و ترکیبی از شیشه و استیل تولید می شوند که هر کدام از آن ها دارای 3 سری مختلف، با ویژگی های فنی متفاوت می باشند.اجاق گازهای رومیزی سری G، از قطعات ایتالیایی ساخته شده اند و از عملکرد بالایی برخوردارند، اجاق گازهای سری GA دارای سر شعله های ایرانی و قطعات الکتریکی و سیستم های ارتباطی ایتالیایی هستند و اجاق گازهای رومیزی سری ونوس، ضمن بهره مندی از قطعات و تجهیزات ایتالیایی، از راندمان حرارتی بسیار بالا و آلایندگی بسیار کم نیز برخوردارند و تولید منواکسید کربن را تا 49 درصد کاهش می دهند و موجب به جوش آمدن سریع آب و همچنین کاهش زمان پخت مواد غذایی می گردند.

در این بین، یکی از سوالاتی که همواره ذهن افراد را، به هنگام خرید اجاق گاز رومیزی، به خود مشغول می کند، این مساله است که از میان گازهای شیشه ای و  تمام استیل، کدام یک بهترند و مزایای بیشتری دارند. در این بخش این سوال مهم را پاسخ خواهیم داد و در نهایت، انتخاب را بر عهده ی خودتان خواهیم گذاشت.

اجاق گازهای رومیزی شیشه ای

اجاق گازهای رومیزی اخوان که دارای نمای تماما شیشه ای هستند، از مقاوت و ضربه پذیری بالایی برخوردارند و بر خلاف تصور برخی افراد، در اثر گذاشتن اجسام سنگین بر روی آن ها و یا سر ریز شدن آب جوش و مواد غذایی داغ بر رویشان، دچار هیچگونه ترک و یا شکستگی نمی شوند. اجاق گازهای شیشه ای، معمولا از لبه ها آسیب پذیرند و شرکت اخوان به منظور کم کردن احتمال شکستگی و آسیب از لبه ها، اجاق گازهای رومیزی سری G و سری ونوس خود را، با لبه های تراش خورده تولید نموده است و این مشکل را تا حد زیادی بر طرف نموده است. از مهم ترین مزایای خرید اجاق گازهای رومیزی شیشه ای، ظاهر بسیار لوکس و زیبای آن ها و تمییز شدن بسیار راحت و آسانشان می باشد. اجاق گازهای شیشه ای، گرد و خاک، روغن و لکه ی مواد غذایی را خیلی زود، بر روی خود نشان می دهند و بهتر است هر روز تمییز شوند، اما نکته ی مهم در تمییز کردن آن ها این است، که حتی با یک دستمال خیس نیز، به حالت اولیه باز می گردند و زیبایی و درخشندگی خود را، باز می یابند، و تمییز کردن آن ها، زمان بسیار کمی را به خود اختصاص می دهد.

گاز شیشه ایی اخوان

اجاق گازهای رومیزی استیل

اجاق گازهای استیل اخوان، از دوام و ماندگاری بالاتری، نسبت به سایر مدل ها، برخودارند و معمولا به خانواده های پرجمعیت توصیه می شوند. از مهم ترین ویژگی های مثبت اجاق گازهای رومیزی تمام استیل، می توان به معلوم نبودن لکه بر روی آن ها اشاره کرد. فلز استیل به کارر فته در این اجاق گازها، گرد وخاک، لکه ی مواد غذایی و سایر کثیفی ها را، خیلی دیر بر روی خود نشان می دهد و نیازی به تمییز کردن هر روزه ی این اجاق گازها نمی باشد. لیکن مساله ای که در نظافت این اجاق گازها باید به آن توجه کنید، سخت بودن و زمان بر بودن آن است. تمام لکه های ایجاد شده بر روی این اجاق گازها و حتی اثر انگشت افراد بر روی آن ها، به سختی از بین می رود و تمییز کردن آن ها ممکن است، زمان زیادی را به خود اختصاص دهد.

گاز استیل اخوان

 

اجاق گازهای رومیزی شیشه استیل

با توجه به استقبال مشتریان از زیبایی گازهای رومیزی تمام شیشه ای و دوام و ماندگاری اجاق گازهای رومیزی تمام استیل، شرکت اخوان، به تولید محصولات جدید با ویژگی های بر جسته ی هر کدام از این اجاق گازها پرداخته است و اجاق گازهای رومیزی شیشه استیل را راهی بازار نموده است که توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده اند. این اجاق گازها، به خاطر بهره مندی از نمای شیشه ای، به راحتی تمییز می شوند و به خاطر داشتن لبه های استیل، از مقاومت بسیار بالایی بهره مندند. در واقع اجاق گازهای شیشه استیل اخوان، تمام انتظارات مشتریان از یک اجاق گاز خوب را، برآورده می سازند و گزینه ای ایده آل را بری استفاده در آشپزخانه، به آن ها عرضه می کنند.

گاز شیشه استیل اخوان

در نهایت این شما هستید که با توجه به اولویت ها و سلیقه ی شخصیتان، به انتخاب و خریداری اجاق گازی ایده آل بر ای آشپزخانه ی خود می پردازید و یقین داشته باشید که هر انتخاب شما، بهترین گزینه ی ممکن برای آشپزخانه تان است و مزایای زیادی را با خود به همراه می آورد.

اجاق گاز استیل اخوان - اجاق گاز شیشه ای اخواناجاق گاز شیشه استیل اخوان

جهت مشاهده تمامی محصولات کلیک کنید.